כיצד לשלוח תמונות שלך כדי סוכנויות דוגמנות

Posted on

כיצד לשלוח תמונות שלך כדי סוכנויות דוגמנות

בעיקרו של דבר, ישנן ארבע דרכים כדי לשלוח תמונות לסוכנויות דוגמנות מקומיות ובינלאומיות. אתה יכול לשלוח אותם בעצמך בדואר אלקטרוני או בדואר, יש לשלוח סוכנות הקיימת בהם, יש לשלוח פלוגה צופיות מודל מקוונים אותם בשבילך, או לנסות את מזלך עם המדיה החברתית.

לאחר סוכן מנוסה או חברת צופיות מודל מקצועית לעשות את העבודה בשבילך היא תמיד הגישה הטובה. עם זאת, אם אתה רוצה לעשות את זה בעצמך, חשוב לעשות את זה כמו שצריך. דגמים חדשים רבים אינם מבינים שזה לא רק את התמונות כי סוכנויות מסתכלות. זה גם איך אתה מציג את התמונות שלך אליהם בעניינים.

אם אתה שולח את התמונות שלך באופן מרושל, אז זה הופך סוכנים תוהים אם אין לך את תשומת הלב הראויה לכל מיומנויות בפירוט מודל צריך. אם אתם מזדמנים בתכתובת שלך ולא מקצועי, הסוכנים יכולים להאמין שיש לך חוש גבוה של שווה. ישנם גם כמה מושגים אחרים שכדאי לזכור בעת הגשת התמונות שלך אל סוכנות דוגמנות.

בדקו כיצד הסוכנות מקבלת משלוח

לפני שליחת התמונות שלך לסוכנויות מרובות, בדיקה כדי לראות איך הם רוצים את תמונות שהוגשו. חלקם עשויים לקבל את התמונות רק בדוא”ל ואחרים רק בדואר.

עקוב אחר ההוראות שלהם למכתב להפגין הקשב שלך. אם אתה שולח את התמונות שלך באמצעות דואר אלקטרוני והם רק לקבל תמונות בדואר שאתה מראה את הסוכנים כי אינם יודעים כיצד לפעול לפי הוראות.

בדוק שהסוכנות קבלה סוג הדם שלך

הקפד רק לשלוח את התמונות שלך לסוכנויות המקבלים את סוג המודל שאתה. אם יש להם רק פתחים עבור דגמי פלוס בגודל, ואתם לא גדלים פלוס, אתה סתם מבזבז את הסוכנות, ויש לך זמן. אתה גם להפעיל את הסיכון לפתח מוניטין של unattentive.

להיצמד לעובדות

כפי מפתה ככל שיהיה לספר סוכנים כמה זמן יש לך חלמו להיות מודל, הם רק צריכים מידע מסוים:

  • השם שלך
  • גיל
  • גובה
  • מדידות (חזה, מותניים, וירכיים לנשים, ואת היקף המותניים ואת מעיל לגברים)
  • מיקום נוכחי
  • פרטים ליצירת קשר (מספרי טלפון, כתובת דואר אלקטרוני)
  • אזרחות (איפה הדרכון הוצא)
  • סוכנויות כיום המייצג אותך, אם בכלל

בעת שליחת התמונות שלך בדוא”ל הקפד לכלול את כל המידע הזה בדוא”ל שלך. אם אתה שולח דואר התמונות שלך חשוב לקבל את המידע הזה על הגב של כל תמונה.

בדרך זו, אם התמונות שלך לקבל מופרדים זה מזה או לכסות את המכתב, אז הסוכנים ידעו מי אתה איך ליצור איתך קשר.

בדוק את גודל התמונות שלך

אם אתה שולח את התמונות שלך באמצעות דואר אלקטרוני, להיות בטוח שהם לא גדולים מדי. 1MB לכל תמונה צריך להיות מקסימלית, 500 KB עדיף. אם התמונות שלך גדולות מדי, הם יכולים לקחת יותר מדי זמן כדי להוריד הדוא”ל שלך יכול בסופו של דבר להיות שנמחק לפני התמונות שלך נסקרות.

נא לא לשלוח את התמונות שלך בקובץ zip ואינם כוללים האתר האישי שלך. סוכנים כנראה לא יפתחו את הקובץ או לחצו על הקישור בשל בעיות אבטחה עם מקשרי דחיסת קבצים.

כתובת סוכנות אחד בנפרד

קח את הזמן כדי לטפל בכל סוכנות בנפרד מכתב בדוא”ל או הכיסוי שלך. לדוגמה, להתחיל מכתב או דוא”ל שלך עם “מודלים ABC היקר.”

לעולם אל תשלח את הודעת המוני הגנרית עם כתובות הדוא”ל של סוכנויות רבות המפורטות בסעיף “CC” של הדואר האלקטרוני. אף אחד לא אוהב לחשוב שהם לא היו הבחירה הראשונה שלך.

תחשוב על התמונות והמידע כפי קורות החיים שלך. אתה צריך להתאים אותו לכל חברה שאתה מיישם. תמונות שנשלחו אינם שונה שאתה צריך לקחת את הזמן כדי להרשים את הסוכנים.

שימו לב לכל הפרטים

סוכנים כמו דגמים אינטליגנטיים. הקפד הוכחת התכתובת שלך. דקדוק ואיות Bad יציעו להם שאתה לא יכול להיות הבחירה הנכונה.

מודלים יכולים להיות אנשי ציבור, דוברות ואינטראקציה עם אנשים. אם אתה לא מסוגל לבטא את המחשבות שלך בצורה ברורה, סוכנים לא רוצים לפנות אליך.

אם אתה שולח את התמונות שלך באמצעות דואר, להבטיח המעטפה שלך היא מסודרת וקריאה. אין לשים את התמונות שלך באלבום קלסר, צילום, או תיקייה. מדבקות לב, נייר צבעוני מהודר, או הודעות חמודות על מעטפות או בתוך החבילה שלך תאפשרנה לסוכנים יודעים שאתה לא יכול להיות בוגר מספיק כדי להתמודד עם עבודת דוגמנות.

עדכון תיקיות דואר זבל הקולי ושק שלך

אחרי שצלמת את הזמן כדי לשלוח התמונות שלך ואתה שם לב לכל פרט, לא מתעסק עם זה ע”י בעל הודעה קולית מקצועית או חסר דוא”ל.

ההודעה הקולית שלך צריכה להיות קצרה ולעניין. אתה צריך להצהיר את שמך, ואומר כי תוכל להחזיר את השיחה כמה שיותר מהר. דבר לאט לבטא במילים שלך בעת ההקלטה.

בדוק בתיבת הדואר שלך באופן קבוע כדי לוודא שזה לא מלא. כמו כן, לבדוק את תיקיית דואר זבל זבל הדוא”ל שלכם באופן קבוע מיילים שייתכן מנותב אוטומטית לשם.

להיות מקצוען בכל שלב

זכור כי סוכנויות דוגמנות מחפשות חבילה שלמה. זה לוקח יותר מאשר רק נראה טוב כדי להיות דוגמנית מצליחה. מודלים צריכים להיות מקצועי בכל היבט של התנהגותם. אם סוכנות מתלבטת בינך לבין מודל אחר, מתנהג יותר מקצועי דגם המופיע יהיה יותר סיכוי להתקבל לעבודה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *