Jak zostać lekarzem – edukacja i wymogów licencyjnych

Posted on

Jak zostać lekarzem - edukacja i wymogów licencyjnych

Lekarze , zwane również lekarze, diagnozowania i choroby i urazy leczyć ludzi jest. Na podstawie różnic w ich szkolenie i filozofii, mają albo oznaczenie MD (lekarz medycyny) czy (Doctor of Medicine Osteopatycznej) po ich nazwach, na przykład Jane Brown, MD lub Jim Smith, DO.

Choć obie MD i DOS korzystać z tradycyjnych metod leczenia swoich pacjentów, na przykład, leki i chirurgii lekarzami medycyny osteopatycznego (osteopaci) podkreślają medycynę holistyczną, profilaktycznej opieki i układ mięśniowo-szkieletowy organizmu. Lekarze medycyny może być także określany jako allopaths. Dowiesz się, co trzeba zrobić, aby zostać lekarzem w tym edukacji i wymogów licencyjnych , w zależności od rodzaju szkolenia wybrać.

Po pierwsze, dowiedzieć się, czy mają cechy, które pomogą Ci odnieść sukces w tej karierze . Ponieważ twój trening będzie się składał głównie z zajęć nauki, trzeba mieć silne  predyspozycje  do tego tematu. Oprócz tego, specyficznych  umiejętności miękkich  , które są osobiste cechy, które pozwalają wykonywać swoją pracę dobrze, są wymagane. Ty, oczywiście, musi być współczujący i wrażliwi na uczucia innych ludzi. Silne  krytyczne myślenie  i rozwiązywanie problemów umiejętności , jak również doskonałe  słuchania  i  mówienia , pozwala komunikować się z pacjentami i współpracownikami. Należy również być dobrze zorganizowany i szczegółowo zorientowane.

Wymagane wykształcenie

Jeśli chcesz stać się do lekarza, dostać gotowe zobowiązać się do wydatkowania co najmniej 11 lat na edukację po-szkolnej. Po zamiar uczelni przez cztery lata, aby uzyskać tytuł licencjata, trzeba będzie chodzić do szkoły medycznej na kolejne cztery lata. Zyskasz albo stopień zrobić lub MD. Które zostaną następnie trzech do ośmiu lat absolwent edukacji medycznej (GME) w postaci programu stażowego lub rezydenta.

Musisz uczęszczać do szkoły medycznej, który jest akredytowany przez Komitet Łącznikowy Edukacji Medycznej (LCME) lub  amerykański Osteopathic Association Komisji ds Osteopathic College Akredytacji  (COCA). Lista stron internetowych obu organizacji akredytowanych programów.

Czego można się spodziewać na studia med szkoły? Twój zajęć będzie prawdopodobnie zawierać następujące elementy, ale mogą się różnić w zależności od tego, czy wziąć udział w alopatycznych lub osteopatycznego programu:

 • Biomedycznych Building Blocks
 • zintegrowany Patofizjologia
 • Ludzki Gross i rozwojowy anatomii
 • Fizjologia
 • Medical Genetics
 • Farmakologia
 • Histologii i Embriologii
 • Odżywianie
 • Immunologia
 • choroba zakaźna
 • Okulistyka
 • Dyrektorzy Medycyny
 • Dyrektorzy Surgery

Dodatkowo do zajęć, otrzymasz także intensywne szkolenia klinicznego poprzez rotacje kliniczne. Spodziewać się pracy w różnych specjalnościach klinicznych, w tym Pediatrii, położnictwa i ginekologii, medycyny rodzinnej, chirurgii, medycyny ratunkowej i medycyny wewnętrznej, coraz praktyczne szkolenie z pacjentami.

Pierwsze w Medical School

Wstęp do szkoły medycznej jest bardzo konkurencyjny. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Kolegiów Osteopathic Medicine  (AACOM), wnioskodawcy z największą szansę dostania się do szkoły medycyny osteopatycznego „jest dobrze zaokrąglona, ma szerokie tło … i wykazał doskonałości akademickiej”. Poza tym, on lub ona „chce angażować się w swojej społeczności i spędzenia czasu coraz znać swoich pacjentów, jest miłosierny i ma solidne umiejętności komunikacyjne i Healing Touch” (American Association of Colleges of Osteopathic Medicine.  Cechy Udane Osteopathic Medical Student ) .

W artykule stwierdza również, że wielu wnioskodawców do osteopatycznego programów medycznych są nietradycyjnych studentów, którzy są starsi (25% przyjętych uczniów jest wiek 26 lat lub więcej). Pochodzą one z różnych środowisk zawodowych.

Alopatycznych (MD) programy są również bardzo konkurencyjne i selektywny. Podobnie jak programy robią, wyglądają dla studentów, którzy mają dobre wyniki akademickie. Wolą wnioskodawców z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i którzy wykazali cechy przywódcze.

Kandydaci zwykle muszą spełnić wymagań wstępnych uczelni zajęć w naukach, w tym biologii i chemii ogólnej i organicznej, matematyce, angielskim i statystyk. Choć specyficzne wymagania różnią się przez szkole, American Medical Association (AMA) stwierdza, że punkt średnią ocen od 3,5 do 4 w skali 4-punktowej jest wymagane dla dopuszczenia (American Medical Association. Przygotowanie do Medical School). Ponadto, należy również wykonać na Medical College Admissions Test (MCAT).

Co należy zrobić po ukończeniu edukacji medycznej

Po zakończeniu edukacji medycznej, trzeba będzie stać na licencji do wykonywania zawodu lekarza w stanie, w którym chcesz pracować. Wszystkie 50 stanów w Stanach Zjednoczonych, jak i District of Columbia, mają państwowe deski licencyjnych medycznych, które są odpowiedzialne za licencjonowanie lekarzy.

Chociaż każda płyta ma swoje własne wymagania, wszystkie z nich wymagają po ukończeniu akredytowanego szkoły medycznej i ukończyć edukację medyczną. MD musi przejść wszystkie trzy części Stanów Zjednoczonych Medical Licensing Examination (USMLE) i DOS musi przejść wszystkie trzy poziomy Kompleksowego Osteopathic Medical Licensing Examination (comlex-USA). Skontaktować się z lekarzem State Board w stanie dowiedzieć się o jego wymagań. Federation of State Medical Boards  publikuje także wymaganiami dotyczącymi państwa specyficzne dla pierwotnej Medycznej uzyskaniu pozwolenia.

Oprócz uzyskania licencji państwowej, wielu lekarzy zdecydujesz się płyta certyfikat w specjalności medycznej. Każda z płyt wchodzących w skład American Board of Medical Specialties  przyznaje  certyfikaty  , które muszą być odnawiane co kilka lat. Wstępnej certyfikacji wymaga ukończenia szkoły medycznej i absolwent edukacji medycznej i przekazując pisemną lub ustną egzaminu w tym obszarze specjalizacji.

Jak zdobyć pierwszą pracę jako lekarz

Sposobi się do lekarza wymaga dużo wysiłku, nie wspominając o pieniądze: cztery lata college’u, cztery lata szkoły medycznej, a trzy do ośmiu lat podyplomowego kształcenia medycznego. Po tym wszystkim, nie egzamin zdać.

Uzyskanie licencji może być długi proces-rada licencjonowania musi sprawdzić, czy zostały spełnione wszystkie swoje kwalifikacje-i bardzo drogiego jedną z opłat, od kilku do kilkuset dolarów. W tym czasie można przystąpić do poszukiwania pracy, będzie dobrze przygotowany do pracy. Oto niektóre z cech pracodawcy chcą się kandydatów do pracy. Pracodawcy wymieniono je w komunikatach pracy w różnych źródłach:

 • „Przylega do najwyższych standardów praktyki medycznej, etyki i profesjonalizmu w każdej chwili.”
 • „Dokładne i terminowe dokumentacja dokumentacji medycznej.”
 • „Pokazuje szacunek i wrażliwość na różnice kulturowe.”
 • „Umiejętność motywowania i pracy skutecznie z innymi.”
 • „Problem rozwiązuje z kreatywności i pomysłowości.”
 • „Musi być graczem zespołu i mają pasję do tego, co robisz.”

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *