יוכל לעבוד דגם עבור סוכנות דוגמנות Than One More?

Posted on

יוכל לעבוד דגם עבור סוכנות דוגמנות Than One More?

במילים פשוטות, כמודל, סוכנויות ככל שתעבוד עם, תגדל החשיפה תקבל. כלומר, יותר האודישנים, הזמנות ועוד, ועוד כסף.

סיבה נוספת לחתום עם מספר סוכנויות היא אם אתה רוצה לחקור שווקים אחרים. הסוכן הנוכחי שלכם עשוי שלא לכלול ניסיון מחוץ “הביתה” באזור שלהם, ולכן, חסר את המשאבים או מידע כדי להביא לך את ההזמנות שאתה צריך. זה מקום שבו סוכן שני בעיר אחרת, מדינה, או מדינה אפילו יכול להיות שימושי.

זכור כי הוספת סוכנות שמות גדולים כדי בסגל שלך היא לא תמיד הסיבה המומלצת לניצול על ייצוג נוסף. הבעיה עם סוכנויות גדולות היא כי המודלים שהעובדים ביותר שמביאים את רוב הכסף תמיד יקבלו עדיפות עליונה.

זה אומר שזה עלול לקחת זמן רב עבור הסוכנות כדי באמת להבין אותך לייצג אותך בצורה שאתה רוצה. בנוסף, רב של הסוכנויות העליונות יש חוזים בלעדיים הקובעות כי הדגמים שלהם לא יכולים לעבוד עבור כל סוכנות אחרת בארצות הברית או בכל מקום אחר. זה מגביל את האפשרויות שלך באופן משמעותי ויהיה ככל הנראה מתכוון תצטרך לעזוב הסוכנות הנוכחית שלך.

האם מרובות סוכנים מודל Have עורך הדין שלהם?

אם אתה יכול לקבל מסוכנויות שונות המייצג אותך בבת אחת תלוי תקנים בתעשייה. אין זה נדיר עבור מודלים מסחריים המבוססים בשווקים גדולים כמו ניו יורק ולוס אנג’לס יש יותר מ סוכנות מסחרית אחד המייצגת אותם.

הם עשויים להיות גם מנהל אישי. מה ההבדל? הסוכנות תהיה אחראית האודישנים הזמינו עבודות, ואת מנהל ייעצו המודל באשר לשאלה האם או לא לקבל הזמנות מסוימות ולנהל את נתיב קריירה הכולל של המודל. בעל מנהל בנוסף סוכנות נפוצה יותר בקרב שחקני כשרון מאשר עבור דגמים.

אופנה עילית או מודלי עריכה כמעט לא כוללים יותר סוכנות אחד המייצגת אותם בשוק מסוים. עם זאת, רצוי מודלי עריכה שסוכנות בכל השווקים העיקריים כגון ניו יורק, פריז, מילאנו, טוקיו, לונדון.

האם אני צריך לקבל יותר סוכן מאחד?

בהחלט לא. אם אתה מאושר עם הסוכן שלך ואם הם הגישו לכם שפע של אודישנים לראיונות, אז אתה לא צריך לחתום עם סוכנויות נוספות. לפעמים כל מה שצריך הוא יחסי עבודה טובים עם מישהו שמבין אותך, והוא עושה כל דבר אפשרי כדי לקדם את הקריירה שלך. אם דברים הולכים טוב, זה בסדר גמור להישאר איפה שאתה.

האם אני צריך לבקש רשות הסוכנות הנוכחית שלי לפני שאחתום עם מישהו אחר?

כל עוד החוזה שלך הוא לא בלעדי, או מאפשר לך לחתום עם סוכנויות אחרות מחוץ לאזור גיאוגרפי מסוים, אז אתה לא צריך לבקש רשות. הנכם רשאים לחתום עם סוכנויות רבות ככל שתרצה. אם אינך בטוחים לגבי החלק הבלעדי של החוזה שלך, תמיד לשאול את הסוכן כדי להבהיר את הפרטים לפני החתימה עם מישהו אחר. אם אתה הולך נגד חוזה הסימן ממילא, אתה יכול להיות ירד מ החוזה שלך.

עם זאת, אתה עדיין צריך להיות פתוח וכנה עם הסוכנות הנוכחית שלך, במיוחד אם אתה רוצה להמשיך שיש יחסי עבודה חיוביים. ככל הסוכנות שלך מבינה את יעדי הקריירה שלך, כך הם יוכלו לעזור לך להגיע אליהם. יתר על כן, זה הדבר המקצועי לעשות.

מהן המגרעות של בעל סוכנים מרובים?

לאחר מספר סוכנים בשוק אחד עושה את החיים קצת יותר מסובך. בגלל מודלים נדירים מותרים לחתום על חוזים עם סוכנויות מרובות באותה העיר (הם יהיו יותר סבירים ספר שאתה מאותן העבודות, אשר מבלבלים כשמדובר להבין עמלה), תצטרך לחתום עם סוכנויות המתמחות באזורים שונים. כלומר, נסיעות, נסיעות, נסיעות ועוד.

גם אם הסוכנויות נמצאות באותה המדינה, כל הוצאות נסיעה אלה באמת מסתכמים. ובעוד אתה יכול לטעון דברים כמו קילומטראז, חניה, ודמי אגרה על החזרי המס שלך, אתה עדיין יהיה לשלם מראש עבור 100% מעלויות אלה. בניגוד לאמונה הרווחת, סוכנויות אינם משלמים עבור הוצאות שוטפות המודלים שלהם.

כמו כן, בעל מספר סוכנים אומר שיש לוח זמנים עמוס. זה יכול להיות מסובך לתמרן את כל האודישנים האלה, לראיונות, ואת ההזמנות עם חיי היומיום שלך (עבודה, משפחה, בית ספר), במיוחד אם אתה צריך לנסוע או לטוס. אתה צריך להיות מעל הכל בכל עת כדי להבטיח את התחייבויות לא להפריע זה לזה.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *