Najlepsze wywiady behawioralne techniki i strategie

Posted on

Najlepsze wywiady behawioralne techniki i strategie

Kiedy jesteś poszukiwania pracy , ważne jest, aby być przygotowanym do obsługi, co jest znane jako „wywiadów behawioralnych.” Pracodawcy korzystają z tego typu wywiad, aby uzyskać wgląd w jaki sposób poradzić sobie konkretne sytuacje w miejscu pracy. Ankieter będzie chciał przykłady tego, co wydarzyło się w szczególnie trudne okoliczności, co zrobił i jak to osiągnąć pozytywny wynik.

Najlepsze techniki obchodzenia się wywiad behawioralny obejmują przygotowanie pytań do wywiadu może zostać poproszony, odkrywając jak można o firmie i pracy, więc masz pomysł, co umiejętności pracodawca poszukuje, i jest gotowy do włączenia konkretne punkty w odpowiedzi dajesz do ankietera.

strategie

Przed udać się do rozmowy kwalifikacyjnej , trochę czasu, aby przygotować z wyprzedzeniem. Państwo może, czy nie może zostać poproszony behawioralne pytań do wywiadu, ale najlepiej być gotowy w razie jesteś.

  • Sprawdzić, co wywiad behawioralny jest i co firmy szukają podczas  wywiadu behawioralnego .
  • Za pomocą techniki wywiad STAR przygotować przykłady to udział w wywiadzie.
  • Przejrzyj przykładowe  zachowania pytań do wywiadu .

Badania pracy i firmą

Poświęcenie czasu na badania Spółki i zadanie, które są dla interviewing pomoże Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. W ten sposób będziesz przygotowany zarówno do reagowania na wywiad pytania i zadawać pytania ankietera siebie. Będziesz także być w stanie dowiedzieć się, czy firma i kultura firma jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To zawsze najlepiej  badać spółkę , więc jesteś dobrze poinformowany z wyprzedzeniem.

techniki

Przede wszystkim dać sobie chwilę, aby zebrać myśli. Dobrze jest wziąć trochę czasu, aby wykadrować odpowiedź, jeśli jesteś pewien jak odpowiedzieć na to pytanie. Jeżeli nie jesteś pewien, jak odpowiedzieć na pytanie, poprosić o wyjaśnienia. Będzie to kupić ci trochę czasu, aby pomyśleć o tym, jak odpowiedzieć. Następnie należy pamiętać o tych czterech punktów w swojej odpowiedzi – Sytuacja, zadania, działania, rezultaty.

  • (S)  sytuacja specyficzne
  • (T)  Zadania, które trzeba zrobić
  • (A)  Akcja wziąłeś
  • (R)  Wyniki, czyli co się stało

Jest to technika odpowiedź wywiad STAR , a to doskonały sposób na przygotowanie. Czy należy pamiętać, że  nie ma dobrych lub złych odpowiedzi  do pytań behawioralnych wywiadu. Celem ankieter jest, aby zrozumieć, w jaki sposób zachowywał się w danej sytuacji. Jak reagować będzie ustalić, czy istnieje zgodność między swoimi umiejętnościami i położenia firma stara się wypełnić.

Najlepszy wywiad behawioralny strategia obejmuje słuchać uważnie, jest jasny i szczegółowy, kiedy reagować i, co najważniejsze, jest szczery. Jeśli Twoje odpowiedzi nie są tym, co wywiad szuka, pozycja ta może nie być najlepsza praca dla Ciebie tak.

Kontynuacja Po rozmowie

Czy było coś, co chciał pan powiedział podczas wywiadu, ale nie dostać szansę? Twój kolejny Podziękowaniem daje szansę tym wspomnieć. Jest to również okazja, aby podkreślić swoje zainteresowanie w pracy i firmy.

Więcej Tips and Tricks

Oprócz wiedząc, czego się spodziewać w wywiadzie behawioralnym, istnieje 10 Umiejętności wywiad , które są ważne dla praktyki przed wejściem do sali spotkań lub sesji Skype z wynajmu komisji: przygotowanie, punktualność, myślenie przed mówić, mówić spokojnie i spójnie, wyświetlanie zapewniony (ale nie arogancki) pewność siebie, aktywne słuchanie, optymizm, wyrażając zainteresowanie pracodawcy, będąc w stanie rozmawiać poza początkowego „ wabik ” i – co chyba najważniejsze – wyrażając swoją wdzięczność za czas wynajmu komisji zarówno ustnie na koniec wywiadu i pisemnie natychmiastowego działania następcze podziękowania pamiętać.

Nadal nerwowy, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy wywiad? Nie martw się – nawet ustanowione profesjonaliści czują kilka motyli przed wywiadzie. Wziąłeś pierwszy krok w uspokojenia swój lęk poprzez poświęcenie czasu na zapoznanie czynności opisane powyżej. Inne wielkie techniki uspokoić nerwy obejmują unikanie negatywny własny talk, ubieranie ostrożnie, przybywających wcześnie na rozmowę, więc można wziąć kilka oddechów uspokajające wcześniej, unikając picia zbyt dużej ilości kofeiny w dniu spotkania.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *