Fontos szakismereteket tanároknak

Posted on

A tanárok a hatalom megváltoztatni a diákok életét, annál jobb. A legjobb közülük inspirálja a diákok felé nagyságát, és megmutatja nekik, hogy mit tudnak. Sok pozíciók, amelyek felhívják a tanítási készségek: főiskolai tanár, magántanárok, tábori tanácsadók, Park Rangers és a CPR oktatók minden betanítás, a listához csak néhány példát említsünk. De amikor a legtöbb ember azt mondja: „tanár”, akkor azt jelenti, hogy valaki, aki azt tanítja a gyerekeknek az általános vagy középiskolában.

Milyen képességeik Szüksége van, hogy tanár legyen?

Annak érdekében, hogy egy jó tanár, meg kell jeleníteni a lelkesedés, a vezetés, az elkötelezettség és az együttérzés. By mutató e kulcsfontosságú, akkor fellebbezni az iskolák, amelyre pályázik, mint aki dolgozik, hogy jobban az életét a diákok a legkülönfélébb módokon. Mások segítése sikerül egy központi eleme a tanítás, így a bizalom, a tudás, és az elkötelezettség felbecsülhetetlen vonások.

Megjegyzés : Ahhoz, hogy egy állami iskolában tanító, fontos, hogy keresni a szükséges képesítéssel, amely változik alapján az iskola és az állam, ahol lakik. Sok magániskolák azonban saját kritériumait jogosult.

A tanárok is meg kell fenntartani a jelenlegi szakmai fejlesztési szabványok figyelembe rendszeres tanfolyamokat és teszteket.

A tanítás típusai készségek

közlés

Tanítás, definíció szerint, a kommunikáció egy formája, így ebből következik, hogy a tanár kell kiváló kommunikációs készség. Ezek közé tartoznak mind a szóbeli és írásbeli kommunikáció, szakmai mégis barátságos testbeszéd, és arra, hogy aktívan hallgatni. Meg kell tudni magyarázni az anyag szempontjából, amelyek mind a hozzáférhető és értelmezhető, hogy a diákok.

Meg kell tudni alkalmazkodni a kommunikációs stílusa, hogy igényeinek megfelelően különböző diákok, attól függően, hogy a kor, a kultúra, a képesség, és tanulási stílus. Clarity, a pontosság és professzionalizmus a szülőkkel, kollégákkal, és a rendszergazdák is elengedhetetlen.

  • Testbeszéd
  • Világosság
  • Együttműködés
  • Közösségi épület
  • fegyelmezés
  • interperszonális
  • kihallgatás
  • Hálózat
  • szülő Communications
  • Közkapcsolatok
  • Kapcsolatépítés
  • beállítás határok
  • Verbális kommunikáció
  • Írásban Óratervek
  • beszámolók írása
  • Írott kommunikáció

Kritikus gondolkodás

A tanárok feladata megoldásában a különböző problémák, gyakran szoros határidőt. Ezek válaszolni nehéz kérdéseket a diákok a helyszínen, a konfliktusok megoldására a diákok közötti, felülvizsgálja óravázlatokat, és olyan kérdésekkel foglalkozik, a kollégák közötti. A jó tanár tudja, hogy milyen erőforrásokat használni, hogy megoldja az ilyen jellegű kérdéseket gyorsan és hatékonyan.

Tanárok kell bűvészkedni számos feladatot, a tanítás a találkozókon, leckét tervezés és osztályozás. Megközelítés az egészet elvégezni egy időben igényel kiváló fizikai szervezése és időgazdálkodás.

  • Ami egy kényelmes tanulási környezet
  • létrehozása Feladatok
  • létrehozása vizsgák
  • Pozitív tanulási környezet
  • Új ötletek
  • Szállítása Anyag
  • Develop Óratervek
  • Óratervek
  • Kezelése tanulói magatartás
  • Szervezeti képességek
  • Felkészülés Lessons
  • Szakmai
  • Adjon Student Support Services
  • Eredményorientált
  • elvárások
  • Célokat kitüzni

Szervezet

Tanárok kell bűvészkedni számos feladatot, a tanítás a találkozókon, és óráról tervez osztályozás. Mint ilyen, meg kell, hogy képes legyen megtartani az összes ilyen feladatok szervezett, és a feladatok egy időben.

  • Tanterem Szervezet
  • Osztálykezelés
  • Vezetés
  • nyilvántartást vezet,
  • Tervezés
  • Előkészített
  • Nyilvántartás
  • ütemezése
  • Idő beosztás

Szenvedély és kreativitás

A lelkesedés gombot, amikor a tanítás tárgyát annak érdekében, hogy a diákok részt és lelkes magukat. Ebben a szellemben, hogy kreatív megtervezése és bemutatása a leckét is szerves része a tartása a diákok figyelmét. Ennek során fontos, hogy megértsék, hogy mi működik egy hallgató (vagy osztály gyerek) nem feltétlenül működnek mások számára.

  • Művészeti
  • Mivel Zeneileg Ferde
  • bizalomépítő
  • irányítja
  • Lelkes
  • Rugalmasság
  • Szerelem a tanulás

Türelem

A tanároknak kell bizonyítania türelem, különösen akkor, ha foglalkozunk nehéz osztálytermi helyzetekben. Gyakran kell magyarázni fogalmakat több alkalommal, és kezeli a diákok, akik úgy viselkednek, vagy egy nehéz időszak az osztályban. Kezelése szülők, kollégák, és a rendszergazdák is próbálta.

A tanár kell kezelni az egészet egy nyugodt, szakmai viselkedése, és figyelemmel kíséri a kihívás a pillanat. Míg néhány ember természeténél fogva több beteg, mint mások, az érzelmi kontroll és a futamidő, hogy bemegy a türelem lehet tanulni és gyakorolni kell.

  • Pozitív hozzáállás
  • Pozitív Példakép
  • Tiszteletteljes
  • támogató
  • Csapatjátékos
  • Megértés

Technikai készségek

Tanárok kell, persze, érti az anyagot tanítanak. Természetesen a különböző pozíció különböző típusú és szintű képesség, de még a tanárok nagyon fiatal gyerekeknek szükségük van jelentős szakértelemmel. Ez nem elég egy első osztályú matematika tanár, hogy tudja, hogyan kell végrehajtani az alapvető számtani, például. Ő kell egy mély megértése a számok és a numerikus kapcsolatokat annak érdekében, hogy képes legyen megmagyarázni az anyag alapos és érzékeny módon.

A pedagógusoknak tudniuk kell, hogy végezze el a központi feladatok résztvevő szerepét, Kényelmesen a Microsoft Office létrehozni anyagokat hogy kényelmes biztosító fegyelmi szükséges. Lásd a további kapcsolódó kulcsszavak technikai tudás szükséges a tanárok:

  • Gyermekgondozási
  • coaching
  • Számítógép
  • vizsgálatok elvégzéséhez
  • tananyag ismerete
  • Fegyelmi eljárás
  • Oktatási tervek
  • teljesítmény értékeléséhez
  • Tanórán kívüli tevékenységek
  • osztályozó vizsgák
  • csoportos tanácsadás
  • Javítani tanulási szokások
  • egyéni tanácsadás
  • Utasítás
  • vezetés
  • Microsoft Office
  • Felügyelet
  • Kiképzés
  • Technológia

Több tanítási készségek

  • Határozott
  • Könyörületes
  • Részlet orientált
  • Bátorító
  • Növekedési Mindset
  • Magas érzelmi intelligencia
  • inspiráló
  • figyelmes
  • Passion for Learning
  • Türelem
  • Problémamegoldás
  • relatable
  • Állóképesség
  • erős vezetés
  • Csapatmunka

Hogyan készítsünk készségek Stand Out

ADD legrelevánsabb készségek önéletrajzát:  át listákat a felső készségek munkaadók keresnek értékelésekor jelöltünk, és a legjobb készségeket, hogy az önéletrajz, amelyek segítenek a bérelt.

Jelölje ki a készségek a kísérőlevél:  Használja a kísérőlevél, hogy bemutassák a bérleti menedzser, hogy te egy erős ellenfele a munkát idéző hogyan illeszkedik a képesítések szakmai követelményeknek.

Használ készség szavas állásinterjúk:  tartsa ezeket a top képességek szem előtt az interjú során, fel kell készülnünk, hogy mondjanak példákat, hogyan használta mindegyik, és a gyakorlat üzenetrögzítő közös tanár interjú kérdésekre.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.