Youth Sports Dziennik / Umpire Praca Opisy – Wynagrodzenie, wymagane umiejętności, i więcej

Posted on

Youth Sports Dziennik / Umpire Praca Opisy - Wynagrodzenie, wymagane umiejętności, i więcej

Pełniących sportu na poziomie młodzieży lub szkół zapewnia wylot wspaniałe dla tych, którzy dbają o szkolnych sportowych, ale może nie mieć czasu, aby poświęcić się w pełnym wymiarze czasu stanowisko coachingu. Podczas gdy praca może być nagradzanie i nawet zapewnić dodatkowy dochód, to zajmuje szczególne osoby do Excela w tych pozycjach. Urzędnicy muszą podejmować szybkie decyzje, rozwiązywanie konfliktów, a ciśnienie uchwytu.

Jako bardziej szkolne sportowe są oferowane i więcej graczy uczestniczyć, nie będzie w dalszym ciągu zapotrzebowanie na urzędników. Szacuje się, że 300.000 osób sędziować w Stanach Zjednoczonych. Officiating może również stać się kariera jeśli uda na poziomie młodzieżowym i absolwenta do wywoływania gry kolegiaty i zawodowe, lub może to być świetna strona Hustle, który utrzymuje łączność ze sportem, dopóki nie są gotowe do kontynuowania kariery gdzie indziej w branży.

Youth Sports Dziennik / sędzia Zadania i obowiązki

Jako część ich dzień w regularnych obowiązków i zadań, a sport młodzież urzędnik / sędzia może wykonywać niektóre lub wszystkie z poniższych sytuacji:

 • Officiate i kontroli gry, wydarzenia, konkursy pewność, odpowiedni sposób.
 • Zapewnić wszystkim uczestnikom zrozumieć i są zgodne z zasadami gry i oceny kary, gdy są potrzebne.
 • Wykonywać połączenia gry z ufnością i znajomości zasad ligowych.
 • Śledzić czasów rozpoczęcia zdarzenia i rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie, jak to konieczne.
 • Upewnij się, że zespoły mają odpowiedni sprzęt i sprawdzić zarówno graczy i wyposażenie dla wszelkich problemów.

A sport oficjalne działa jako mediator między graczami podczas różnego rodzaju sporów i ich zastosowanie wiedzy i sprawiedliwe reguł gry utrzymuje rozgrywka działa płynnie. Gra urzędnik działa jako bezstronny strony trzeciej w celu rozstrzygnięcia wszelkich roszczeń lub sporów o wykroczenia.

Urzędnicy również utrzymanie i zapisy aktualizacja gry w tym, ale nie ograniczając się do incydentów i wypadków raportów, kart czasowych oraz wszelkich informacji przekazanych z Koordynatorem rekreacyjnej.

Youth Sports Dziennik / Umpire Wynagrodzenie

Urzędnicy zazwyczaj pracują jako niezależnych wykonawców. Płatna różni się w zależności od sportu i poziomie, ale jest często stosowany na zasadzie per-gier w przedziale $ 40 do $ 150 A gra. Pay może też pójść do gier poza sezonem, możliwości, które zazwyczaj się udzielanych najwyższych urzędników.

US Bureau of Labor Statistics zapewnia płac i prognozy dla sędziów, sędziów i innych urzędników sportowych, jak następuje:

 • Mediana rocznego wynagrodzenia:  $ +27.020 ($ 12,99 / godz)
 • Top 10% rocznego wynagrodzenia:  Ponad $ +59.240 ($ 28.48 / godzina)
 • Dno 10% rocznego wynagrodzenia:  Mniej niż $ +18.220 ($ 8,76 / godzina)

Źródło: US Bureau of Labor Statistics , 2018

Ważne : pracuje jako sędzia na podstawie umowy często oznacza, że trzeba pokrywa koszty podróży do iz gier, sprzętu, koszty wszelkich opłat stowarzyszenia oraz inne wydatki związane z pracą. Porozmawiać z podatku zawodowego o tym, czy można odliczyć te koszty w zeznaniu podatkowym dochodów.

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Sportowy młodzieży urzędnik / sędzia pozycji obejmuje edukację i spełniające wymogi szkoleniowe w następujący sposób:

 • Wykształcenie : Zazwyczaj kandydaci uczestniczą w zajęciach oferowanych przez stowarzyszenie szkoły lub stowarzyszenia urzędników zacząć z treningu. Nowi urzędnicy pracują zazwyczaj gier niższego poziomu, szkoła może środkowy lub gry freshman w przeciwieństwie do uniwerek, jak pracują ich drogę do góry i doświadczenie wzmocnienia. Niektórzy urzędnicy szkół w końcu rozpocząć pracę z grami College.
 • Doświadczenie : Nie każdy urzędnik odegrał sport pracują, ale nie umieścić w wysiłku, aby zrozumieć zasady i jak stosować je w przepływie gry. Sędziowie i inni urzędnicy muszą mieć rozległą wiedzę na temat sportu i zasad gry, aby wykonywać swoją pracę skutecznie.
 • Rejestracja : Sędziowie muszą zazwyczaj zarejestrować się w agencji państwowej lub lokalnej, która nadzoruje program gimnastyczny.

Młodzieżowe sportowe oficjalne / sędzia Umiejętności i Kompetencji

Oprócz edukacji i innych wymagań, kandydatów, które posiadają następujące umiejętności mogą być w stanie wykonać bardziej skutecznie w pracy:

 • Dobre widzenie : Sędziowie i inni urzędnicy muszą móc przeglądać naruszeń i wykroczeń dokładnie podczas rozgrywki.
 • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne : Sędziowie i inni urzędnicy muszą komunikować reguły wyraźnie w niekonfrontacyjny sposób, a spory Settle wśród graczy.
 • Decyzyjne ability : Urzędnicy często muszą podejmować szybkie decyzje dotyczące wykroczeń i innych połączeń.
 • Lity charakter : Utrzymanie silny charakter i niepodważalną integralność.
 • Praca zespołowa : praca Urzędnicy z innymi, aby dojść do wzajemnego decyzji w sprawie orzeczeń, a także przyczyniać się do rozwoju i doświadczeń edukacyjnych z członków zespołu.

Perspektywy pracy

Zgodnie z US Bureau of Labor Statistics, perspektyw wzrostu miejsc pracy dla sędziów, sędziów i innych urzędników sportowych od 2016 do 2026 roku jest średnia, napędzany przez wzrost rekrutacji sportowej, ale zrekompensowane przez zmniejszoną finansowania programów sportowych.

Oczekuje się, że praca rośnie o około 8%, która jest nieco większa niż średni wzrost w 7% dla zawodów między 2016 i 2026.

Środowisko pracy

Sędziowie i inni urzędnicy mogą spędzić trochę czasu w biurze, ale spędzają większość swojego czasu na polu gry z graczami. W niektórych przypadkach mogą one potrzebować do sprintu, stojaku lub jogging przez dłuższy czas w trakcie gry.

W związku z orzeczeniami naruszenia przepisów, zadanie może obejmować stresujących interakcji między oficjalnym i zawodników, trenerów lub rodziców.

Plan pracy

Wiele sędziowie i inni urzędnicy pracują nieregularne, często godzinami w niepełnym wymiarze godzin. Mogą one muszą dni robocze, weekendy, aw niektórych przypadkach, święta.

Jak dostać pracę

OCENY PRACY

National Association of Sport Urzędnicy sugerują, biorąc pod uwagę te czynniki, zanim stał się oficjalnym:

 • urzędnicy sportowe umieszczane są w wysoce naładowanych sytuacjach. Muszą zachować zimną krew, nawet jeśli inni wokół nich stracić perspektywę i kontrolę.
 • To wymaga poświęcenia czasu, aby stać się top urzędnik. Jest bardziej zaangażowani niż czytanie książki reguł. Najczęściej urzędnicy udziału w spotkaniach, bądź na bieżąco o zmianach w sporcie, i uczestniczyć kliniki poprawić.
 • Przez to wszystko, urzędnicy są w stanie bawić wykonują swoją pracę, pewność, że mają umieścić w czasie, aby dać ich starań.

ZASTOSOWAĆ

Spojrzenie na pracę zasobów wyszukiwarek takich jak Indeed.com, Monster.com i Glassdoor.com dostępne dla młodzieży oficjalnych stanowisk. Odwiedź strony internetowe szkół, parków i innych organizacji, które mają zastosowanie do otwartych stanowisk. Grać żadnego praktycznego doświadczenia, że ​​się różnimy, takich jak inne doświadczenia pracujących z młodzieżą lub biegłość w dodatkowych językach. Sprawdzić National Association of Sport urzędników dodatkowych ofert pracy.

TARGET dodatkowe możliwości

Jeśli zaczynasz jako urzędnik młodzieży i kochać rolę, Twoim celem może stać się rosnąć przez różnych poziomach, aż do poziomu zawodowego. Zarobki na tym poziomie są dochodowe. Na przykład, Major League Baseball arbitrzy pracy w związkach zawodowych środowisku pensje zaczynają się od 120.000 $ rocznie i wiechy na 350.000 $ rocznie. NBA pensje urzędników podobno wahają się od $ 200,00 do $ 500.000 rocznie.

Istnieje kilka z tych pozycji dostępnych każdego roku. Choć praca jest czarujący i wysoki profil, wymagania podróży i długie godziny reprezentują inny styl życia niż pełniących w zlokalizowanym obszarze.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *