Komunikacijos įgūdžiai Darbovietė Sėkmės

Posted on

 Komunikacijos įgūdžiai Darbovietė Sėkmės


Gebėjimas efektyviai bendrauti su viršininkais, kolegomis ir darbuotojai yra būtinas, nesvarbu, kokia pramonė dirbate darbuotojų. Skaitmeniniame amžiuje turi žinoti, kaip efektyviai perteikti ir gauti pranešimus asmeniškai, taip pat telefonu, elektroniniu paštu ir socialinės žiniasklaidos , Geri bendravimo įgūdžiai padės jums gauti samdyti, žemės akcijas ir būti sėkminga visą savo karjerą.

Top 10 Bendravimo įgūdžiai

Norite išsiskirti iš konkurentų? Tai yra 10 geriausių bendravimo įgūdžiai, kad darbdaviai ir nuomos vadovams nori matyti savo CV ir motyvacinį laišką. Pažymėkite šiuos įgūdžius ir pademonstruoti juos per darbo interviu, ir jums padaryti tvirtą pirmąjį įspūdį. Toliau plėtoti šiuos įgūdžius, kai jūs esate pasamdytas, ir jums nustebinti savo bosas, komandos draugus, ir klientams.

1. Klausymas

Būdamas geras klausytojas yra vienas iš geriausių būdų, kaip būti gera komunikatorius. Niekas mėgsta bendrauti su žmogumi, kuris rūpinasi tik apie išleidimą į savo dviejų centų ir neturi laiko klausytis kito asmens. Jei nesate geras klausytojas, tai bus sunku suprasti, ką jūs prašoma daryti.

Paimkite laiko praktikuoti aktyvų klausymąsi. Aktyvus klausymasis reiškia ypatingą dėmesį į tai, ką kitas asmuo sako, prašydama paaiškinti klausimus, ir performuluoti, ką žmogus sako užtikrinti supratimą ( “Taigi, ką jūs sakote yra …”). Aktyviai klausytis, galite geriau suprasti, ką kitas asmuo bando pasakyti, ir gali tinkamai reaguoti.

2. Neverbalinis bendravimas

Jūsų kūno kalba, akių kontaktas, rankų gestai ir balso tonas visi spalva pranešimas bandote perteikti. Rami, atidarytas pozicija (ginklai atviros, kojos atsipalaidavęs) ir draugiškas tonas padarys jums atrodo prieinamas ir paskatins kitus atvirai kalbėti su jumis.

Akių kontaktas yra svarbu; norite ieškoti asmenį į akis įrodyti, kad esate orientuota į juos ir pokalbis (tačiau tikrai ne spoksojimas asmeniui, kuris gali padaryti jam ar jai nepatogu).

Taip pat, atkreipkite dėmesį į kitų žmonių neverbalinių signalų, o tu kalbi. Dažnai neverbalinės signalai perteikti kaip žmogus tikrai jaučiasi. Pavyzdžiui, jei asmuo yra ne ieško jums į akis, jis arba ji gali būti nemalonus ar slepia tiesą.

3. Turi būti aišku ir Concision

Geras žodinis bendravimas reiškia sakydamas tik tiek – nekalbėkite per daug arba per mažai. Pabandykite perteikti savo pranešimą taip keliais žodžiais, kaip įmanoma. Pasakykite, ką norite aiškiai ir tiesiogiai, ar jūs kalbėti su žmogumi, asmeniškai, telefonu arba elektroniniu paštu. Jei kliedėti apie jūsų klausytojas bus arba melodija jus ar bus tikri, ką norite.

Patarimas : Pagalvokite apie tai, ką norite pasakyti, prieš jums pasakyti. Tai padės jums išvengti kalbėti pernelyg ir / arba klaidina auditoriją.

4. Draugiškumas

Per draugiškas tonas, asmeniniu klausimu, arba tiesiog šypsena, jums bus skatinti savo bendradarbiais užsiimti atviro ir sąžiningo bendravimo su jumis. Svarbu, kad būtų gražus ir mandagus visose savo darbo vietoje komunikacijų. Tai svarbu tiek akis į akį ir rašytinės komunikacijos. Kai galite, individualizuoti savo laiškus bendradarbiais ir / ar darbuotojų – greitas “Aš tikiuosi, kad jūs visi turėjo gerą savaitgalį” ne elektroniniu paštu galite individualizuoti žinutę ir padaryti gavėjas jaučiasi dėkingi pradžios.

5. Pasitikėjimas

Svarbu būti tikri, jūsų sąveikos su kitais. Pasitikėjimas rodo savo bendradarbiais, kad tikite, ką jūs sakote, ir paseks. Išsiskiriantis pasitikėjimą gali būti taip paprasta, kaip padaryti akių kontaktą arba naudojant tvirtą, bet draugiškas tonas. Venkite pareiškimai skamba klausimus. Žinoma, būkite atsargūs, ne skamba arogantiškai ar agresyvus. Būkite tikri, kad visada klausytis ir empathizing su kitu asmeniu.

6. Empatija

Naudojant frazes taip paprasta, kaip “Aš suprantu, kur esate, įvežamų iš” įrodyti, kad jums buvo klausytis kito asmens ir gerbti jų nuomonę.

Svarbi : Net jei jūs nesutinkate su darbdaviu, bendradarbio arba darbuotojas, svarbu jums suprasti ir gerbti savo nuomonę.

7. liberalumui

Geras komunikatorius turi sudaryti bet kuriame pokalbyje su lanksti, atvira mintis. Būkite atviri klausytis ir suprasti kito asmens požiūrį, o ne tiesiog gauti savo žinią. Dėl to, kad nori patekti į dialogą, net su žmonėmis, su kuriais nesutinkate, jums bus turėti daugiau sąžiningų, produktyvus pokalbius.

8. Pagarba

Žmonės bus atviresni bendrauti su jumis, jei jūs perteikti pagarbą jiems ir jų idėjas. Paprasta veiksmai, pavyzdžiui, naudojant asmens vardą, todėl akių kontaktą, aktyviai klausytis, kai asmuo kalba leis asmuo jaučiasi dėkingi. Telefonu, išvengti trukdžių ir likti sutelktas į pokalbį.

Perteikti pagarbą elektroniniu paštu, atsižvelgiant į laiko redaguoti savo pranešimą. Jei siųsite sloppily raštišką, painioja laišką, gavėjas bus manote, kad jums nereikia gerbti jos pakankamai apgalvoti savo bendravimo su ja.

9. Atsiliepimai

Gebėti tinkamai suteikti ir gauti grįžtamąją informaciją yra svarbi komunikacijos įgūdžių. Vadovai ir priežiūros institucijos turėtų nuolat ieškoti būdų, kaip suteikti darbuotojams konstruktyvios grįžtamosios informacijos, ar tai būtų per elektroninį paštą, telefono skambučius, nei savaitinių statuso atnaujinimus.

Pastaba: Suteikti grįžtamąjį ryšį apima giriame, taip pat – kažką taip paprasta, kaip pasakyti “geras darbas” arba “uz rūpintis, kad” darbuotojui gali smarkiai padidinti motyvaciją.

Be to, jums turėtų būti suteikta galimybė priimti ir net skatinti, atsiliepimus iš kitų. Klausyti atsiliepimus jums būtų suteikta, kreipkitės į patikslinančius klausimus, jei nesate tikri dėl šio klausimo, ir dėti pastangas, kad būtų įgyvendintas atsiliepimus.

10. picking Teisė Medium

Svarbus komunikacijos įgūdžių, tai tiesiog žinau, ką naudoti bendravimo forma. Pavyzdžiui, kai rimti pokalbiai (atleidimus, atsistatydinimo, pokyčiai atlyginimo ir tt) beveik visada geriausia padaryti asmeniškai.

Jūs taip pat turėtų pagalvoti apie asmenį, su kuriuo norite kalbėti, jei jie yra labai užimtas žmogus (pvz savo viršininku, galbūt), jūs galbūt norėsite perteikti savo žinią elektroniniu paštu. Žmonės bus dėkingi savo mąstantis ryšio priemonėmis ir bus labiau tikėtina, kad teigiamai reaguoti į jus.

Kaip Padaryti Jūsų įgūdžiai Išsiskirti

Pažymėkite savo įgūdžius Jūsų prašymas Medžiagos: Įtraukti įgūdžių, kurie yra arčiausiai rungtynės su darbdavio darbo reikalavimus savo CV ir motyvacinį laišką.

Rodyti nuomos vadovams turite įgūdžių jiems reikia: Darbo interviu suteikia galimybę parodyti nuomos vadybininkas, kad jūs turite verbalinės komunikacijos įgūdžių, reikalingų sėkmingai darbo.

Naudokite savo bendravimo įgūdžius darbe: Nesvarbu, ar tai dalyvauja įmonės susirinkime ar kalbėti su klientu, jūs turėsite daug galimybių parodyti, kaip gerai jūs bendrauti.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *