Bir Konum bir Telecommute İş olmadığı nasıl İsteyecek

Posted on

Bir Konum bir Telecommute İş olmadığı nasıl İsteyecek

Bir şirket, özellikle bir pozisyon açıklamasında telecommute işidir demiyor, o zaman büyük olasılıkla doğrudan bir telecommuter işe niyetinde değildir. Ve bu oldukça yaygındır. Uzaktan çalışma bir çalışan sonra izin dikmek ofiste onun üretkenliğini kanıtlamış sıklığıdır. Ve karar genellikle şirket evden politikasına sahip olsa bile, bireysel yöneticileri tarafından yapılır.

Eğer bir evden calışma iş değil bir pozisyon kabul etmeyeceğini, o zaman evden bu pozisyonda bir olasılık ise düz sorarak kaybedecekleri bir şey var. Ama muhtemelen hala bir teklif yapılmış veya beklemede kadar beklemek isterdim.

Ancak, bir şirketin Telecommuter doğrudan anlamına gelmez işe gelmez sırf gelecekte telecommute iş haline bir pozisyon olasılığı yoktur. Bu sefer de evden izin bile işi isteyeyim Ve eğer bir şirketin evden politikası hakkında bilgi edinmek için ince olması gerekir.

Bir şirket evden dostu değilse, evden soran işi ciddiye alma şansınızı zarar veremez. evden hakkında bilgi toplamak için bir adım-adım yaklaşın.

Birincisi, Araştırma

Eğer (işe alım sürecine dahil değildir) şirketinde çalışan herkes biliyorsanız, ne kadar evden calışma dostu sorun. o telecommutes kimseyi biliyor mu? böylece, ne sıklıkta olursa? Bir evden politikası var mıdır?

Eğer herhangi bir içerdekilerin bilmiyorsanız, iş-yaşam konularında karşı tavrı hakkında fikir edinmek için şirket araştırmak. şirket hakkında haber hikayelerini okuyun. evden calışma dostu şirketlerin listesini kontrol edin. İş tanımındaki ipuçları arayın. o “esneklik” ya da diğer iş-yaşam faydalarını bahsediyor mu?

Ama bir şirket bazı telecommuting izin verir, sırf bu sen telecommuted olabilir Başvurduğunuz pozisyon anlamına gelmez unutmayın.

Dolaylı Sorular Sorun

saat ve ofis konumu hakkında bilgi. (İşin saat nelerdir bu ofiste bulunan pozisyon? Mi?) Bu bazı bilgiler verim olabilir zararsız sorulardır. iş-yaşam konularında da görüşmecilerin tutumları hakkında ince ipuçları almak için deneyin. onlar esnek saatlerde açık görünüyorum?

işaretler (her iki evden tutumlara ve bir teklifi almak için) iyi iseniz, şirketin evden / esnek çalışma politikası hakkında genel sorular sorarak biraz daha doğrudan bu konuda olmak istediğinize karar verin. evden ama sadece bir vaka ile ayrı ayrı, izin verilirse, siz burada durdurmak isteyebilir. Eğer işinde oldum kadar bir süre tekrar telecommuting getirmek için bekleyin.

Sen Dare eğer Doğrudan sor

Bir şirket dost-telecommute değildir ve doğrudan evden hakkında sorarsanız, muhtemelen iş alamayacak. Yani hiç evden ulaşamaması durumunda iş istiyorum ne kadar bu sürdürmeye ne kadar üzerinde kararlarına temel.

Eğer pozisyon telecommute işi haline gelebilir sormaya karar verirseniz bir iş teklifi yapılıncaya kadar bekleyin. o ofis alanı, vb tasarruf edeceğini, yani gidip ortadan kaldırarak daha verimli kılacak, şirket için evden üzerinde olumlu bir falso deneyin

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *