Kaip Minkšti įgūdžiai padeda pagerinti savo karjeros

Posted on

Kaip Minkšti įgūdžiai padeda pagerinti savo karjeros

Dauguma profesijų reikalauja, kad tiems, kurie dirba jame turi tam tikrų sugebėjimų, kurie leistų jiems atlikti savo darbą. Pavyzdžiui, fotografai turi suprasti, kaip skiriasi fotoaparato nustatymai ir apšvietimo įtakos nuotraukas, kurių jos imasi, mokytojai turi gebėti naudoti tam tikrus būdus mokyti matematikos ir skaitymo, ir kompiuterių programuotojų reikia žinoti, kaip naudoti programavimo kalbomis. Šie gebėjimai yra žinomas kaip sunkiai ar techninių įgūdžių ir išmokti juos vienas dažniausiai studijuoja tam tikrą ugdymo programą, rūšiuoti, jei jis arba ji gauna klasėje ir dažnai praktinį mokymą, taip pat.

Dirbti bet okupacijos jums taip pat reikia, kas vadinama minkštųjų įgūdžių.

Kas yra minkšti įgūdžius?

Minkšti įgūdžiai yra asmens charakterio bruožai ar savybės kiekvienas iš mūsų turi. Jie sudaro kas mes esame, paprastai apimantis mūsų požiūrius, įpročius ir, kaip mes bendraujame su kitais žmonėmis. Jie yra daug mažiau apčiuopiama nei kietų ar techninių įgūdžių, ir, skirtingai nuo jų, jūs neturite sužinoti minkštųjų įgūdžių mokosi mokymo programą. Tačiau galite įsigyti juos per švietimo, darbo ir gyvenimo patirtimi, bet tai užtruks suderintų pastangų iš jūsų pusės. Tarkime, pavyzdžiui, esate baisi ne valdyti savo laiką, bet rasti sau mokosi klasėje, kai reikia užpildyti daug projektų.

Jei norite padaryti, gerai jums teks tobulinti savo laiko valdymo įgūdžius, siekiant patenkinti savo terminus. Jūs galite sužinoti, kaip geriau valdyti savo laiką Ieškau patarimų iš dėstytojų ir bendramokslių ar skaityti naudingų straipsnių. Štai keletas socialinių įgūdžių tipus.

  • Žodinis bendravimas: Žmonės su gerų verbalinės komunikacijos įgūdžių turi galimybę perteikti informaciją kitiems kalbant.
  • Tarpasmeniniai įgūdžiai: geri tarpasmeninio bendravimo įgūdžių reiškia, kad vienas turi ne tik galimybę bendrauti su kitais, bet yra pasirengę įsiklausyti į žmonių be teisia juos, dalintis idėjomis ir pikio, kai bendradarbiai reikia pagalbos.
  • Rašymas : gerus rašymo įgūdžius leidžia susieti informaciją, naudojant raštišką žodį.
  • Problemų sprendimo ir kritinio mąstymo: problemų sprendimas yra galimybė identifikuoti problemą ir tada sugalvoti galimus sprendimus. Kritinio mąstymo įgūdžiai leidžia įvertinti kiekvieną galimą sprendimą, naudojant logiką ir argumentus, nustatyti, kuris iš jų yra labiausiai tikėtina, kad bus sėkmingas.
  • Active Listening: Geras klausytojai pasistengti suprasti, ką sako kiti, nutraukusio tik tada, kai reikia užduoti klausimus, kurie padės išsiaiškinti informacija būtų dalijamasi.
  • Aktyvus mokymasis: Aktyvūs mokiniai yra pasirengę ir gali įgyti žinių ir tada taikyti jį į savo darbą.
  • Organizacinė: Tie, kurie turi stiprius organizacinius gebėjimus žino, kaip imtis sisteminį požiūrį į kiekvieną užduotį.
  • Laiko valdymas: Tie, kurie gerai valdyti savo laiką žinoti, kaip planuoti savo užduotis, siekiant užbaigti projektus pagal terminus. Jie yra gerai pirmenybę savo darbą.
  • Komandoje: Tie, kurie yra komandos žaidėjai yra bendradarbiavimo ir gali būti lyderiais ar dalyviai, kaip reikėjo pagal konkrečias aplinkybes. Jie yra pasirengę dalytis atsakomybe su kitais komandos nariais, ar tai reiškia, kad atsižvelgiant kreditą sėkmių ar atsakomybės už gedimus.
  • Profesionalumas: Ši savybė yra sunku apibrėžti, bet tai labai akivaizdu, kai kažkas trūksta ją. Tai turbūt vienas bruožas, kad kiekvienas darbdavys nori, nepriklausomai nuo to, ką jūs darote, arba kai dirbate. Profesionalumas apima daug dalykų, įskaitant rodomi laiku, būdamas mandagus, yra paprastai malonus ir naudingas, tinkamai išdirbimas ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.
  • Skaitymas Supratimas: Asmenys su stipri skaitymo supratimo įgūdžių nesunku suprasti rašytinės medžiagos turinį.
  • Lankstumas ir prisitaikymas: Žmonės, kurie yra lankstūs ir lengvai pritaikomi bei reaguoti į pokyčius jų darbo vietų ir darbo aplinkoje. Jie turi teigiamą požiūris “galima padaryti nieko, kad gauna mesti savo kelią.

Kodėl jums reikia soft skills?

Kiekvienas okupacija galite galvoti apie poreikius, kad jūs turite konkrečius charakterio bruožus, ar esate gydytojas, kuris turi būti puikus komunikatorius siekiant perteikti informaciją savo pacientams, durininkas, kuris turi turėti gerų įgūdžių, kad jis gali gauti kartu su savo bendradarbiais ar aktorius, kuris turi būti patvari, nepaisant daugiau ir daugiau susiduria atmetimo. Svarbus dalykas, reikia pažymėti, kad soft skills yra perleidžiamos tarp profesijų. Nors jums gali tekti grįžti į mokyklą mokytis naujų techninių įgūdžių, jei jūs pakeisite karjerą, jūs visada galite pasiimti savo minkštųjų įgūdžių su jumis, nes jie vertinami įvairiose srityse.

Be to, kas yra reikalaujama pagal savo profesiją, darbdaviai taip pat tikimės, kad jūs turite tam tikrų charakterio bruožų. Tiesiog pažvelgti į bet kokį darbą skelbimu ir pamatysite skalbimo sąrašą kvalifikaciją, kad apima ne tik techninių įgūdžių jums reikia padaryti darbą, bet savybes, pavyzdžiui, “Puikūs bendravimo įgūdžiai”, “stipri organizacinė įgūdžių”, “komandos žaidėjas,” ir ” stiprus klausymo gebėjimą “ten taip pat išvardyti. Net jei turite techninių įgūdžių, reikalingų darbo, jei negali įrodyti, kad turite Nurodytas savybes tikriausiai ne gauti darbą.

Įsitikinkite, kad jūsų CV sąrašai pasiekimus, kad įrodyti norimų įgūdžių ir kad jūs taip pat rasti būdų, kaip juos aptarti savo darbo interviu metu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *