Spôsoby, ako zarobiť peniaze s vašou Smartphone

Posted on

Spôsoby, ako zarobiť peniaze s vašou Smartphone

Tieto spôsoby, ako zarábať peniaze s telefónu nie sú nevyhnutne spôsob, ako získať skutočný život, ale, ak sa používa rozumne, ktoré vám môžu pomôcť kompenzovať niektoré náklady na váš mobilný telefónny účet, a možno dať niekoľko ďalších výdavkov dolárov vrecku.

Rovnako ako u iných drobných úloh, myšlienka týchto aplikácií je, aby sa peniaze navyše, takže buďte opatrní, že nemáte skutočne prísť o peniaze v tomto procese. Nižšie sú uvedené osem aplikácie, ktoré môžete použiť, ako zarobiť peniaze, ktoré sa pohybuje od crowdsourcing sociálne reklamných médií, takže si môžete porovnať a nájsť tie, ktoré skutočne vám umožní vykonať niektoré dodatočné príjmy.

EasyShift

Typ programu: Úloha orientovaný crowdsourcing, aka stránkach microlabor

Technické požiadavky: iPhone

Miesta: United States, hoci dostupnosť posuny v niektorých oblastiach môže byť obmedzené

Ako to funguje: Stiahnite si aplikáciu a vytvoriť účet začať prijímať “smeny.” Po dokončení smeny, získate body. Môžete tiež získať lepšie platiacich úlohy rovnako. Typy pracovných miest tento crowdsourcing firma ponúka bývajú pre spotrebiteľské značky, ktorí chcú sledovať svoje výrobky, takže fotky produktov s cenou kontroly sú základom tejto spoločnosti.

Ako to platí: Pays peniaze do PayPal účty. Platby posun v rozmedzí od $ 2 na $ 20. Tie sú vyplácané v rámci 48 hodín.

Zrátané a podčiarknuté: Aj keď je to k dispozícii na celoštátnej úrovni, pretože tak veľa z jeho posunov sú umiestnenie-založené, jej uskutočniteľnosť pre vás naozaj záleží na tom, koľko z nich je blízko vás. Nechcete stráviť hodinu času v zarábať $ 2.

poľa Agent

Typ programu: Úloha orientovaný crowdsourcing

Technické požiadavky: iPhone

Miesta: Spojené štáty, Kanada, Nórsko a Austrália

Ako to funguje: Po stiahnutí aplikácie, musíte zvoliť prácu. Zoznam obsahuje pracovné ponuky ako prieskumy, ankety, brožúra umiestnenie, kontroly cien a prezeranie produktov. Úlohy musí byť dokončená do okna dvojhodinovej. Ako agent, budete zbierať body za úlohy, ktoré úspešne dokončiť. Ale tiež stratiť body pre všetky nedokončené úlohy.

Ako to platí:  Plat za prácou sa zaregistrujete na rozmedzí medzi $ 3 na $ R12 každá dvojica v hotovosti. Musíte mať PayPal účet, pretože to je miesto, kde je uložený váš plat.

Zrátané a podčiarknuté: Aplikácia nie je ako ostatné, pretože žiadatelia získali prácu na najprv-prísť, najprv-miest. Ale niektoré práce ísť založený na hierarchii, takže ak máte viac bodov získate nárok na viac pracovných miest. To znamená, že nebudete tráviť príliš veľa času na pracovné miesta nebudete mať.

EMBEE Mobile

Typ programu: mobilný odmeny

Technické požiadavky: K dispozícii pre viac ako 300 mobilných operátorov, vrátane AT & T a Verizon.

Miesta: Viac ako 100 krajín

Ako to funguje: Inštalácia jeho “mobilný merača výkonu” a získať darčekové karty

Ako to platí: Darčekové karty

Zrátané a podčiarknuté: Users inštalovať aplikácie z Google Play a tie v Spojených štátoch získať darčekové karty z miest, ako Amazon, Domino Pizza a Dell. Mimo územia Spojených štátov, body môžu byť vymenené za mobilné vysielacieho času. To nie je k dispozícii vo všetkých mestách, takže budete musieť nainštalovať aby zistil, či to bude fungovať, kde ste.

Gigwalk

Typ programu: Úloha orientovaný crowdsourcing

Technické požiadavky: iPhone (aplikácie pre Android je plánované)

Miesta: Viac ako 6000 miest v Spojených štátoch

Ako to funguje: Ľudia prihlásiť a nájsť “koncerty” alebo úlohy. Tieto úlohy môže byť takmer čokoľvek, ale niektoré z tých typických sú kontroly cien, testovanie aplikácií, overovanie dát, fotenie, mystery shopping, a prieskumy. Vzťahujú sa na tieto úlohy pre klienta hľadajúci prácu a ak je zvolený, predloží prácu. Dostávajú spätnú väzbu od svojich klientov. Pozitívna spätná väzba im umožňuje prístup k vyššej platiacich vystupuje.

Ako to platí: Pays hotovosti na účet PayPal. Úlohy, ktoré zvyčajne zaplatí $ 3 $ 5; Avšak, pre skúsených Gigwalkers tam sú niektoré úlohy, ktoré platí až do výšky $ 100. Platba za úloh je vykonaná do 7 dní. Gigwalkers musí zaplatiť transakčné poplatky PayPal, ale môže zvoliť vyššiu minimálnu výplatu, aby sa minimalizovalo ich frekvenciu.

Zrátané a podčiarknuté: Pár vecí, ktoré treba prišiel na určiť, ako lukratívne to zarábaní peňazí app bude pre vás: nielen čas potrebný na dokončenie úlohy, ale čas potrebný vzťahovať na úlohy a musí cestovné kompletné koncertov. Na $ 3 na $ 5 vystupovať zrejme neoplatí cestovať ďaleko. Konkurencia je však väčšie pre koncerty, ktoré nevyžadujú cestovať alebo ktoré sú v husto osídlenej oblasti.

iPoll

Typ programu: Prieskumy

Technické požiadavky: iPhone a Android platformy

Miesta: United States, aj keď môžu existovať určité medzinárodné prieskumy k dispozícii čas od času

Ako to funguje: Stiahnite si zadarmo aplikáciu; vyplňte profil s informáciami, ako je vaše meno, adresa, pohlavie, narodeniny, a postavenie v zamestnaní. Tie potom budú kontaktovaní e-mailom, oznámenia Push alebo telefónu k účasti na prieskumoch, ktoré zodpovedajú vášmu profilu.

Ako to platí: Platí do bodov, ktoré môžu byť vymenené za hotovosť na účte PayPal alebo darčekové karty. K dispozícii je $ 35 prahové hodnoty výplaty.

Zrátané a podčiarknuté: Všeobecne platí, že nie som veľký fanúšik prieskumov, pretože môže trvať veľa času len malú odmenu. Skutočnosť, že si môžete robiť to na telefóne, aj keď prostriedky, ktoré môžete urobiť im v čase, keď by inak mohli byť plytvanie, ako čakanie na deti až do konca činností alebo v čakárni. Ako už bolo povedané, koľko prieskumy sú odosielané do vás nie je pod kontrolou, takže ak váš profil nezodpovedá mnoho prieskumov, nemusí robiť to do výšky limitu.

post Intelligence

Typ programu: reklama v médiách Social

Technické požiadavky: iPhone a Android s sociálne médiá účty na Twitteri, Tumblr, a / alebo YouTube

Miesta: Anywhere

Ako to funguje:  Môžete prepojiť svoje sociálne médiá profily k svojmu účtu po jeho zriadení. Tie potom majú možnosť vybrať si zo zoznamu kampaní vzťahujúce sa k vášmu profilu. Jediné, čo musíte urobiť, je zdieľať text alebo odkaz na video. Ale tie sú obmedzené na to, koľko si môžete písať, zvyčajne niekoľkokrát denne.

Ako to platí:  Máte dve možnosti platby: hotovosť na PayPal účet alebo s Amazon darčekové karty. Pay závisí od počtu zobrazení alebo kliknutí, vaše príspevky dostať počas kampane. Tieto Líšia cenu za kliknutie na základe kampane. Ale môžete získať predstavu o tom, koľko môžete získať, pretože Mylikes vám dá odhadnúť, koľko platí každá kampaň na základe svojich nasledovníkov.

Zrátané a podčiarknuté: Táto aplikácia nie je pre ľudí, ktorí používajú sociálne médiá mierne. Namiesto toho je určený pre tých, ktorí používajú sociálne médiá veľa. V prípade, že ste to vy, môžete si zarobiť nejaké peniaze, ak budete mať žiadny problém, ktorým schválil produkty.

ShopKick

Typ programu: Nákupné odmeňuje programu

Technické požiadavky: iPhone alebo Android smartphone

Miesta: United States

Ako to funguje: zhromažďovanie “kopance” alebo body, keď stačí zadať obchody, ako sú Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us a Exxon Mobil a večierky. Pomocou GPS na svojom telefóne, vie, svoju polohu a odošle príslušnej ponuky. Skenovanie čiarových kódov pre ďalšie body a dokonca aj viac bodov, keď urobíte nákup, ale získať body tým, že nákupy, ktoré potrebujete prepojiť svoje kreditné karty k nemu.

Ako to platí: Platí body vymeniť za darčekové karty a zľavami.

Zrátané a podčiarknuté: Na rozdiel od niektorých iný nákupnej odmeňuje aplikácií, tentoraz nevyžaduje nákupy, takže si môžete zarobiť peniaze a zároveň jednoducho prevádzkovať svoje pochôdzky.

Viggle

Typ programu: Program Vernostný / odmeňuje

Technické požiadavky: Android a Apple zariadení (vrátane tabliet)

Miesta: Právne obyvatelia Spojených štátov, vrátane Puerto Rico

Ako to funguje: Použite svoj smartphone na prihlásenie svoje televízne a sledovanie hodín a musí byť za to zaplatené. Keď sa prihlásite k Viggle, zaznamenáva zvuk a identifikuje televízny program. Kým body sú odmenení za akékoľvek sledovanie televízie až 12 hodín denne, je to tie sa Viggle sponzorované, ktoré získajú najvyšší počet bodov. Užívatelia tiež získať body tým, že interakcia s tým, čo je v televízii tým, že odpovie na otázky Trivia, hlasovanie v anketách, atď., A pomocou sociálnych médií a odkazom nových zákazníkov. Zákazníci DirecTV získať ďalšie bonusy.

Ako to platí: Pays vernostné body, ktoré možno uplatniť vo firmách, ako Groupon, 1-800-Flowers, Fandango a Foot Locker. Odmeny zaniká v prípade, že zostane účet Viggle odložené po dobu 12 po sebe idúcich mesiacov. Hodnota odmien (nie vrátane prípadných cien získal v súťažiach) je obmedzené do výšky $ 550, ak nie je tento limit sa vzdať Viggle.

Zrátané a podčiarknuté: Pravdepodobne ste sa pozerať na veľa TV, aby sa tento plat. Gauč zemiaky, vziať na vedomie!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *