Resume Cíl Příklady a psaní tipy

Posted on

 Resume Cíl Příklady a psaní tipy


Někteří uchazeči o zaměstnání zvolit zahrnout cíl obnovit v jejich životopisy. Objektiv, životopis uvádí, vaše pracovní cíle. To může být tak jednoduché, jak uvádí požadovaný název pracovní pozice, nebo se může ukázat, kde jste byli a kam byste chtěl jít ve své kariéře. Kdy byste měli používat objektivní, a když můžete ho vyloučit ze svého životopisu?

Někteří lidé říkají, že cíle jsou již není nutné v životopisu – v nejlepším případě, že jsou zbytečné, a v nejhorším případě, že jsou zastaralé. Nicméně, cíl životopis, který se zaměřuje na svých schopností a dovedností může skutečně zlepšit svůj životopis tím, že přesvědčí zaměstnavatele, že víte, co chcete dělat, a že máte dovednosti potřebné pro práci.

Co je to životopis Cíl?

Cílem životopis je prohlášení z vašich cílů v oblasti zaměstnanosti, obvykle jsou uvedeny v horní části vašeho životopisu. Objektiv, životopis je obvykle jedno nebo dvě věty dlouhý.

Kdy použít životopis Cíl

Opět platí, že někteří odborníci kariéry najít cíle životopis zastaralé. Nicméně, tam jsou časy, kdy objektivní životopis může být velmi užitečné. Kdykoliv budete chtít zdůraznit, že jste ambiciózní, že víte, co chcete v kariéře, nebo že máte schopnosti pro konkrétní pracovní místo, můžete těžit z cíle životopis.

Tip : Jeden konkrétní čas můžete použít cíl obnovit je, když měníte kariéry.

Objektiv, životopis může vysvětlit, proč jste kvalifikaci pro práci, a to i v případě, že nemáte mnoho souvisejících zkušeností.

Odpovídaly váš cíl pro tuto práci

Nejúčinnější Cílem je ten, který je přizpůsoben pro práci, o kterou se ucházíte. Uvádí, jaký druh kariéry hledáte a jaké dovednosti a zkušenosti, které máte, které vás ideální pro tuto kariéru. Objektiv, životopis může zahrnovat i tam, kde jste byli a kam chcete jít ve své kariéře.

Například by mohlo uvést některé ze svých minulých úspěchů, a pak přejít na druhy úspěchy doufáte dosáhnout v budoucnu (v ideálním případě, úspěchy chcete dosáhnout pro společnosti, pro kterou žádáte).

Nakonec, s uvedením cíle je volitelné, ale může pomoci přesvědčit zaměstnavatele, že víte, co chcete, a jsou obeznámeni s průmyslem.

Jak napsat silný Resume Cíl

Pokud zahrnete cíl ve svém životopisu, je důležité přizpůsobit cíl obnovit tak, aby odpovídala pozici, kterou se ucházíte. Konkrétnější jste, tím větší máte šanci být považována za práci, kterou zajímá. Je to dobrý nápad napsat nový životopis cíle pro každé pracovní místo se ucházíte.

Když jste tvorbě svůj životopis cíle, měli byste se zaměřit na konkrétní dovednosti a zkušenosti, které se přímo vztahují k práci. Další účinnou strategií je zahrnout klíčová slova ze zaměstnání výpisu svůj životopis cíle. Nejen, že to může zvýšit šance na váš životopis dostat sebrán systém firemního sledování žadatele; to může také zdůraznit, jak se vaše kvalifikace sladit s výpis práce.

Také byste měli pouze uvést, profesní cíle, které jsou proveditelné v rámci společnosti. Například, pokud jste nakonec chtít, aby se stal šéfredaktorem v časopisu, ale žádáte o práci v novinách, nestanoví toto. Zaměřte se na to, jak chcete, aby růst v rámci společnosti.

Jedním z nebezpečí s cílem životopisu je, že se můžete soustředit příliš na to, co chcete ve své kariéře, a ne dost na to, jak budete přidanou hodnotu pro společnost. Proto, i když svůj životopis cíl by měl obsahovat informace o kariéru, která chcete, můžete také chtít, aby vysvětlit, proč jste ideálním kandidátem pro tuto práci. Krátce obsahují veškeré informace, které zvýrazní vaše zkušenosti, včetně těch letech v průmyslu, konkrétní schopnosti a dovednosti, a jakýchkoliv jiných dokladů o kvalifikaci. Zahrnují příklady, jak byste mohli přidanou hodnotu, nebo dokonce zlepšení společnost.

Například zmínit své desetileté úspěšné snižování rozpočtů a stavu, který chcete použít tyto dovednosti do rozpočtu organizace.

Vzorek Obnovit Cíl Prohlášení

 • Hledám pozici na XYZ společnosti, kde mohu maximalizovat své 10+ let managementu, zajišťování kvality, vývoj programu a zkušenosti z praxe.
 • Hledám pozici asistenta klinické praxe pro organizace zachování zdraví, s využitím své oceněné psaní, výzkum, a vůdčí schopnosti.
 • Učitelka na základní vzdělání hledá střeleckou pozici při malém nezávislém školy, kde mohu uplatnit své pět let zkušeností s výukou a mé vývoj osnov dovednosti.
 • Manažer zákaznického servisu, kteří hledají možnost využít své služby zákazníkům a řídících schopností ke zlepšení spokojenosti zákazníků.
 • Při pohledu na pozici, kde bych mohl integrovat strategie, jak rozvíjet a rozšiřovat stávající prodeje zákazníků, značky a vývoj produktu, a mediální souhlas.
 • Pozice optimalizace pro vyhledávače, kde mohu využít své SEO dovednosti a zkušenosti pro zvýšení návštěvnosti stránek a umístění vyhledávače a uplatnit své 15 let IT praxe.
 • Chcete-li získat pozici, která mi umožní používat svůj silné organizační schopnosti, oceněnou vzdělání, a schopnost dobře pracovat s lidmi.

Ukázkový životopis S Cíl

Jedná se o životopis vzorek s cílem.

John Žadatel
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARIÉRA CÍL

Elementární učitel hledá střeleckou pozici při malém nezávislém školy, kde mohu uplatnit své pět let pedagogické praxe, poučení STEM orientované, technologie a rozvoj studijních dovedností, aby podporovaly růst a úspěch žáků.

ZÁKLADNÍ KVALIFIKACE

 • Adept na vytváření pozitivní, poutavé, a podpůrné výukové prostředí pro studenty z různých prostředí.
 • Silný team building a spolupráce talenty, jednoduše spolupracuje s učiteli, řediteli, rodiče a podpůrný personál pro identifikaci potřeb studentů, řešit otázky, a podporovat školní ducha.
 • Ochotně pracovat po pracovní době ao víkendech, aby zajistily úspěch mimoškolní, sportovních a fundraising události.
 • Držet současnou K-8 certifikace výuka; aktivním členem Naïs, AFT, ASCD a CEC.
 • Plynulý v psané a mluvené španělštiny; zběhlý v použití SmartBoard a adaptivních výukových technologií.

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOSTI
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Elementary Teacher, 09 2016-současnost

Struktura a provádět dynamické a poutavé učební plány pro 1., 2. a 3. srovnávače, učí až 25 studentů v každé třídě. Spolupracujte s kolegy, aby dodávat společné lekce a koordinovat studentské aktivity včetně sezónních her, roční „Fun Run“ a trhy vědy. Komunikovat každý den s rodiči poskytovat zpětnou vazbu ohledně výkonnosti studentů a řešit problémy s chováním.

 • Hrál klíčovou roli při zlepšování studentské skóre na standardizovaných testech o 38% v gramotnosti a 29% v matematice.
 • Prosazuje zavedení nových adaptivní učení technologií s cílem lépe sloužit individuálním potřebám studentů.
 • Sponzorované mimoškolní španělský klub a připravené studenty na účast v Odyssey of the Mind.
 • Obdržel tři „nejlepší učitel Awards.“

VZDĚLÁNÍ

Bachelor of Arts v základní vzdělávání (2015); GPA 3,9
Clemson University, Clemson, Jižní Karolína
Seznam děkana; Absolvent vyznamenáním

Další možnosti pro začínající svůj životopis

Výkaz Souhrn
Alternativou k použití objektivu na váš životopis je použít profil životopis, nazývaný také souhrnnou životopis prohlášení nebo prohlášení o způsobilosti, které je stručné shrnutí vašich schopností a zkušeností psány pro konkrétní pracovní místo. Na rozdíl od cíle životopis, profil resumé se zaměřuje přímo na to, jak můžete využít i přidanou hodnotu pro společnost, spíše než svých vlastních kariérních cílů.

Branding prohlášení
Další možností je přidání příkazu obnovení značky na svůj životopis. Toto tvrzení je kratší než jeden profil životopis nebo cíl – asi 15 slov – a to zdůrazňuje své klíčové úspěchy a dovednosti.

Headline
Konečně třetí možností je pokračovat titulek, také známý jako titul životopis. To je ještě kratší než výpisem životopis branding. Je to výraz, který popisuje své schopnosti a pracovní zkušenosti.

Jak stanovit cíl, titulek, nebo prohlášení o životopis

Můžete také obsahovat více než jednu z nich ve svém životopisu. Například, můžete zahrnout jak obnovit titulek a profil životopis (s titulkem blíže k horní části vašeho životopisu).

Tip : Bez ohledu na tyto možnosti, které se rozhodnou provést, umístěte ji na horní části vašeho životopisu, pod svým jménem a kontaktní informace.

Ujistěte se, že budete mít své informace stručné a pomocí klíčových slov z práce se záznamem ve svém prohlášení. I s životopis cíle, profil, prohlášení branding či titulek, Váš životopis by měl ještě vejde na jednu stránku, pokud je to možné. A konečně, nezapomeňte napsat nový příkaz pro každou práci, kterou požádat, aby zaměstnavatel vidí, co vám dělá dobrou volbou pro danou konkrétní práci.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *