Kaip rasti darbą, kurį dabar naudojate namuose

Posted on

Kaip rasti darbą, kurį dabar naudojate namuose

Ilgėjant 2020 m. Pandemijai, kai mokyklos ir įmonės užveria duris visoje šalyje, daugelis darbuotojų (ir jų darbdaviai) ieško, kaip panaudoti technologijas darbui atlikti iš namų.

Žinoma, tai neįmanoma visiems – jei esate atleistas iš tarnybos ar „praktinio“ darbo restorane, svetingumo, gamybos ar kitose pramonės šakose, jums gali kilti nerimas dėl to, kaip susitarsite. susitikti. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurie namuose turi moksleivius.

Nors tokios pagrindinės kompanijos kaip „Amazon“, „Walmart“ ir „Target“ dabar samdo tūkstančius naujų darbuotojų ir didina atlyginimą, žmonės, kurie turi prižiūrėti savo vaikus, negali pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Svarbu : tačiau gera žinia yra tai, kad darbo „iš namų“ dabar gausu – tikriausiai turite įgūdžių, kuriuos galite samdyti.

Tiesą sakant, „FlexJobs “ nuotolinio darbo tyrimas skelbia, kad „per pastaruosius penkerius metus jis išaugo 44%, o per pastaruosius 10 metų – 91%“.

Štai kaip rasti darbo namuose, kurie papildys jūsų pajamas, galimybes, nes pandemija pati savaime pasireiškia.

Kas samdo?

Viena įdomiausių įdarbinimo tendencijų buvo ta, kad daugelio pramonės šakų įmonės pertvarkė savo veiklą įtraukdamos nuotolinę darbo jėgą. Tai ypač pasakytina apie sveikatos priežiūros, IT, klientų aptarnavimo, apskaitos, pardavimo ir švietimo / mokymo sektorius.

Kadangi internetinės technologijos tapo tvirtesnės, dabar ir turintys stiprius administracinius įgūdžius, gali dirbti namuose atlikdami šias nuotolinio kompiuterio ar administravimo pareigas.

Darbo, vykstančio namuose, rinkoje yra tikrai kažkas tokio. Tarp geriausių nuotoliniu būdu dirbamų darbų yra skambučių centro ir kompiuterio darbai, duomenų įvedimo, kodavimo ir transkripcijos darbai, klientų aptarnavimo darbai, rinkodaros vaidmenys ir mokymo / mokymo darbai.

Patarimas : Peržiūrėkite šiuos patarimus viešai neatskleista informacija, kaip rasti geriausius nuotolinio darbo darbus, ir patarimų, kaip susirasti pirmą darbą „nuo namų“, kad sužinotumėte daugiau apie „darbo namuose“ galimybes.

Pasiruoškite darbo paieškai

Atnaujinkite savo „LinkedIn“ profilį ir savo gyvenimo aprašymą . „LinkedIn“ yra pasakiška priemonė ieškant darbo „nuo namų“. Tai taip pat leidžia plačiai užmegzti ryšius su darbdaviais, kurie konkrečiai siekia pasamdyti virtualią darbo jėgą. Atnaujinkite savo gyvenimo aprašymą, sutelkdami dėmesį į tai, kad paminėtumėte įgūdžius, kurie yra labai vertinami nuotolinių darbuotojų.

Pastaba : vertingiausi įgūdžiai, kurių reikalaujama kandidatams į nuotolinį darbą, yra geri klaviatūros sugebėjimai, žinios apie kompiuterių programinę įrangą, lankstumas ir organizuotumas. Darbo skelbimas yra geriausias jūsų šaltinis nusprendžiant, kurias raktines frazes naudoti jūsų CV.

Atnaujinkite savo techninius įgūdžius . Bendras reikalavimas, taikomas nuotoliniams darbuotojams, turi gerai mokėti naudotis kompiuteriais, tokiais kaip „Microsoft Office“ naudojimas, el. Pašto tvarkymas, duomenų įvedimas, skaitmeninio kalendoriaus valdymas, vaizdo konferencijos ir momentinių pranešimų mainai.

Nemokamas arba pigias internetines kompiuterių klases siūlo paslaugų teikėjai, įskaitant „LinkedIn Learning“, „Udemy“ ir „Microsoft 365 Fundamentals“.

Ieškokite nuotolinių darbo skelbimų lentų

Yra internetinių darbo skelbimų lentų, kurios yra orientuotos į darbo „nuo namų“ galimybių sąrašą. Kai kuriems, pavyzdžiui, „FlexJobs“, reikalinga prenumerata, tačiau kiti gali nemokamai naudotis.

„FlexJobs“

„FlexJobs“ ne tik pateikia kruopščiai sudarytus nuotolinių ir lanksčių darbo vietų sąrašus, bet taip pat siūlo informaciją apie samdančias įmones, įgūdžių testus ir kitus darbo paieškos išteklius. (Kaina: 14,95 USD / mėn. Su retkarčiais 50% nuolaidų pasiūlymais.)

„WeWorkRemotely“

„WeWorkRemotely“ siūlo naujausius darbus, susijusius su darbu nuo namų, tokiose srityse, kaip „Dev“. Ops. ir „Sysadmin“, Produktų ir UX dizainas, programavimas, administravimas ir verslas bei vadyba. (Kaina: nemokama.)

Nuotolinis

Nuotolinis uždirba savo pelną, apmokestindamas darbdavius ​​už sąrašą darbo vietų savo svetainėje. Tai siūlo paprastą darbo paieškos variklį; tiesiog įveskite norimą pareigybės pavadinimą, kad pamatytumėte, kas ten yra. (Kaina: nemokama.)

Žiurkių lenktynių maištas

„Rat Race Rebellion“ siūlo „namų darbų“ ir „šoninių koncertų“ sąrašus. Tiesiog spustelėkite norimą darbą ir būsite nukreipti į nuomos bendrovės internetinį darbo skelbimą. (Kaina: nemokama.)

Upwork

Kaip ir „ Fiverr“ , „ Upwork“ yra populiari laisvai samdomų vertėjų, tokių kaip rašytojai, fotografai, redaktoriai, grafikai ir interneto dizaineriai, priemonė rasti koncertus. Taip pat laisvai samdomiems inžinieriams ir architektūrai, duomenų mokslui ir analitikai, teisinei, vertimo, administracinei pagalbai, klientų aptarnavimo / techninei pagalbai, pardavimui ir rinkodarai bei apskaitai teikia galimybes dirbti iš namų.

Ieškoti bendrose darbo lentose

„Glassdoor“ turi sąrašą įmonių, kurios dabar samdo visiškai nuotolinius darbus. Darbai „iš namų“ taip pat reklamuojami tokiose populiariausiose darbo svetainėse kaip „Monster“, „Iš tikrųjų“ ir „CareerBuilder“ – ieškokite terminų, tokių kaip „nuotolinis“ ir „virtualus“, norėdami rasti atviras pozicijas.

Patarimas : iš tikrųjų įtrauktas paieškos filtras, kad darbo ieškantys asmenys galėtų lengvai rasti vaidmenis, kurie buvo identifikuoti kaip nuotoliniai. Norėdami pasiekti sąrašus, spustelėkite „Nuotolinis“ paieškos rezultatų puslapio viršuje.

Geriausi naudoti paieškos terminai

Norėdami pamatyti, kas ten yra, paieškos lange įveskite tokias raktines frazes kaip „darbas namuose“, „darbas namuose“, „darbas iš namų“, „nuotolinis valdymas“, „nuotolinis darbas“ ir „prisijungus“. Galite susiaurinti paiešką ir įvesdami jus dominantį darbo pavadinimą (pavyzdys: „nuotolinis administracijos padėjėjas“).

Patarimas : gali tekti sunkiau dirbti naudojant šias svetaines, norint išsiaiškinti, ar reklamuojamas darbas iš tikrųjų yra darbas „nuo namų“. Atidžiai perskaitykite kiekvieno darbo aprašymą.

Naudokite „LinkedIn“ darbus

Kitas nuostabus šaltinis yra nemokama „LinkedIn“ darbo paieškos sistema . Įveskite savo darbo pavadinimą lauke „Darbo darbai“, o lauke „Vieta“ – žodį „Nuotolinis“. Vykdykite darbo skelbime pateiktas instrukcijas, kad galėtumėte lengvai kreiptis.

Be to, ieškokite „LinkedIn“ naudodami tokias žymas, kaip #hiring now, #remote, #remotejobs ir #remotework. Galite sekti žymes, kad peržiūrėtumėte naujausius įrašus.

Apsilankykite bendrovės interneto svetainėse

Sužinoję, kad turėdami virtualią darbo jėgą, galite sutaupyti daug pinigų, kai kurios įmonės įgyvendino aktyvaus įdarbinimo programas, skirtas darbui namuose. „FlexJobs“ siūlo vertingą 100 geriausių kompanijų, dirbančių nuotoliniu būdu, sąrašą; tai apima „Appen“, „Lionbridge“, VIPKID, „Williams-Sonoma“, „UnitedHealth Group“, „Aetna“ ir „Amazon“. „FlexJobs“ taip pat turi 20 visiškai nuotolinių įmonių, kurios dabar samdo darbuotojus, sąrašą.

Jei yra kompanija, kurioje ypač norėtumėte dirbti, pavyzdžiui, „Amazon“, taip pat turėtumėte peržvelgti „samdos“ arba „darbo vietų“ skyrių jos įmonės tinklalapyje.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *