Jak najít pracovní místa z domova, která se nyní najímají

Posted on

Jak najít pracovní místa z domova, která se nyní najímají

S tím, jak se rozsah pandemie 2020 prodlužuje, se školami a podniky zavírajícími dveře po celé zemi, mnoho zaměstnanců (a jejich zaměstnavatelů) objevuje, jak používat technologii k tomu, aby dělali práci z domova.

To samozřejmě není možné pro všechny – pokud jste byli propuštěni ze služby nebo z praktického zaměstnání v restauraci, pohostinství, zpracovatelském průmyslu nebo v jiných průmyslových odvětvích, můžete si dělat starosti s tím, jak budete končit setkat. To platí zejména pro lidi, kteří mají doma školní děti.

Zatímco hlavní společnosti jako Amazon, Walmart a Target nyní najímají tisíce nových pracovníků a zvyšují odměnu, lidé, kteří se musí starat o své děti, nemohou tyto příležitosti využít.

Důležité : Dobrou zprávou však je, že práce z domova jsou nyní hojné – a pravděpodobně budete mít dovednosti, které je třeba najmout.

Ve skutečnosti studie FlexJobs o práci na dálku uvádí, že „za posledních pět let vzrostla o 44% a za posledních 10 let vzrostla o 91%.“

Zde je návod, jak najít pracovní příležitosti z domova, které doplní váš příjem, protože se pandemie hraje sama.

Kdo je pronájem?

Jedním z nejzajímavějších trendů v náboru bylo to, že společnosti ve více průmyslových odvětvích restrukturalizovaly své operace tak, aby zahrnovaly vzdálenou pracovní sílu. To platí zejména v oblasti zdravotnictví, IT, zákaznických služeb, účetnictví, prodeje a vzdělávání / školení.

S tím, jak se technologie online staly robustnějšími, je nyní také možné, aby v těchto vzdálených úlohách v počítači / administraci mohli pracovat lidé z domova se silnými administrativními schopnostmi.

Na trhu práce z domova je skutečně „něco pro každého“. Mezi nejlepší úlohy, které lze vzdáleně pracovat, patří úlohy call centra a počítače, zadávání dat, úlohy kódování a přepisu, úlohy zákaznických služeb, marketingové role a doučování / výuka.

Tip : Podívejte se na tyto zasvěcené tipy, jak najít nejlepší vzdálené úlohy a rady, jak najít svou první práci z domova a dozvědět se více o možnostech práce z domova.

Připravte se na hledání zaměstnání

Aktualizujte svůj profil na LinkedIn a svůj životopis . LinkedIn je báječný nástroj pro vyhledávání pracovních míst z domova. Rovněž vám umožňuje rozsáhlé propojení se zaměstnavateli, kteří se konkrétně snaží najmout virtuální pracovní sílu. Zde aktualizujte svůj životopis a zaměřte se na jeho vylepšení, abyste zmínili dovednosti, které jsou u vzdálených zaměstnanců vysoce ceněny.

Poznámka : Mezi nejcennější dovednosti, které se u uchazečů o práci na dálku hledají, patří dobrý talent na klávesnici, znalosti počítačového softwaru, flexibilita a organizace. Pracovní reklama je vaším nejlepším zdrojem pro rozhodnutí, která klíčová slova použít pro váš životopis.

Otestujte své technické dovednosti . Jedním obecným požadavkem pro vzdálené pracovníky je, že mají dobrou znalost počítačových dovedností, jako je používání Microsoft Office, správa e-mailů, zadávání dat, správa digitálních kalendářů, videokonference a rychlé zasílání zpráv.

Poskytovatelé včetně bezplatných nebo levných online počítačových tříd nabízejí poskytovatelé, včetně LinkedIn Learning, Udemy a Microsoft 365 Fundamentals.

Prohledat vzdálené pracovní desky

Existují online pracovní desky, které se zaměřují výhradně na výčet pracovních příležitostí z domova. Některé, jako je FlexJobs, vyžadují předplatné, ale jiné jsou zdarma k použití.

FlexJobs

FlexJobs poskytuje nejen pečlivě kurátorské seznamy vzdálených a flexibilních úloh, ale také nabízí informace o společnostech, které najímají, testy dovedností a další zdroje pro hledání zaměstnání. (Cena: 14,95 $ / měsíc s příležitostnými 50% slevami na předplatné.)

WeWork vzdáleně

WeWorkRemotely nabízí aktuální seznamy pracovních úloh z domova v polích včetně Dev. Ops. a Sysadmin, návrh produktů a UX, programování, správa a obchod a správa. (Cena: zdarma.)

Dálkový

Vzdálené získává své zisky tím, že zaměstnavatelům účtuje poplatky za seznam pracovních míst na svém webu. Nabízí přímý vyhledávač práce; jednoduše zadejte název pracovní pozice, o kterou se zajímáte, abyste zjistili, co je tam venku. (Cena: zdarma.)

Rat Race povstání

Rat Race Rebellion nabízí seznamy „domácích prací“ a „vedlejších koncertů“. Stačí kliknout na pracovní místo, které vás zajímá, a budete přesměrováni na online inzerát o zaměstnání na pronájem společnosti. (Cena: zdarma.)

Upwork

Stejně jako Fiverr , Upwork je populární vůz pro svobodná povolání, jako spisovatelů, fotografů, editorů, grafiků a webové designéry najít koncertů. Nabízí také příležitosti pro práci na volné noze v oboru inženýrství a architektura, věda o údajích a analytika, právní, překlady, administrativní podpora, zákaznický servis / technická podpora, prodej a marketing a účetnictví.

Prohledejte obecné rady pracovních míst

Glassdoor má seznam společností, které nyní najímají plně vzdálené úlohy. Práce z domova se inzerují také na nejlepších pracovních místech, jako jsou Monster, Indeed a CareerBuilder – hledejte pomocí výrazů jako „vzdálené“ a „virtuální“, abyste našli otevřené pozice.

Tip : Opravdu byl přidán vyhledávací filtr, takže uchazeči o zaměstnání mohou snadno najít role, které byly identifikovány jako vzdálené. Kliknutím na „Vzdálené“ v horní části stránky s výsledky vyhledávání získáte přístup k seznamům.

Nejlepší vyhledávací termíny k použití

Chcete-li zjistit, co se tam nachází, zadejte do vyhledávacího okna fráze klíčových slov, jako například „práce doma“, „práce doma“, „práce z domu“, „vzdálené“, „telecommutace“ a „online“. Vyhledávání můžete zúžit zadáním názvu pracovní pozice, o který máte zájem (příklad: „vzdálený administrativní asistent“).

Tip : Možná budete muset při používání těchto webů tvrději pracovat, abyste zjistili, zda inzerovaná úloha je ve skutečnosti rolí práce z domova. Přečtěte si pozorně popis každé úlohy.

Použijte LinkedIn

Dalším skvělým zdrojem je bezplatný vyhledávač práce na LinkedIn . Do pole „Search Jobs“ zadejte název úlohy a do pole „Location“ slovo „Remote“. Chcete-li se snadno přihlásit, postupujte podle pokynů v příspěvku.

Prohledávejte také LinkedIn pomocí hashtagů jako #hiring now, #remote, #remotejobs a #remotework. Nejnovější příspěvky můžete sledovat podle hashtagů.

Navštivte webové stránky společnosti

Poté, co se dozvěděly, že virtuální pracovní síla jim může ušetřit spoustu peněz, zavedly některé společnosti programy aktivního najímání pracovních míst doma. FlexJobs nabízí cenný seznam 100 nejlepších společností se vzdálenými úlohami; mezi ně patří Appen, Lionbridge, VIPKID, Williams-Sonoma, UnitedHealth Group, Aetna a Amazon. FlexJobs má také seznam 20 plně vzdálených společností, které nyní najímají.

Pokud existuje společnost, o kterou se obzvláště zajímáte, například Amazon, měli byste se také podívat na sekci „nájem“ nebo „pracovní místa“ na její firemní stránce.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *