Kde sa nachádzajú Legitímna mikropráce

Posted on

Kde sa nachádzajú Legitímna mikropráce

Pri prehliadaní webovej stránky pre legitímne mikropráce-small úloh, ktoré robíte pre pay-byť na pozore znamenie práce-at-home podvody. (Napríklad, budete musieť zaplatiť, aby sa zaregistrovať?) Existujú dôveryhodné stránky, ktoré ponúkajú vzdialená pracovné miesta, tiež známy ako crowdsourcing, a postupom času tieto sa ukázali ako spoľahlivé a jednoduché spôsoby, ako zarobiť peniaze navyše.

Amazon Mechanical Turk

Jeden z pôvodných mikropráce zamestnávateľa, Amazon Mechanical Turk uvádza ľudskej inteligencie úlohy (predvedenie), ktoré vzdialení pracovníci umiestniť a dokončiť za poplatok, ktorý je stanovený žiadateľa. K dispozícii úlohám patrí Spracovanie obrazu a videa, overovanie dát a vyčistenie, zhromažďovanie informácií, spracovanie dát a ďalšie.

Appen

Appen je prekladateľské a jazykové riešenia firma, ktorá tiež ponúka diaľkový mikropráce, ktoré sa nazýva “crowdsourcing”. Projekty sú všetky vykonáva pomocou počítača a rozsah od prepis audio skúseností užívateľa výskumu na hodnotenie obsahu.

Clickworker

Clickworker používa crowdsourcing platformu pre distribúciu úloh do vzdialených pracovníkov na voľnej nohe. Úlohy možno vykonať z počítača alebo mobilného zariadenia, a obsahujú dáta triedenia, kopírovanie editácia, korektúry, internetový výskum, pričom prieskumy a ďalšie.

ySense

Pracovníci na ySense (predtým známy ako ClixSense) sú priradené jednoduché úlohy na dokončenie on-line, spolu s ďalšími pokynmi. Tieto úlohy môžu zahŕňať vykonávanie vyhľadávania Google, kategorizácia obrázkov a ďalšie.

EasyShift

Používatelia si môžu stiahnuť aplikáciu EasyShift na svojom mobilnom zariadení a kompletnú at-home alebo umiestnenie na báze “smeny.” Väčšina smien patrí fotenie predmetov v obchodoch za spotrebnú značky, ktorí chcú sledovať svoje výrobky, a doba odozvy je zvyčajne 24 hodín.

obrázok Osem

Predtým známy ako CrowdFlower, osmička hovorí, že jeho poslaním je “posilnenie dátové vedca do vlaku, testovať a ladiť ich strojového učenia pre ľudský svet.” Jeho diaľkové prispievatelia vyberať projekty múr úlohu, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Niektoré príklady úloh patrí kategorizácia sociálnych príspevkov médií, obsahu umiernenosti a audio prepis.

Fiverr

Prihláste sa ako “predávajúci” na Fiverr a stať sa súčasťou jeho spoločenstvo nezávislých, ktorí ponúkajú služby na požiadanie, ako je grafický dizajn, digitálny marketing, písanie, preklad, video produkcie, komentárov umením, programovanie a ďalšie. Kupujúci sú typicky podnikatelia a malé podniky, ktoré potrebujú pomoc budovanie a pestovanie ich podnikania.

poľa Agent

Agenti stiahnuť mobilnú aplikáciu, vyberte si prácu, ktorá je v ich blízkosti, a potom ju dokončiť v priebehu dvoch hodín. Práce by mohli zahŕňať cenovej a zobrazenie kontroly výrobkov v obchodoch, mystery shopping, overovanie obchodných miest a prieskumy.

Gigwalk

Ak sa chcete stať Gigwalker, stiahnite si mobilnú aplikáciu a vzťahujú sa na koncerty vo vašej oblasti, ktoré zodpovedajú svoje zručnosti a záujmu. Väčšina koncertov zahŕňajú overenie, že produkty sú zobrazené a cenovo správne u obchodníkov alebo že marketingové akcie sú vykonávané presne a na čas.

Quicktate a iDictate

Prepísať zvukové súbory, ktoré sú menej ako päť minút, z ktorých každý má Quicktate alebo prepisovať už zvukové súbory s iDictate; obaja sú súčasťou tej istej spoločnosti. Lekárske prepis pracovných miest platiť viac ako tie všeobecné.

Scribie

Scribie je ďalšie audio prepis služby. Odpisovači pracovať vzdialene na súbory, ktoré sú 6 minút alebo menej sa doba odozvy 2 hodín.

Skyword

Spisovatelia, kameramanov, dizajnéri a fotografi sa môžu pripojiť bazén Skyword tohto tvorcov obsahu a nahrať portfólio práce. Tie musia byť prijatý do kanála, než budete môcť tvrdiť priradenie alebo predložiť návrhy. mzdové tarify sú určené vlastníkom kanála.

smart Crowd

Skôr VirtualBee, Smart Crowd od Lionbridge požiada potenciálnych pracovníkov, aby sa zaregistrovať, odpovedať na otázky, a vziať hodnotenie určiť ich zručnosti sety. Spoločnosť kontakty vás, ak je k dispozícii práce; prijímate úlohy, ktoré chcete, a dokončiť ich online. Úlohy zahŕňajú výskum dát, zadávanie dát, testovanie a ďalšie.

TaskRabbit

Väčšina koncertov tohto populárneho task webu sú aktivity v-osoba, ako je výroba dodávok, čistenie a pomocné práce. TaskRabbit má oveľa širšie aplikačný proces v porovnaní s inými mikropráce (ktoré majú zvyčajne veľmi málo), ale pracovné miesta platiť viac.

TryMYUI

TryMYUI testery vyskúšať stránky pomocou nahrávanie obrazovky a poskytnúť spätnú väzbu o svojich skúsenostiach. Každý test, ktorý trvá asi 20 minút, platí paušálny 10 $. Úlohy sú vykonané testerov na základe ich demografie k dispozícii, a oni môžu očakávať, že si niekoľko úloh týždenne.

user Testing

Podobne ako u TryMYUI, testery pre užívateľské testovanie sú platení $ 10 stráviť 10 až 20 minút prehliadania webových stránok a poskytnúť spätnú väzbu pomocou obrazovky a hlasový záznamník. dostupnosť zamestnania je založený na demografiu testera.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *