Intervēšana bieži ir tikpat stresa intervētājs, jo tas ir darba meklētājam. Ja jūs saprotat, dažāda veida intervijas, tai skaitā, kāpēc un kad viņi veiksmīgi, jūs varat padarīt savu intervijas ērtāku abām pusēm.
Kad jūs veikt interviju, pārliecinieties, ka jums nav nākt pāri kā neapstrādāti, īsā laikā, steidzās, apjucis vai nekvalificēto pēc intervijas. Tas ir jūsu darbs, lai uzdot atbilstošus jautājumus, lai noteiktu, vai kandidāts var veikt veiksmīgi pozīcijā.
Screening Intervijas
Intervijas var iedalīt divās kategorijās: skrīninga intervijas un iznomāšanas vai atlases interviju. Skrīninga intervijas kvalificēties kandidātu, pirms viņš tiekas ar iznomājot pārvaldnieks iespējamai izvēlei un kalpo, lai atsijātu kandidātus. Viņi parasti ātri, efektīvi un zemu izmaksu stratēģiju, kas rezultātā īsā kvalificētu kandidātu saraksta. Īre vai atlases interviju var veikt daudzos dažādos veidos.
Trešās puses Recruiter vai kāds no personāldaļu parasti veic skrīninga intervijas. Šie pieredzējušie un profesionālie intervētāju prasmīgi intervijas un skrīninga kandidātus.
Tām vajadzētu būt spēkā spriežot raksturu un saprātu, un nosakot, ja kandidāts ir labi piemērots uzņēmuma kultūru. Viņi arī būtu labi noteikt potenciālo sarkano karogu vai problemātiskās jomas kandidāta darba fons un vispārējo kvalifikāciju. Dažas intervijas jautājumi ir saistīti ar ētiku. Piemēri skrīninga interviju ietver telefona interviju, datoru interviju, un video konferences interviju.
telefona Intervijas
Tālruņa intervija ir visizplatītākais veids, lai veiktu sākotnējo pārbaudi. Tas palīdz intervētājs un kandidāts iegūt vispārēju sajūtu, ja tie ir savstarpēji ieinteresēti iesaistīties diskusiju ārpus pirmo interviju. Telefona intervijas arī ietaupīt laiku un naudu. Intervijas var būt lentu reģistrēts pārskatīšanu citu intervētāju. telefona intervijā laikā kandidāta mērķis ir organizēt sejas-pret-aci tikšanās.
Datoru Intervijas
Dators intervija ietver atbildot uz virkni jautājumu par iespējamo darba intervijā atbilžu variantiem vai vienkārši iesniedzot CV. Dažas no šīm intervijām tiek veikta, izmantojot telefonu vai piekļūtu vietnei. Kandidāti var lūgt virzīt attiecīgus pogas tālruni, lai atbildētu uz jautājumiem, vai arī tie var veikt interviju tiešsaistē.
Video Intervijas
Vairāk nekā puse no lielākajiem ASV uzņēmumiem, kas jau izmanto tiešsaistes video konferences, kā alternatīvu dārgākām sejas-pret-aci tikšanās. Tās nepārtraukti kritums izmaksas padara to par populāru resursu uzņēmumiem, kā arī mājas lietošanai.
iznomājot Intervijas
One-on-One Intervijas
Tas ir tradicionāls intervija, kurā kandidāti tiekas ar darba devējiem personiski, viens-on-one. Gan kandidāts un darba devējs parasti iet prom no šīs intervijas ar sajūtu, vai nav piemērots, ir labi.
sērijveida intervijas
Sērijveida intervijas rodas, kad kandidāti tiek nodoti no vienas intervētāju uz otru visā laikā dienā. Nav pieņemts lēmums, līdz galīgā intervija ir notikusi, un visi intervētāji ir bijusi iespēja apspriest viens otra interviju. Tā kandidātiem ir tikai viena iespēja veikt pareizo pirmo iespaidu, tie ir aktivizēti un gatava nākamajam interviju.
secīgus Intervijas
Secīgā intervijā kandidāts tiekas ar vienu vai vairākiem intervētājiem uz vienu-on-one pamata gaitā vairākas dienas, nedēļas vai pat mēnešus. Katrs intervija ir paredzēts, lai pārvietotu kandidātu pakāpeniski uz mācībām vairāk informāciju par vakanci, uzņēmumu, un, cerams, darba piedāvājumu.
Paneļu Intervijas
Ar paneļa intervijā kandidāts parādās pirms komitejas vai paneli intervētāju. Kandidāti tiek vērtēti pēc lietpratību, kvalifikācijas un to spēju domāt par savām kājām. Šis intervijas veids var būt biedējoša kandidātam.
Ar paneļa intervijā, kandidātam vajadzētu veikt acu kontaktu un sazināties individuāli ar katru grupu vai panelī locekli.
Grupu Intervijas
Ar grupas intervijā, uzņēmumam intervē grupu Kandidātu pašā pozīcijā, tajā pašā laikā. Tā rezultātā uzņēmums saņem sajūtu kandidāta vadības potenciālu, stila un pārliecinošs prasmes.
Šis intervijas veids var būt milzīgs kandidātu, kurš nepieciešams, lai izprastu dinamiku intervētājs reģistrējas un nosaka spēles noteikumus. Viņam jāizvairās atklātu jauda konfliktiem, jo tie padara kandidāts izskatīties nevēlas sadarboties un nenobrieduši. Intervējamais ir nepieciešams, lai ārstētu citus kandidātus saistībā ar, bet arī ietekmes pār tiem. Vienlaikus viņam vajag turēt acis uz intervētāju, lai viņš nav garām svarīgus nianses.
Situācija vai Performance Intervija
Situācijas un darbības intervijām, kandidāti var lūgt lomu spēlē viens no darba funkcijas, lai novērtētu konkrētas prasmes. Pēc tam, kad tiek dota īpaša, hipotētisku situāciju vai problēmu, viņi jautāja, kā viņi to rīkoties vai aprakstīt potenciālo risinājumu. Tas var būt grūti, ja intervētājs nesniedz pietiekamu informāciju par kandidāta ieteikt risinājumu vai rīcību. Šis intervijas veidu bieži izmanto, lai atlasītu kandidātus klientu apkalpošanas pārstāvis pozīciju universālveikalā vai diskonta veikalā.
Audition Intervija
Audition intervijas strādā labi pozīcijām kurā uzņēmumi vēlas redzēt kandidātu darbībā pirms viņi pieņem lēmumu par pieņemšanu darbā. Intervētāji var veikt kandidātu izmantojot simulāciju vai īsu izmantošanu, lai novērtētu kandidāta prasmes. Tas ļauj kandidātam, lai parādītu savas spējas interaktīvos veidos pazīstami kandidātam. Šis intervijas veids darbojas labi datoru programmētāji, treneriem, metinātāji, un mehānikā.
Stress Intervija
Stresa intervija parasti paredzēts likt kandidātu stresa un izvērtēt viņas reakcijas zem spiediena vai sarežģītās situācijās. Kandidāts var saukt uzgaidāmajā telpā stundu pirms intervētājs sveicina viņu. Kandidāts var saskarties ilgi robus vai auksti skatienus. Intervētājs atklāti apstrīdēt intervējamais citas ticības vai spriedumu.
Kandidāts var arī lūgt, lai veiktu neiespējams uzdevums par lidot, piemēram, pārliecināt intervētāju apmainīties kurpes ar kandidātu. Apvainojumi, rupjību, un miscommunication ir ļoti bieži. Tas viss ir paredzēts, lai tiktu paredzēti, lai redzētu, vai kandidāts ir to, kas nepieciešams, lai izturētu uzņēmuma kultūru, uzņēmuma klientiem, vai jebkuru citu iespējamu stresu.
uzvedības Intervija
Daudzi uzņēmumi arvien vairāk izmanto uzvedības interviju. Atkarībā no atbildības par stāvokli un darba apstākļiem, kandidāts var tikt lūgts aprakstīt situāciju, kas prasa problēmu risināšanas prasmes, spēju pielāgoties, vadība, konfliktu risināšanas, daudzuzdevumu, iniciatīvas vai stresa vadības. Intervētājs vēlas zināt, kā kandidāts apstrādā ārkārtas situācijām, lai norādītu turpmāko darbību. Ir vairāki veidi, uzvedības intervijas:
- Strukturēta intervija ar slāņveida jautājumiem: Kvalificēti intervētāji parasti izmanto to, uzdodot virkni uzvedības jautājumu un nav uzvedības jautājumiem. Jautājumi bieži pārklājas, un ir paredzēti, lai apkopotu informāciju par katru no galvenajām darba devēja problēmām.
- Neformālā intervija : Šis veids ir gadījuma un atviegloti. Tā ir paredzēta, lai iegūtu kandidātu runāt un pārāk draudzīgi. Kandidāts var atklāt vairāk informācijas, nekā viņš varētu citādi. Pārāk daudz informācijas, pārāk ātri, var novērst viņu.
- Novērtēšanas instrumenti / testēšana: Dažāda veida testu izmanto, lai noteiktu, vai kandidāts ir labi piemērots uzņēmumam. Personības krājumi novērtēt personības tipus. Piemērotības krājumi novērtētu prasmi dažās prasmju jomās. Procentu uzskaite novērtēt intereses dažādās profesiju kategorijās. Kombinācija instrumenti var būt jebkurš no šiem kombinācija.
- Kombinācija intervija: Šis intervijas veids apvieno divu vai vairāku veidu iepriekšminēto interviju. Tas varētu notikt vienā intervijā, par turpmākiem intervijām, vai abus.
Direktīva vai Strukturētais Style Intervija
Ar direktīvu vai strukturētas intervijas, intervētājs ir skaidra kārtība, un seko to unflinchingly. Uzņēmumi izmanto šo nemainīgu formātu, lai nodrošinātu paritāti starp intervijām. Intervētāji lūgt Katrs kandidāts vienu un to pašu jautājumu, lai viņi varētu salīdzināt rezultātus.
Tag-Team Interview
Atzīme-komanda intervija bieži pievilcīga uzņēmumiem, kas lielā mērā paļaujas uz komandas sadarbību. Kandidāts var gaidījis, lai sasniegtu vienu-uz-vienu ar intervētāju, bet atrast sevi istabā ar vairākiem citiem cilvēkiem. Darba devēji vēlas gūt ieskatu dažādu cilvēku, intervējot kandidātus.
Viņi vēlas zināt, vai kāda kandidāta prasmes līdzsvarot uzņēmuma vajadzības, un to, vai kandidāts var iegūt kopā ar citiem darbiniekiem. Kandidātiem vajadzētu izmantot šo iespēju, lai iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par uzņēmumu, kā viņi var. Katram intervētājs ir atšķirīgs funkciju uzņēmumā ar unikālu perspektīvu par biznesu.
Līkumo Style Intervija
Līkumainie stils intervija ir, diemžēl, nepieredzējušiem intervētāji bieži izmanto. Intervētājs balstās uz kandidātu vadīt diskusiju. Intervētājs var sākt ar paziņojumu, piemēram, “Pastāsti man par sevi.” Kandidāti var izmantot to savā labā.
Šis interviju stilu veids ļauj kandidātam vadīt interviju tādā veidā, kas vislabāk kalpo kandidāts. Taču kandidāts jāatceras paliek cieņu intervētāja un nedominē interviju.
ēdienreize Intervijas
Ēdienreižu intervija tiek izmantota, lai noteiktu, ko kandidāts ir kā sociālā vidē. Bet intervijas pa maltīti var kandidāta sliktākais murgs vai izaicinājums. Intervētāji vēlas ne tikai zināt, kā jums rīkoties ar dakšiņu, bet, kā jūs izturaties pret jūsu uzņēmējas, kādi viesi, un kurā pasniedz darbiniekiem. Kandidātam ir jāņem nianses no intervētājs un vienmēr atcerēties, viņa ir viesu. Pieteikuma iesniedzējam ir sēdēt pēc viņas uzņēmējas, parādīt pareizu etiķete, un paldies uzņēmēja par viņa laiku.
Follow-up Intervijas
Uzņēmumi dot kandidātus atpakaļ otrajā un dažreiz trešajā vai ceturtajā pēcpārbaudes intervijas. Reizēm viņi vienkārši vēlas pārliecināties, ka esat viņu ideāls kandidāts. Dažreiz viņi kam grūti laiku, izvēloties starp īsu kandidātu sarakstu. Citi laiki, citi lēmumu pieņēmēji uzņēmumā vēlas iegūt sajūtu par to, kurš kandidāts ir pirms lēmums īri tiek veikts.
Papildu intervijas var iet dažādos virzienos. Tiekoties ar tādu pašu intervētāju, kandidāts var koncentrēties uz līmēšanas rapport, saprotot, kur uzņēmums dodas un kā viņa prasmes acs ar uzņēmuma vīziju un to kultūru. Kandidāti var atrast sev sarunas par atalgojuma paketi, vai arī tie var beigties, sākot no paša sākuma ar jaunu intervētāju.
Informatīvais Intervija
Informatīvo intervija pārāk maz ar darba meklētājiem. Darba meklētāji droši informatīvo sanāksmju lūgt padomu kādam, kas to pašreizējās vai vēlamo lauka. Viņi arī vēlas, lai gūtu turpmākas atsauces uz citiem cilvēkiem, kuri tos var dot padomus. Tā kā darba devēji vēlētos, lai paliktu uz augšu no saraksta pieejamo talantu, pat tad, ja viņiem nav nekādu vakances, viņi bieži vien ir atvērti šiem interviju veidiem. Darba meklētāju un darba devēju apmainās ar informāciju un iepazīt viens otru labāk, neatsaucoties uz darbu uzsākšanu.
secinājums
Intervijas ir laikietilpīga, un apmācība ir nepieciešama, lai darīt to labi. Tie ir elastīgi metode novērtēšanai un kandidātiem visos līmeņos un visu veidu pozīcijas izvēles. , Radot priekšstatu, tie ļauj intervētājam spriest, vai kandidāts ir labi piemērots uzņēmumam.
Tomēr informāciju no dažādām intervijām, var būt potenciāli grūti pārvaldīt. Piemēram:
- Tas var būt grūti, lai kopā efektīvi orķestrēt šos ieskatus, lai tie sniegtu skaidru priekšstatu par kandidātu.
- Ieskatu samontēti, var būt atvērti potenciālo intervētāju aizspriedumiem.
- Intervētāji var palaist garām atsevišķas jomas zināšanas, prasmes un spējas.
- Intervētājs var uzsvērt vienu zonu un nolaidība citus.
- Tā intervētāju novērojumi ir subjektīvi, tie var būt neprecīzi.
Tas ir svarīgi, ka uzņēmumiem atrast intervēšanas stilu un formātu izdevīgas vajadzībām gan uzņēmumu un tā potenciālajiem darbiniekiem. Ja viņi var paveikt šo mērķi, tās var veidot sola spēku un ievieto pareizos cilvēkus pareizajās pozīcijās.
Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor’s degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.