10 Best משרות חלקיות עבור קשישים

Posted on

חלקית Best משרות עבור קשישים

בין אם אתם צריכים לעבוד, רוצים להשלים את ההכנסה שלך, או רק מקווה להישאר פעיל פרישה, עבודה במשרה חלקית היא נפוצה בקרב קשישים. כמה עבודה במשרה חלקית עדיף לעובדים מבוגרים יותר מאחרים. בואו נודה בזה: לא משנה כמה אתה בכושר, אתה מעדיף כנראה להשאיר את החומר מאתגר פיזי עובדים צעירים אשר הנם לא דואגים לזרוק גבם, וכו ‘

החדשות הטובות הן כי ישנם מקומות עבודה במשרה חלקית כדי שיתאים לכל העדפה, רקע מקצועי, וכן סט כישורים. אם אתה רוצה לעבוד בחיק הטבע או מן הנוחות של המשרד הביתי, אחת ההופעות הללו יכול להיות מתאים לך.

יועץ

אם אתם אוהבים את הקריירה שלך, אבל רוצים לבלות קצת זמן פחות עושים את זה, ייעוץ יכול להיות מושלם בשבילך. הפעל המומחיות, הרשת, והניסיון שלך יתרון ועבודה במשרה חלקית טובים המעסיק הישן שלך או לחברות אחרות בתחום שלך.

ממוצע שכר עבור הייעוץ הוא בכל רחבי המפה, ותלוי במידה רבה על המגרש אתה פורש. כדי לקבוע את התעריף שלך, להתחיל על ידי חלוקת הפיצוי לפי שעות עבודה. זה גם רעיון טוב כדי לבדוק עם יועצים אחרים בתחום שלך כדי לברר כיצד הם מבנה התגמול שלהם; זה על בסיס שעה, בסיס לכל פרויקט, או האם הם מעדיפים לעבוד על שכר טרחה?

מורה

יש מורים שפרשו רקע וניסיון החינוכי כדי לעזור לתלמידים ללמוד נושאים קשים, להעלות את ציוניהם והכנה לבחינות כמו SAT, בין אבן דרך אחרת. בנוסף שיעורים, יש עבודה גמישה אחרות אפשרויות זמינות עבור מורים לשעבר.

גם אם אתה לא מורה מוסמך, ייתכן שתוכל לספק שיעורים לסטודנטים בתחום שלך, בין אם הוא ללמד אותם מיומנויות במתמטיקה או עריכת הכתיבה שלהם. ממוצע השכר משתנה, תלוי ברמת שיעורים (תיכון, קולג ‘, וכו’) ואת של רמת המורה של הכשרה פורמלית. רוב תוכניות לימוד שיעורי שכר שעה רגילות.

מאמן אתלטיקה

רוצה לשתף את אהבת הספורט שלך עם דור חדש של ספורטאים ניצני? אימון יכול להיות בשבילך. שימו בדרך כלל אינו גבוה – כמה אלף לכל עונה – אבל אם אתה צריך קצת מזומנים מיותרים ורוצה לעבוד בחוץ, חלטורה בתור מאמן אתלטים יכולה להיות מושלמת בשבילך. רוב עבודות אימון ספורטאי תלמיד תדרושנה ממך לעבור בדיקת רקע על מנת להבטיח בטיחות תלמידים.

מכין מס

אם יש לך רקע חשבונאי ומעדיף חזיתי לטעון העבודה שלך לתוך החלק הראשון של השנה, כנת מס יכולה להיות העבודה במשרה חלקית אתם מחפשים. מכיני מס בדרך כלל לעבוד שעות ארוכות דרך עונת מס, אשר פועלת באמצעות 15 באפריל או כך. ואז, את לוחות הזמנים שלהם להאיר למשך שארית השנה.

שלם עבור תפקיד זה ישתנה בהתאם הניסיון שלך והאם אתה עובד עבור חברה קטנה או ארגון לאומי גדול. רואי חשבון בדימוס אולי כדאי ללכת עצמאי, עובד עצמאי של חברת מס.

פִּנקְסָן

ניהול חשבונות צריכים להיות נוח באמצעות תוכנות הנהלת חשבונות כמו QuickBooks כמו גם Microsoft Excel. הם גם חייבים להחזיק עין חדה לפרטים ואת היחסים האנושים לתקשר דרישות ללקוחות / עובדים.

מנהלי חשבונות רבים לעבוד בתפקיד עצמאי, לוקחים על שילוב של לקוחות קטנים וגדולים. רמת אימונים והניסיון רשמיים תכתיב כמה אתה יכול לגבות עבור שירותי הנהלת חשבונות.

רפואי בילר / מתכנת

billers ו מקדדים רפואיים לתרגם שירותי בריאות לתוך קודי אבחון לשימוש רפואי חיוב. הם גם להכין, לשלוח, ולעקוב אחר חשבונות רפואיים לחולים וחברות ביטוח. לתשומת לבך, תפקידו זה דורש הסמכה, עם כמה מעסיקים המעדיפים מועמדים עם תואר עמית או תהליך הכשרה סטנדרטית.

Pay ישתנה על חוויה ואת הגודל של החברה שאתה עובד עבור. זה עלול להיות מושפע גם את סוג החולה; בדרך כלל נוהג רפואי התמקד חולים גריאטריים יצטרך יותר נהלים ולכן יותר קודי חיוב כדי לברר.

נציג שירות לקוחות

עבודות שירות לקוחות תמיד מחפשים עובדים, וכמה מהם יאפשר לך לעבוד מהבית. אם אתם טובים מתקשרים בטלפון או באמצעות תוכנת צ’אט ולא אכפת פתרון בעיות עם אנשים כשהם לא במיטבם, תפקיד זה עשוי לתת לך לעבוד במשרה חלקית מהמשרד הביתי שלך. פנים אל פנים אימון שיידרש, וכן לשלם משתנה בהתאם לחברה. רוב עבודות שירות הלקוחות לשלם תעריף לשעה.

עוזר וירטואלי

אם היית עוזר מנהלים בקריירת העבודה במשרה מלאה שלך ואתה מרגיש בנוח עם טכנולוגיה, תפקיד עוזר ווירטואלי יכול לעזור לך לתרגם את היכולות שלך לתוך עבודה במשרה חלקית חדשה. עבודות עוזר וירטואליות בהכרח אינן דורשות תואר, אבל הם דורשים כישורי כתיבה מוצקים ונוחות עם תוכנות כמו Microsoft Office. רוב החברות תדרושנה ממך יש במחשב שלך (למרות שחלקם עלול לספק אחד) וחיבור לאינטרנט במהירות גבוהה. בדרך כלל אפשר לקבל החזר עבור עלות שירות האינטרנט שלך.

השגחה על בעלי חיים / כלב ווקר

אם אתה בעל כלב נהג לעבוד במשרה מלאה, אתה זוכר כמה קשה היה לוודא את חיית המחמד שלכם יש התרגיל היומי שלו. מטיילי כלבים לקחת משמרת יום, כך עובדי המשרד כי אין לגזע הביתה כאשר יום העבודה נגמר. אם חתולים הם יותר המהירות שלך, או שאתה חובב חיות שוויוני, חי מחמד יושב בעוד הלקוחות לצאת לחופשה הוא דרך מצוינת לשים קצת כסף בכיס. אפליקציות כמו רובר ו לכשכש לעשות זה פשוט להתחיל.

לבלוגים / מדיה חברתית

אולי עבודת עבודה מהבית האולטימטיבית, בלוגים אין הכשרה פורמלית – אתה רק צריך דרך עם מילים ומספיק נוחות עם טכנולוגיה כדי ללמוד כיצד להשתמש במערכות ניהול תוכן שונות.

אם אתה באמת ידע טכני, ייתכן שתוכל להפוך את זה לקטע עבודה טיפול בחשבונות המדיה החברתית של החברה. אמנם זה עבודה אשר נוטה להטות צעיר, ישנם תפקידי מדיה חברתיים, שבם קול מנוסה יותר עדיף.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *