Komunikācijas prasmes darbavietā Success

Posted on

 Komunikācijas prasmes darbavietā Success


Spēja efektīvi sazināties ar priekšniekiem, kolēģiem un darbiniekiem ir svarīgi, neatkarīgi no nozares jūs strādājat. Strādnieku digitālajā laikmetā ir jāzina, kā efektīvi nodot un saņemt ziņojumus personīgi, kā arī pa tālruni, e-pastu un sociālo mediju . Labas komunikācijas prasmes palīdzēs jums darbā, zemes akcijas, un būt veiksmīgs visā savā karjerā.

Top 10 Komunikācijas prasmes

Vēlaties, lai izceltos no konkurences? Tie ir top 10 komunikācijas prasmes, ka vervētāji un īri vadītājiem vēlas redzēt savu CV un motivācijas vēstuli. Izcelt šīs prasmes un parādīt tos darba intervijas laikā, un jūs padarīt cietu pirmo iespaidu. Turpināt attīstīt šīs prasmes, kad esat darbā, un jūs pārsteigt savu priekšnieku, kolēģiem un klientiem.

1. klausīšanās

Būt labs klausītājs, ir viens no labākajiem veidiem, kā būt labs komunikators. Nevienam nepatīk sazināties ar kādu, kas rūpējas tikai par liekot viņas diviem centiem un nav to laiku, lai klausītos uz citu personu. Ja jūs neesat labs klausītājs, tas būs grūti saprast, ko jūs tiekat lūgts darīt.

Veikt laiks, lai praksē aktīvu klausīšanos. Aktīvā klausīšanās nozīmē pievēršot uzmanību tam, ko otrs cilvēks saka, lūdzot precizēt jautājumus, un pārfrāzēt to, ko cilvēks saka, lai nodrošinātu izpratni ( “Tātad, ko jūs sakāt, ir …”). Ar aktīvu klausīšanos, jūs varat labāk saprast, ko cita persona mēģina pateikt, un var atbilstoši reaģēt.

2. Neverbālā komunikācija

Jūsu ķermeņa valoda, acu kontakts, roku žesti un balss tonis visu krāsu ziņu jūs mēģināt nodot. Atvieglinātas, atvērta nostāja (rokas atvērtas, kājas atviegloti) un draudzīgu tonis liks jums šķiet sasniedzams un mudinās citus atklāti runāt ar jums.

Acu kontakts ir arī svarīgi; Jūs vēlaties meklēt personu acīs, lai pierādītu, ka jums ir vērsta uz tiem, un saruna (tomēr, pārliecinieties, nevis skatās uz personu, kas var sniegt viņam vai viņai neērti).

Arī pievērst uzmanību citu cilvēku neverbālo signālu, kamēr jūs runājat. Bieži vien, neverbālās signāli nodot kā cilvēks ir patiešām sajūta. Piemēram, ja persona nav meklē jums acīs, viņš vai viņa varētu būt neērti vai slēpjot patiesību.

3. Skaidrība un konkrētību

Labas verbāls paziņojums ir saprotams, tieši tik daudz, – nerunā pārāk daudz vai pārāk maz. Mēģiniet nodot savu vēstījumu, jo dažos vārdos, cik iespējams. Sakiet, ko jūs vēlaties, skaidri un tieši, vai jūs runāt ar kādu personīgi, pa tālruni vai pa e-pastu. Ja jūs staigāt, jūsu klausītājs nu melodija tevi vai būs pārliecināts par tieši to, ko jūs vēlaties.

Padoms : Padomājiet par to, ko jūs vēlaties teikt, pirms tu to saki. Tas palīdzēs jums izvairīties runāt pārmērīgi un / vai neskaidra savu auditoriju.

4. Draudzīgums

Ar draudzīgu toni, personisku jautājumu, vai vienkārši smaidu, jūs mudināt savus darbabiedrus iesaistīties atklātā un godīgā saziņai ar jums. Ir svarīgi, lai būtu jauks un pieklājīgs visiem jūsu darbavietā komunikācijām. Tas ir svarīgi gan aci pret aci un rakstveida komunikācija. Kad var personalizēt savu e-pastu, lai kolēģiem un / vai darbiniekiem – ātri “Es ceru, ka jums visiem bija laba nedēļas nogale” sākumā e-pasta var personalizētu ziņu, un padarīt saņēmējs justies daudz appreciated.

5. Pārliecība

Ir svarīgi, lai būtu pārliecināti par savu mijiedarbību ar citiem. Pārliecība parāda jūsu kolēģiem, kas, jūsuprāt, ko jūs sakāt, un sekot caur. Izstaro pārliecību var būt tikpat vienkārša kā acu kontaktu vai izmantojot stingru, bet draudzīgu toni. Izvairīties paziņojumi izklausās jautājumiem. Protams, jābūt uzmanīgiem, lai skaņu augstprātīgi vai agresīva. Esi pārliecināts, ka jums ir vienmēr klausās un empathizing ar citu personu.

6. Empātija

Izmantojot frāzes tikpat vienkārša kā “Es saprotu, kur jums nāk no” pierāda, ka jums ir klausoties citu personu, un cienīt savu viedokli.

Svarīgi : Pat tad, ja jūs nepiekrītat ar darba devēju, darba kolēģi, vai darbinieks, tas ir svarīgi, lai jūs saprastu un cienīt viņu viedokli.

7. atvērtību

Labs komunikators jāstājas jebkuras sarunas ar elastīgu, atvērtu prātu. Esiet atvērti klausīties un izprast otra cilvēka viedokli, nevis tikai iegūt savu vēstījumu. Ar to vēlas iesaistīties dialogā, pat ar cilvēkiem, ar kuriem jūs nepiekrītat, jums būs iespēja vairāk godīgi, produktīvas sarunas.

8. Respect

Cilvēki būs atvērti komunikācijai ar jums, ja jūs nodot cieņu pret viņiem un viņu idejas. Vienkāršas darbības, piemēram, izmantojot personas vārdu, padarot acu kontakts, un aktīvi klausīties, kad cilvēks runā padarīs cilvēks jūtas novērtēti. Pa tālruni, izvairieties un palikt koncentrējas uz sarunu.

Nodot cieņu, izmantojot e-pastu, ka veltījāt laiku, lai rediģētu ziņu. Ja sūtāt Sloppily rakstisku, mulsinoši e-pastu, saņēmējs būs domāju, ka jūs neievēro viņas pietiekami domāt caur jūsu saziņu ar viņu.

9. Atsauksmes

Spēja pareizi sniegt un saņemt atgriezenisko saiti, ir svarīgs komunikācijas prasme. Vadītāji un uzraugiem ir nepārtraukti meklēt veidus, kā nodrošināt darbiniekus ar konstruktīvu atgriezenisko saiti, vai tas būtu caur e-pastu, telefona zvanus, vai iknedēļas statusa atjauninājumus.

Piezīme: Piešķirt atgriezenisko ietver apbalvot, kā arī – kaut ko tik vienkāršu kā sakot “labs darbs” un “paldies rūpēties par ka” darbiniekam, var ievērojami palielināt motivāciju.

Tāpat, jums vajadzētu būt iespējai pieņemt un pat veicina, atgriezenisko saiti no citiem. Klausieties atsauksmēm Jums ir dota, jautājiet, skaidrojot jautājumus, ja jūs neesat pārliecināts par šo jautājumu, un veikt pasākumus, lai īstenotu šo atgriezenisko saiti.

10. Picking Right Medium

Svarīgs paziņojums prasme ir vienkārši zināt, kāda veida komunikāciju, lai izmantotu. Piemēram, dažas nopietnas sarunas (layoffs, atkāpšanās, izmaiņas algu, utt), ir gandrīz vienmēr vislabāk izdarīt personīgi.

Jums vajadzētu arī domāt par to personu, ar kuru vēlaties runāt, ja tie ir ļoti aizņemts cilvēks (piemēram, jūsu boss, varbūt), jūs varētu vēlēties, lai nodotu ziņu pa e-pastu. Cilvēki novērtējam jūsu pārdomātas komunikācijas līdzekļus un būs lielāka iespēja pozitīvi reaģēt uz jums.

Kā Make Your Skills Stand Out

Izcelt savas prasmes savā pieteikumā Materials: Iekļaut prasmes, kas ir vistuvāk spēles ar darba devēja darba prasībām savu CV un motivācijas vēstuli.

Rādīt iznomājot vadītājiem jums ir prasmes, kas nepieciešamas: Darba intervijas sniedz iespēju parādīt iznomājot pārvaldnieks, ka jums ir verbālās komunikācijas prasmes, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus darba.

Izmantojiet savas komunikācijas prasmes darbā: Neatkarīgi no tā, kas piedalās uzņēmuma sanāksmju vai runā ar klientu, jums ir daudz iespējas, lai parādītu, cik labi jūs sazināties.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *