כיצד הראה מעסיק שיש לך ערך מוסף בעבודה

Posted on

כיצד הראה מעסיק שיש לך ערך מוסף בעבודה

אחד הדברים הכי חשובים שאפשר לעשות במהלך חיפוש עבודה הוא להראות את המנהל המגייס מה אתה יכול להביא לחברה. מעסיק לחפש מועמדים אשר יוסיפו ערך לארגון שלהם, ואחד מהיעדים של המנהל המגייס הוא לוודא העם הם שוכרים הם לצמרת מי יצליח בתפקיד. אתה יכול לעשות את זה יותר קל להם על ידי הצגה שאתה מוסמך היטב לתפקיד.

קורות החיים, כיסוי מכתבך, וחומרי עבודה אחרים יכולים להדגים כיצד יש לך ערך מוסף בתפקידי הקודם שלך. אם תיבחר לראיון, דוגמאות נתח של ההישגים שלך כדי להדגים כיצד אתה תהיה הבחירה המושלמת לתפקיד.

טיפ: על ידי בבירור מראה את הדרכים הצלחתם בתפקידים קודמים, אתה תעזור למעסיקים להבין מדוע אתה תהיה עובד יקר.

איך להראות למעסיק פוטנציאלי הערך שלך

גדר “הצלחה” בתפקידי הקודם שלך. לפני אפילו כותבים על ביצועי עבודה, חושב על איך הצלחה נמדדה בתפקידים לפני שלך. אם עבדת במכירות, הצלחה שאולי נמדד במספר הלקוחות שהיו לך. אם היית מורה, ההצלחה שלך היה אפשר למדוד באופן חלקי על ידי הציונים של התלמידים ציונים במבחנים. ודא שאתה יודע מה הצלחה נראה כמו בכל עמדה שאתה כבר החזקת.

ערוך רשימה של דרכים שאתה השגת הצלחה . לאחר שההגדרה “הצלחה” בעבודות הקודמות שלך, להכין רשימה של פעמים יצאו לך מעל ומעבר כדי לספק אותו. לדוגמא, ייתכן לציין חודש כשאתה רכשת מספר הלקוחות החדשים, או בתקופה שבה בציון המבחנים של התלמידים שלך השתפר באופן משמעותי במהלך השנה.

לכמת הצלחה. ברגע שיש לך רשימה של הישגים והישגים, לחשוב על דרכים לכמת הצלחה . מספרים לעזור שכירת מנהלים לראות בדיוק איך שהוספת ערך לחברה. מספרים אלה אינם צריכים להתייחס לרווחיות. במקום זאת, הם עשויים להפנות הזמן הציל, עלויות מופחתות, או תהליכים משופרים. לדוגמה, אם אתה עוזר מינהלי, ייתכן להסביר כי עברת במשרדך למערכת הדואר קובץ שנשמר החברה כ 1000 $ לשנה בסחורות נייר.

ערכו רשימה של פרסים שקיבלת. זכירה שום פרסים או צורות אחרות של הכרה שקבלת בתערוכות עבודה גם כי המעסיק שלך הכיר בחשיבותה שלך לחברה.

שימוש הקשורים ערך מילות מפתח. השתמש פעלים פעילים ואחרים מילות מפתח במכתב קורות חי כיסוי שלך כי עזרה כדי להראות עד כמה אתה ערך מוסף תוך בחברות הקודמות שלך. כמה מילים שבהם תוכל להשתמש:

 • הושג / מועמד / וון
 • נוצר
 • ירידה / מוגבר
 • מפותח
 • Generated
 • משופר
 • הושק
 • הכנסות / רווחים
 • שמור
 • מתחת לתקציב

מתי ואיך להזכיר את הערך שלך

להדגיש את ההישגים שלך לחדש

בשנתי היסטורית העבודה קטע קורות החיים שלך, לא פשוט למנות את חובותיך עבור כל עבודה קודמת. במקום, כולל דוגמאות לאופן ערך מוסף לכל חברה. אחת הדרכים לעשות זאת היא להשתמש כדור נקודות כדי להדגיש את ההישגים שלך בכל תפקיד.

אתה יכול לסמן כמה הדוגמות-הערך המוסף המשמעותיות ביותר שלך שלך סיכום קורות החיים , אם יש לך אחד. לדוגמה, עורך יכול לכתוב סיכום לחדש שאומרת, “עורך עצמאי עם ניסיון 10 שנים תיקון מאמרים, מסות, וספרים. עריכת ממוצע של 200 דפים בשבוע במשך עשרות סופרים עטורי פרסים וכתבי עת.” סיכום קורות חיים זה מכמת את ההצלחה של עורך מבחינת היכולת שלה להתמודד עם נפח גבוה של דפים ומספר הלקוחות. זה גם מדגיש את החוויה שלה עם איכות כתיבה.

שתף סיפור המכתב המלווה שלך

במכתב הנלווה, להדגיש שניים או שלושה כישורים או יכולות כי להדגים כיצד אתה בכושר הנכון לתפקיד . עבור כל מיומנות, להזכיר פעם השתמשת בו כדי להשיג הצלחה עבור החברה שלך.

לדוגמא, אפשר לומר כי אתה מורה שיש לו כישורי ניהול כיתה חזקים. אתה יכול לציין לך לנהל כיתות של עד 35 תלמידים ואתה זכית בשלושה פרסים הוראו לניהול הכיתה האפקטיבי שלך.

טיפ: על ידי לכימותי ההצלחה שלך והדגשת הפרסים שלך, אתה תציג מעסיק שהארגון הקודם שלך מוערך לך.

במהלך ראיון עבודה

בראיון שלך, אתה עלול לקבל שאלה ספציפית, כגון “ספר לנו איך שהוספת ערך בעבודות הקודמות שלך.” אם אתה עושה, דוגמאות נתח של צלחות מהרשימה שיצרו לפני הראיון.

אתה יכול גם להזכיר איך שהוספת ערך כשאתה עונה על שאלות ראיון אחרות. לדוגמא, אם אתה רודף עבודה כמארחת וגם המראיין שואל אם אתה יכול להתמודד עם לחץ בעבודה, אתה יכול לדבר על המספר הממוצע של אנשים שאתה יושב על weeknights וסופי שבוע בעבודת hostessing הקודמת שלך. זה יציג את המעסיק שתוכל לנהל סביבת מסעדה עסוקה.

דוגמאות כיצד הראה שהוספת ערך

השתמשו בדגימות אלה השראה בעת כתיבת קורות החיים שלך ואת מכתב פתיחה ומתי מתכוננים לראיון.

סעיף היסטורית תעסוקת דוגמא של קורות חיים

היסטוריית עבודת
רכז אירוע בכיר , אירועי ABC, בוסטון, MA 2017-הווה

 • שתוכנן והוצא להורג מעל 125 אירועים, כולל נסוג הארגונית, גיוס כספים, וכן סדנאות לקבוצות של עד 300 משתתפים.
 • תקציבי אירוע מנוהלים של עד 50,000 $, השלימו אירועים תחת תקציב 100% מהזמן.
 • קיבלו בממוצע 4.81 מתוך 5 כוכבים מלקוחות.

רכז עוזר מארגנת החתונות , קלייר סמית חתונות, הרטפורד, קונטיקט 2015-2017

 • Co-מתוכנן ושיתוף להורג מעל 25 חתונות עם צדדים של עד 250 אנשים.
 • אמונים על ניהול קשר עם מעל 20 ספקים ברחבי אזור ניו אינגלנד יותר.
 • תקציבים מנוהלים של עד 100,000 $.
 • ממומן מבסיס עוזר רכז עוזר בשל התקצוב המעולה שלי ומיומנויות ארגוניות.

סעיף לדוגמא ממכתב כיסוי

אם תצהיר בתיאור התפקיד שאתה רוצה ברמן עם ניסיון רב בסביבה מהירה. אני מאוד נוח ומוכר עם עובדים במסעדות גדולות, עסוקות. כמארחת ב- ABC המסעדה במשך שלוש שנים, ישבתי בשיעור ממוצע של 300 שולחנות ליום. כשאני יועבר לצורך רץ ואז הברמן XYZ בר בַּאר, שירתתי 200-400 לקוחות בערבי סוף השבוע. המנחה שלי פעם הוענק לי “Employee of the Month” בגלל היכולת שלי להתמודד עם הלחצים של סביבת עבודה עמוסה.

תגובה המדגם כדי שאלה ראיון

להלן דוגמא של תשובה לשאלה בראיון, “למה אנחנו צריכים להעסיק אותך?”:

יש לי הרבה עבודת היכרות בסביבת הפעלה כשלכם. אני נהנה את ההזדמנות להיות חדשניים ויצירתיים, אשר סטארט-אפ מספקת. אמרת את רישום העבודה אתה רוצה הוגה חדשני שיכול להשתמש ביצירתיות כדי יעילות גידול. זהו סוג של עבודה אני אוהב לעשות. לדוגמא, בתפקידים הקודמים שלי בתור מנהל התפעול, חברי צוות היו מרבים לאחר פגישות. הבנתי פתרון אחד היה ליצור מערכת תזמון יעילה יותר לפגישות. עברתי במשרדנו למערכת תזמון חדש מופחתת פגישות החמיצו ושגיאות במשימות חדר על ידי 20%. גם לי הציעו שלושה קורסי הכשרה במערכת החדשה כך שיש טעות משתמש מעט, אפילו בשבוע הראשון של השימוש במערכת.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *