תחילת עבודה כמוכרת eBay

Posted on

תחילת עבודה כמוכרת eBay

בחזרה דרך נוסדה בשנת 1995 בתור אתר מכירות פומביות באינטרנט, eBay זירז שינוי קיצוני את האופן שבו קונה בעולם ומוכרת דברים. בתהליך, זה נפתח הזדמנויות עבור אלפי אנשים כדי להרוויח כסף מהבית. היום, הודות ל- eBay, אם יש לך משהו למכור, כל העולם הוא השוק שלכם. כלומר קונים פוטנציאליים יותר, אבל זה גם אומר יותר תחרות.

כמו כל חברה מקוונת מוצלחת, eBay משתנה כל הזמן עם הזמן והטכנולוגיה. כדי להיות מוכר eBay מוצלח, אתה חייב לעשות את אותו הדבר. פריימר זה על התחלת המכירה על eBay נועד לעשות בדיוק את זה: לך להתחיל. אז אתה חייב לקחת את המידע הזה ולבנות תוכנית עסקית שעובדת בשבילך. להיות מוכן לכל Tweaking מתמיד כמו טכנולוגיות וטעמים להתפתח.

הבנת איך עובד eBay

למרות eBay החלה בתור אתר מכירות פומביות באינטרנט, שבו הקונה עם ההצעה הגבוהה ביותר זוכה בפריט, זה הרבה יותר מזה עכשיו. זהו שוק אמיתי שבו מוכרים יכולים לרשום פריטים במחיר קבוע ואף לפתוח משלהם “חנות”.

בעיקרו של דבר, ככה זה עובד הוא ברשימות רבי פריט, הוספת תמונות ותיאור ובחירת מחיר המשלוח אפשרויות. קונה אז יכול להציע על זה או פשוט “קנה עכשיו”. כאשר עסקה נעשתה, הקונים לבצע את התשלום באמצעות כל מספר אפשרויות תשלום שונים, ואת הספינות המוכרים אותו.

למרות שזה עלול להיות חופשי לרשום פריט (תלוי כמה פריטים שאתה הרשימה לחודש), המוכר משלם אגרה כאשר הוא נמכר. למידע נוסף על דמי eBay . כמו כן, מוכרים בדרך כלל לשלם דמים הקשורים לשיטת תשלום שימושי הקונה שלך. ישנם שירותים אחרים שאתה יכול לבחור לשלם עבור.

כאשר העסקה תושלם, הקונה והמוכר לתת משוב זה לזה על תהליך המכירה ו / או את הפריט נמכר. eBay יש הרבה חוקים כדי להגן על קונים ומוכרים כאחד, ולכן לפני שאתם מתחילים, יודעים מה הם.

להחליט מה למכור

עבור חלק שמחפשים למכור ב- eBay, מה למכור הוא לא ממש שיקול. הם יודעים מה הם רוצים למכור. אולי כבר יש להם מוצר מהעסק הביתי שלהם, ו- eBay הוא דרך להרחבת השוק שלהם. החברה מספקת כלים רבים עבור מוכר השימוש במה יכול להיות רק במחיר הנכון. זה יכול להיות דרך להתחיל למכור באינטרנט בלי השקעה בתשתית של כלי המכירה באתר האינטרנט שלך, תלול עקומת למידה על איך להשתמש בהם, ואת המאמץ של בניית שוק הסחורה שלך. אם זה אתה, לעבור לשקופית הבאה “איך להגדיר.”

אם המטרה שלך היא להתחיל עסק חדש כמוכר eBay, לא להרחיב את קיים, אז מה למכור הוא שאלה קריטית.

קטגוריות פופולאריות של דברים כדי למכור ב- eBay הכוללות ענפי אלקטרוניקה, בגדים, אספנות. אנשים הולכים eBay לקניות משום שהם רוצים למצוא פריטים זולים יותר שהם יכולים במיקום שלהם או למצוא דברים שאינם זמינים בקלות מקומית. קח זאת החנית של המוח שלך כמו שאתה בוחר מה למכור.

אמנם במקרים רבים הקונה משלם משלוח, מי משלם על זה, זה מוסיף לעלות הכוללת. כאשר שוקלים פריט למכירה, לזכור קונים בדרך כלל מחפשים עסקה ו תשלם רק כל כך הרבה עבור פריט. אם עלות המשלוח של פריט היא גדולה מדי זה יכול לגרום לזה unsellable.

גישה אחת עבור Newbie היא להתחיל על ידי מכירת דברים שאתה כבר לבד אבל לא צריך או רוצה יותר, כמו מכירת חיסול אלקטרונית. היתרון של זה הוא לא רק שאתה לא צריך להוציא כסף על דברים למכור, אבל גם כי תלמד יותר על ידי מכירת מגוון רחב של פריטים. מכיוון שאין לך או לכל משוב הרבה, לא מתחילים על ידי מכירת פריטים במחיר גבוה. הקונים צפויים להיות זהיר של מוכר ללא משוב, כך להתחיל בקטן.

אם יש לך כמה מומחיות באזור, כמו עתיקות או אלקטרוניקה, תוכל לרכוש פריטים משומשים מקומית בכל שוק פשפשים או מקום הזול אחר ולמכור אותם ב- eBay. מומחיו על הפריט והלקוחות הפוטנציאליים שלך הוא המפתח לעשיית רווח עם סוג כזה של פריט. לא משנה מה אתה מוכר אתה צריך להיות מסוגל לקבל את זה זול יותר מאשר האדם הממוצע יכול לקנות אותו באופן מקומי. לשם כך, תוכל שהופך אותו בעצמך או מציאת מחיר טוב מסוחר סיטונאי.

איך להגדיר

רוב המוכרים הפוטנציאליים ב- eBay כנראה קונים משהו באתר באינטרנט, ולכן הם כבר עלולים להיות בעל eBay מזהים. אם מזהה כי יש משוב טוב משויך אליו, מומלץ לשמור אותו עבור המכירה שלך. עם זאת, ייתכן גם רוצה מזהה כי הוא עולה בקנה אחד עם העסק שלך. אתה יכול לשנות את תעודת הזהות שלך, אבל eBay יודיע קונה כי שיני לאחרונה את תעודת הזהות שלך, אשר צריך להדליק נורה אדומה עבור חלק.

להקים eBay חשבון

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר הגדרת חשבון הוא להחליט איזה סוג של חשבון אתה רוצה, עסק או אדם. אתה יכול למכור שימוש בכל אחת מהן.

היתרון העיקרי, במיוחד עבור מוכרים בארצות הברית וקנדה, הוא שאתה יכול להשתמש שם העסק שלך בעמוד שלך. אמצעי זה כי השם יוצג בתקשורת עם הקונים, כולל חשבוניות מיילים. במדינות שבהן יש מס ערך מוסף (מע”מ), הוא יספק את אחוז המע”מ לקונים.

בדרך כלל החשבונות העסקיים הם עבור מוכרים בנפח גבוה. אתה יכול לשנות את חשבון מעסק הפרט ולהיפך בקלות, כך שאם אין לך עדיין שם עסק אתה תמיד יכול לשנות מאוחר יותר.

כדי ליצור חשבון , אתה תצטרך להזין את שמך, כתובתך, כתובת דוא”ל, מספר טלפון. חשבון חדש שייצור יש גבולות למכור חודשיים, אשר ניתן לראות על “המכיירת כל” הדף על “My eBay.” גבולות ראשוניים עבור חשבון פרט הם בדרך כלל 1000 עסקות או 25,000 $. כשאתה הולך ליצור את הרישום הראשון, תתבקש להזין את צורת תשלום עבור עמלות המכירה שלך. תוכל להשתמש ב- PayPal, כרטיס אשראי, או שיש בה ינוכו חשבון עובר ושב שלך.

מקבל תשלום

עבור רוב העסקאות (עם כמה יוצאים מן הכלל עבור הנדל”ן, כלי רכב, וכו ‘) יש שלוש דרכים לקבל תשלום:

  • חשבון כרטיס אשראי סוחר אינטרנט מוגדר באמצעות ספק חיצוני שאושר eBay ובדרך כלל יש עמלות משמעותיות.
  • In-אדם תשלום יכול לכלול מזומן, המחאה, וצווי כסף, אשר אינם מורשים עם מכירות מקוונות. עם זאת, ב-איש מכירות ב- eBay הן די נדירות.
  • PayPal היא הצורה הנפוצה ביותר של תשלום בשימוש ב- eBay, ואתה יכול לקבל כרטיסי אשראי באמצעות אותו.

כל אמצעי התשלום האלקטרוני שאושר eBay להשתמש במערכת לקופת eBay. קונים יראו כפתור “Pay עכשיו”, אשר ייקח להם אפשרויות התשלום שבחרת.

הגדרת חשבון PayPal

ב- PayPal, חשבון הוא הכרח עבור מוכרי eBay, גם אם היא לא דרישה בפועל. כדי לקבל את תשלום באמצעות חשבון PayPal, תצטרך לבחור אם אתה רוצה חשבון אישי, עסק, או מתקדם. חשבונות אישיים מוגבלים שירותים מאוד עבור סוחרים.

לא משנה איזה סוג של חשבון יש לך, אפשר לשלוח כסף תמיד בחינם. יש בעמלות הקשורות לקבלת כסף בכל חשבונות, ועם חשבונות אישיים, קיימת הגבלה על מספר עסקות קרנות נכנסות שאתה יכול לעשות.

Premier וחשבונות העסק לאפשר מספר בלתי מוגבל של עסקאות בכרטיסי אשראי. מכירות באינטרנט בתוך ארצות הברית יעלה 2 אחוז העסקה בתוספת 0.30 $. מחוץ לארצות הברית, הוא 4.4 אחוזים בתוספת תשלום משתנה ממדינה למדינה. ניתן גם להשתמש ב- PayPal כדי לקבל תשלומים בחנות שלכם בעולם האמיתי, אבל יש מבנה עמלות שונה.

כלי הצעות PayPal עבור חשבונית, תזכורות תשלום, וב-פומבי אפשרויות תשלום עבור הלקוחות העסקיים המתקדם שלה.

החשבונות עסקיים מאפשרים לך לשלוח תשלומים המוניים ללקוחות (כנראה לא הכרחיים עבור מוכרי eBay) ולאפשר לך לעשות עסקים תחת שם העסק שלך.

התחל למכור!

כדי ליצור רישום פשוט להזין את שם הפריט. eBay ייקח לך את הקטגוריה הנכונה וללכת דרככם. זה ייראה לכם רישומים דומים כדי לעזור לך לתמחר אותו. אתה תצטרך לספק תיאור. תמונות, אך לא חובה, הם חיוניים עבור רוב הקונים. ניתן גם להשתמש ביישום לנייד eBay להעלות את התמונות שלך ואף להוסיף מידע על המוצר אם יש לו הברקוד. 

בחר סוג ומחיר הרישום שלך. זה יכול להיות במכירה פומבית עם זמן של שלוש, חמש, שבע, או 10 ימים. זה יכול להיות מכירה במחיר קבוע. אתה יכול לשלב בין השניים, על ידי יצירת פומבית הרישום אבל הוספת “לקנות את זה עכשיו” או מחיר קבוע. אם הפריטים דומים שם מוכרים, eBay ימליץ גם הצעת התחלה במחיר קבוע.

אם הפריט שלך הוא משהו שמוכר תדיר, eBay יכול להמליץ ​​דמי משלוח בשבילך להגדיר עבור הקונה. אתה יכול גם להציע משלוח חינם ומקומי להרים. גם אתה תצטרך להחליט אם אתם מקבלים החזרים ולהגדיר זמן טיפול, כלומר משך הזמן שייקח לך לשלוח אותו.

אם כל צלילים זה מסובך מדי בשבילך, אתה תמיד יכול לנסות eBay שרות שבו מישהו אחר שמוכר את הדברים שלך. אתה אפילו לא לשלם משלוח. אתה מקבל חתך של מחיר המכירה, ככל 80 אחוזים על מכירות של 500 $ או יותר או קטן כמו 25 אחוזים במכירות תחת 25 $.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *