Lietas nav teikt, vai darīt, ja Tu esi atlaists

Posted on

Lietas nav teikt, vai darīt, ja Tu esi atlaists

Getting atlaists var būt ļoti traumatisks, pat tad, ja jūs gaidāt, un, lai gan tas var būt grūti, mēģiniet atcerēties, nevis teikt vai darīt dažas lietas, ja tiek atlaisti. Lasīt palīdzību, lai iegūtu, izmantojot šo aptuvenu laiku savā karjerā.

Būt let aiziet no darba var radīt vairākas negatīvas emocijas, ieskaitot šoku, dusmas, skumjas, raizes un bailes par nākotni. Darbības, kas jūs varētu veikt stresa tikt atlaists, var būt izsitumi, un ir negatīvas sekas, ja jūs neesat ļoti rūpīgi par to, ko teikt un darīt laikā. Tas ir jo īpaši tad, ja kļūst karsētie nav jūsu vaina.

Pat ja jums bija vaļā, jo jums nav ideāls darbinieks, tas joprojām sāp. Jūs nedrīkstat pat dots iemesls, kāpēc jums tika atlaisti, un jūs nevar dot nekādas paziņojumu. Tur varētu būt iespēja ir iespēja, lai saglabātu savu darbu un apelācijas jūsu izbeigšanu, bet tas var būt labāk vienkārši pāriet.

Pat ja tas ir sāpīgi iegūt kurināmo, ir dažas lietas, kas jums nevajadzētu darīt, vai jūs varētu padarīt situāciju vēl ļaunāku. Šādi ieteikumi palīdzēs jums izdarīt labāko no sliktā situācijā, novēršot dažas kopējas kļūdas atlaists darbiniekiem veikt.

10 lietas, kas nav teikt, vai darīt, ja Tu esi atlaists

  1. Nelietojiet vētra off telpas neņemot laiku, lai saglabātu visus dokumentus, jums ir nepieciešams no sava darba datora. Jums vajadzētu periodiski saglabāt dokumentus, personiskās vai profesionālās intereses no sava darba datora, jo nekad nevar zināt, kad jūs varētu negaidīti zaudēt savu darbu. Daži darba devēji eskorts pārtraukta darbiniekus no darba vietā vietā apdedzinot, un jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jums nav atstāt jebkuru svarīgu informāciju aiz.
  2. Nelietojiet sāk apspriest pārtraukšanas jautājumus, pirms pieņemt kādu laiku, lai apstrādātu jūsu apšaudi, ja iespējams. Laiks tiešām dziedēt, un jums būs mierīgāk, ja jūs varat gaidīt, lai jautāt, ja jūs varētu tikties vai divas dienas, lai šī saruna. Pa to laiku, pētniecības uzņēmuma politiku un praksi, tāpēc, ka jums ir gatavi vienoties par saprātīgu atlaišanas paketi, ja jūs gatavojas piedāvāt vienu. Dažos gadījumos uzņēmums var piedāvāt atlaišanas paketi izbeigšanas procesā.
  3. Neatsakās palīdzēt ar pāreju, ja kādu laiku būs jāpaiet pirms jūsu izbeigšanas datumu. Ar veicinot vienmērīgu pāreju, jums jāatceras par labāku darbinieks, un to var izmantot, saņemot pozitīvus ieteikumus un nodošanu. Ir jauki, pat ja tu esi sliktā situācijā, kas palīdzēs jums ilgtermiņā.
  4. Daži darba devēji dod jums iespēju atkāpjas, nevis tikt pārtraukta. Ir priekšrocības un trūkumi atkāpšanās vietā tiek atlaists, bet jums vajadzētu pārskatīt atšķirību starp kļūst karsētie un atlaisti pirms jūs piekrītat. Sazinieties ar savu vietējo valsts Bezdarbnieku birojs, lai izpētītu ietekmi uz bezdarbnieka pabalstu, pirms pabeidz lēmumu.
  5. Nebaidieties lūgt ieteikumu, kā daļu no jūsu šķiršanās līgumu , vai vismaz izskaidrot, kā jūsu darba devējam būs laukā pieprasījumus par jūsu īpašumtiesībām. Ja jums ir atbalstoši kolēģi, jautāt, ja viņi varētu sniegt pozitīvu ieteikumu, kamēr jūs joprojām ciešā kontaktā.
  6. Nelietojiet impulsīvi neslavu savam priekšniekam vai vainojams kolēģiem vai padotajiem jūsu veiktspējas problēmas. Tas ir grūts, ja jūs domājat, ka viņi palīdzēja izmaksāt jums jūsu darbu, bet nākamie darba devēji veic rūpīgu iepriekšējās darbības pārbaudes un jācenšas iesaistīt bijušajiem kolēģiem visos līmeņos. Jebkurš ienaidniekiem, ka jūs esat veicis ar saviem atiet komentāriem būs iespēja dalīties bojā informāciju. Atvadīšanās iespaidi var ilgstošu un var ietekmēt darbiniekus, lai skatītos jūs kā negatīvu persona.
  7. Nepalaidiet garām iespēju pieprasīt, pamatojoties uz sava darba devēja lēmumu. Ja dēļ process, saskaņā ar uzņēmuma politiku, nav jāievēro, jums var būt iespēja iesniegt lūgumrakstu Cilvēkresursi iegādāties kādu papildus laiku, lai uzlabotu jebkuru nepilnības jums var būt. Jums var būt arī zināmu aizsardzību, izmantojot personīgo līgumu, arodbiedrības līgums vai pretdiskriminācijas likumu. Konsultējieties ar darba advokātu pirms galīgās noformēšanas atdalīšanu, ja jūs domājat, ka Jums varētu būt gadījums.
  8. Nenoslēgt jūsu atdalīšanu bez pētot citus darbus ar savu pašreizējo darba devēja , ja jums patīk strādāt tur . Opcijas var pastāvēt citās pozīcijās, ja jūsu priekšnieki redzēt jūs kā darbinieks ar pozitīvu attieksmi un spēcīgu darba ētika. Jūsu darba devējs varētu apsvērt jums par citiem darbiem, kas ir labāk piemēroti jūsu prasmes, ja viņi mācās esat atvērti citām lomām.
  9. Nelietojiet pārraidīt savu aktivizēšanu, lai tīklu kontaktus un draugus nekavējoties. Pirms jūs pastāstīt pasaulei esat pazaudējis savu darbu, laiku, lai pārdomātu savu ziņu un kā jūs vēlētos uztvert ar kolēģiem un citi profesionāļi. Rāmis savu stāstu ap tēmu, piemēram, darbs nav labi piemērots jums. Bet nevajag pārāk kritisks jūsu darba devējs vai uzņēmums kopumā. Saglabājiet savu izplūdi no emocijām ierobežotu grupai uzticamiem draugiem vai ģimenes locekļiem.
  10. Vissvarīgākais, nezaudē ticību sev. Aktivizēšanas var būt demoralizing taču atcerieties tas ir tikai viena darba devēja lēmumu, un tur būs citi, daudz piemērotākiem jums. Veikt laiks pārgrupēt un atrast darbu, kas ir labāk piemērots jums un jūsu interesēm. Tas var būt, ka tas nav īstais darbs jums un push, lai atrastu jaunu viena ir tieši tas, kas jums nepieciešams, lai pārvietotos pa savu karjeru.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *