Koľko to stojí, aby štát vzorom?

Posted on

Koľko to stojí, aby štát vzorom?

Jednou z oblastí, ktorá vytvára najväčšie nebezpečenstvo zámeny u nových modelov je plocha poplatkov, nákladov a výdavkov na spustenie. Tam je veľa humbuku a dezinformácií obklopuje modelovanie nákladov a čo model by mal a nemal platiť za pretože začínate von. Táto dezinformácie je obzvlášť prevláda v modelárskych fórach a ďalších on-line zdrojov. Nové modely môžu dostať zmätený do tej miery vzdať a nikdy sledujú svoj sen. Nedovoľte, aby sa to stalo vám.

Keď ste prvýkrát začať svoju cestu, aby sa stal model, budete naozaj potrebovať iba dve jednoduché veci: snímok a expozíciu. Získavanie tie veci nemusia byť drahé, a s trochou know-how, môže to byť aj lacné.

základné Snapshots

Prvým krokom vo svojom modelovom cesty by malo byť, aby sa niektoré základné snímky. Tieto fotografie môžu byť veľmi jednoduché, a môžu byť prijaté priateľa alebo člena rodiny. Budete chcieť nosiť jednoduchý odev a veľmi málo make-up v týchto snímok.

Získať expozície modelovanie Agents and skautov

Akonáhle budete mať svoje snímky, musíte sa dostať tie zábery videnej ako mnohých agentov a skautov ako je to možné. Že expozícia vám pomôže dostať sa upísal modelingovej agentúry-prvý hlavný cieľ každého ctižiadostivého modelu. Existuje niekoľko stratégií na riešenie tohto kroku, a každý z nich má výhody a nevýhody.

Si môžete vytlačiť svoje fotografie a fyzicky poštou je pre všetky agentúry, ale to by bolo najpomalšie a najnákladnejšie spôsob, ako pristupovať k tomuto kroku. Môžete tiež e-mailom vaše momentky všetkým agentúram. Kým e-mail je bezplatná alternatíva k plateniu za poštovné, že to nie je vždy tak efektívne-an e-mailu je väčšia pravdepodobnosť, že budú ignorované alebo náhodne vynechal než fyzický balíček, ktorý dostane doručená do kancelárie. A konečne, môžete písať svoje fotografie do modelových skautingu webové stránky, ak sa dozvie o prípadných agentov alebo skauti, ktorí aktívne hľadajú pre modely.

Akonáhle budete mať snímky a stratégiu na získanie expozície, to je celkom veľa to! S dostatkom úsilie a trochou šťastia, budú tieto dve veci dostať nohu do dverí svete modelingu.

Potom, čo agentúra chce Prihlásiť

Kým zarábať pozornosť venovaná agentúry je dôvodom pre akýkoľvek nový model, aby oslávili, iba známky začiatku svojej modelingovej kariéry. Keď agentúra vyjadrila záujem reprezentovať vás, budete pravdepodobne mať celý rad nových úloh-mnoho z nich bude stáť peniaze. Môžete byť povedané, že budete musieť najať fotografa, maskérka, alebo kaderník. Môžete byť požiadaní, aby výtlačky vašich fotografií, vytvárať zložené karty, zverejniť svoje fotografie na internetových stránkach agentúry, a tak ďalej. Niektoré agentúry môžu sa dokonca povedať, že je potrebné vziať do modelovania tried na školách, ktoré vyučujú tieto druhy zručností.

To je čas pre vás vziať dych a vymyslieť najlepšiu cestu pre vás.

Mnoho nových modelov počuli “ak budete musieť platiť nič, že je to podvod,” alebo “ak agentúra rád, budú platiť za všetko.” Avšak, to nie je vždy prípad, a otázka nákladov nikdy tak rezu a suché, pretože ľudia chceli myslieť. By ste nemali rezignovať na seba alebo agentúru keď tému nákladov príde, ale je potrebné starostlivo premýšľať o tom, že ste bol požiadaný, aby robiť a čo je najlepšie pre vašu kariéru.

Pár vecí, ktoré majte na pamäti, sú:

  • Aká je povesť agentúry? Je agentúra známy pre vývoj nových modelov a dostať je rezervácia? Majú spojenie do väčších kancelárií vo väčších modelovanie trhoch? Aká je ich plán na to, ako sa na trhu?
  • Ak potrebujete nové fotky, požiadať agentúru o zoznam rôznych fotografov by odporučiť. V prípade, že trvajú na tom, že budete používať svoj in-house fotografa, majte sa na pozore. To by mohlo byť varovným signálom, že získať viac predajných fotenie, než sa vám dostať rezervácie. Agentúra by nemala zarábať zo svojich fotenie.
  • Je agentúra súčasťou modelingovej školy? Modelovanie triedy môžu byť prospešné pre niektoré modely, ale nemali by byť požiadavka na vás, aby ste sa podpísal na agentúru.
  • Ste vo veľkom trhu, ako je New York, Los Angeles, Miláne alebo v Paríži? Alebo ste v menšom, miestnom trhu? Väčšina modelov nezačínajú na vrchole vo veľkej New York alebo Paríž agentúr. Skôr sa učí podnikania, rozvíjať ich vzhľad, a budovať svoje knihy v menších trhových agentúr. Kým veľká kancelária v New Yorku môže ponúknuť postúpiť svoje výdavky, agentúry v menších trhoch sú menej pravdepodobné, že zdroje na financovanie nových modelov. Napriek tomu, ak budete mať príležitosť k práci s agentúrou v menšom trhu, neprejde to. Malý trh agentúry môžu byť cenným prínosom pre vašu kariéru.

Agentúry môžu Advance náklady, ale nikdy Financie

Keď ste prihlásení do agentúry, ste považovaný za nezávislý dodávateľ. Nie ste zamestnancom agentúry. Vaše služby ako model sú zmluvne agentúry. V podstate ste jediným vlastníkom svoje vlastné podnikanie. Z tohto dôvodu budú všetky výdavky vzniknuté byť vaša zodpovednosť. Ktorý uviedol, že existujú prípady, keď agentúra môžu byť ochotní postúpiť niektoré z týchto nákladov, ktoré vám pomôžu začať. Akonáhle začnete rezerváciu pracovných miest, bude agentúra odpočíta to, čo je voči nim z vášho účtu.

Dokonca aj potom, čo začnete pracovať a knižnej veľa miest, budete mať priebežné náklady, ako sú nové fotenie, tlačoviny pre vašu knihu, kuriérske služby, agentúra webové stránky poplatkov, agentúrne provízie, cestovné výdavky, diaľkové telefónne poplatky, atď Tieto výdavky nie sú unikátny nové modely, dokonca aj so sídlom supermodeliek majú podobné výdavky čas od času. Avšak, títo budú (snáď) za malé náklady v porovnaní s príjmami budete zarábať. Tiež si uvedomte, že všetky obchodné náklady budú odpočítateľné z daní.

Každý model a každý agentúrou je odlišný

Pokiaľ ide o modelovanie spustenie poplatkov a nákladov, je dôležité mať na pamäti, že každý model a každá kancelária je iný. Keby ste sa spýtali 100 úspešných modelov, ako oni začali, mali by ste pravdepodobne dostanete 100 rôznych príbehov. Niektoré mohli mať isté výhody, ktoré si môžete osobne replikovať, ale väčšina z nich pravdepodobne nie. Väčšina modelov pracovali veľmi ťažké sa dostať tam, kde sú, a tým, že zodpovedá ich pracovná etika, môžete sa tam dostať, rovnako.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *