דרכים להרוויח כסף באמצעות הטלפון החכם שלך

Posted on

דרכים להרוויח כסף באמצעות הטלפון החכם שלך

בדרכים הבאות כדי לעשות כסף עם הטלפון שלך אינן בהכרח דרך להתפרנס אמיתי, אבל-אם להשתמש בהיגיון-הם יכולים לעזור לך לקבל בחזרה חלק מן העלות של חשבון הטלפון הסלולרי שלך ואולי לשים כמה דולרים בהוצאות נוספים הכיס שלך.

כמו עבודות מיקרו אחרות, הרעיון מאחורי האפליקציות האלה היא לעשות עוד כסף, כדי להיות זהיר, כי אתה לא כסף בעצם מפסיד בתהליך. להלן שמונה אפליקציות שאתה יכול להשתמש בו כדי להרוויח כסף, שנע בין מיקור המונים לפרסום במדים החברתי, כך שתוכל להשוות ולמצוא את אלו שבאמת ייאפשרו לך לבצע כמה הכנסה נוספת.

EasyShift

סוג התוכנית: משימתית מיקור המונים, aka אתר microlabor

דרישות טכניות: אייפון

מיקומים: ארצות הברית, למרות הזמינות של משמרות באזורים מסוימים עשויים להיות מוגבלים

איך זה עובד: הורד את האפליקציה וליצור חשבון תתחיל לקבל “משמרות”. כאשר תסיים משמרות, אתה מרוויח נקודות. אתה גם מקבל משימות טובות יותר משלמות גם כן. סוגי עבודות הצעות חברת מיקור המונים זו נוטות להיות עבור מותגי צרכן מחפשים לעקוב מוצריהם, כך תמונות של מוצרים עם צקי מחיר הן עמוד התווך של החברה הזו.

איך זה משתלם: Pays המזומנים לחשבונות PayPal. תשלומי Shift נע בין 2 $ ל 20 $. אלה משולמים תוך פרק 48 שעות ביממה.

שורה תחתונה: גם אם זה נגיש ארצי, מכיוון שהרבה מאוד של המשמרות שלה הוא מבוסס מיקום, היתכנותה בשבילך באמת תלוי כמה מהם קרובים אליך. אתה לא רוצה לבלות שעה זמן הנסיעה מרוויח 2 $.

סוכן שדה

סוג התוכנית: crowdsourcing הממוקד במשימה

דרישות טכניות: אייפון

מיקומים: ארצות הברית, קנדה, נורבגיה, אוסטרליה

איך זה עובד: לאחר הורדת האפליקציה, אתה חייב לבחור עבודה. הרשימה כוללת עבודות כמו סקרים, סקרים, מיקום חובר, צקי מחיר, ומוצרים מסקרים. משימות חייבות להסתיים בתוך חלון של שעות. כסוכן, אתם צוברים נקודות עבור משימות שתשלימו בהצלחה. אבל אתה גם מאבד נקודות עבור כל עבודות גמורות.

איך זה משתלם:  השכר עבור עבודות תירשם בטווח שבין 3 $ ל 12 $ כל אחד במזומן. אתה חייב להיות בעל חשבון PayPal, כמו זה שבו השכר שלך מופקד.

שורה תחתונה: האפליקציה היא לא כמו האחרים כי מועמדים לקבל עבודות על בסיס כל קודם לבוא, כל קודם. אבל כמה עבודות לצאת בהתאם היררכיה, כך שאם יש לך יותר נקודות, תוכל להעפיל עבודות יותר. כלומר, אתה לא לבזבז יותר מדי זמן על עבודות שאתה לא תקבל.

נייד Embee

סוג התכנית: תגמולים ניידים

דרישות טכניות: זמינות עבור יותר מ 300 ספקים ניידים, כולל AT & T ו- Verizon.

מיקומים: יותר מ 100 מדינות

איך זה עובד: תקן “מד הביצועים הנייד” שלה ולהרוויח כרטיסי מתנה

איך זה משתלם: כרטיסי מתנה

שורה תחתונה: משתמשים להתקין את האפליקציה מחנות Play Google ואלה בארצות הברית להרוויח כרטיסי מתנה ממקומות כמו אמזון, דומינו’ס פיצה, ו- Dell. מחוץ לארצות הברית, את הנקודות ניתן לסחור עבור זמן אוויר סלולרי. זו אינה זמינה בכל הערים, כך אתה צריך להתקין כדי לראות אם זה יעבוד היכן אתם נמצאים.

Gigwalk

סוג התוכנית: crowdsourcing הממוקד במשימה

דרישות טכניות: אייפון (אפליקציית אנדרואיד מתוכננת)

מיקומים: יותר מ 6000 ערים בארצות הברית

איך זה עובד: אנשים להיכנס ולמצוא “הופעות” או משימות. משימות אלה יכולים להיות כמעט כל דבר, אבל חלק מאלה האופייניים הם צקי מחיר, בדיקת אפליקציה, אימות נתונים, תמונות לוקחות, מסתורין קניות, וסקרים. הם חלים על משימות אלה ללקוח המבקש את העבודה, אם נבחר, להגיש את העבודה. הם מקבלים משוב מהלקוחות שלהם. משוב חיובי מאפשר אותם להופעות לתשלום גבוה יותר גישה.

איך זה משתלם: Pays במזומן לחשבון PayPal. משימות בדרך כלל לשלם 3 $ ל 5 $; עם זאת, עבור Gigwalkers המנוסה יש כמה משימות לשלם עד 100 $. תשלום עבור משימות נעשה בתוך 7 ימים. Gigwalkers חייב לשלם דמי העסקה של PayPal אבל יכול לבחור תשלום מינימלי גבוה כדי למזער התדר שלהם.

שורה תחתונה: כמה דברים שצריכים הבינה כדי לקבוע כיצד האפליקציה הזו עשיית כסף משתלם תהיה בשבילך: לא רק את הזמן שנדרש כדי להשלים את המשימה, אבל הזמן שלוקח ליישם למשימות ואת הנסיעות נדרשות הופעות שלמות. בשעה 3 $ ל 5 $, חלטורה כנראה לא משתלם לנסוע רחוק. התחרות, לעומת זאת, היא גדולה יותר עבור הופעות שאינן דורשות נסיעות או שנמצאים באזור מאוכלס בכבדות.

iPoll

סוג התכנית: סקרים

דרישות טכניות: אייפון, אנדרואיד ו פלטפורמות

מיקומים: ארצות הברית, אם כי ייתכנו כמה סקרים בינלאומיים זמין מעת לעת

איך זה עובד: הורד את האפליקציה בחינם; למלא את הפרופיל עם מידע כגון שם, כתובת, מין, יום הולדת, ותעסוקת סטטוס שלך. אתה תהיה קשר בדוא”ל, הודעות דחיפה, או בטלפון להשתתף בסקרים התואמים את הפרופיל שלך.

איך זה משתלם: Pays ב נקודות גמול, אשר ניתן לפדות במזומן בחשבון PayPal או כרטיס מתנה. ישנו סף תשלום 35 $.

שורה תחתונה: באופן כללי, אני לא מעריץ גדול של סקרים, כי הם יכולים לקחת הרבה זמן עבור גמול קטן בלבד. העובדה שאתה יכול לעשות אלו בטלפון, אם כי, אומר שאתה יכול לעשות אותם בזמן שאחרת יבוזבזו, כמו מחכה ילדים לפעילויות סיום או בחדר המתנה. עם זאת, כמה סקרים נשלחים אליכם הוא לא בשליטה שלך, כך שאם את הפרופיל שלך אינו תואם סקרים רבים, אתה לא יכול לעשות את זה על הסף.

מודיעין פוסט

סוג התוכנית: פרסום במדיה חברתית

דרישות טכניות: iPhone ו- Android עם חשבונות המדיה החברתית על טוויטר, Tumblr, ו / או YouTube

מיקומים: בכל מקום

איך זה עובד:  תוכל לקשר פרופילים ברשתות חברתיות לחשבונך לאחר הגדרתו. לאחר מכן יש אפשרות לבחור מתוך רשימת הקמפיינים רלוונטיים לפרופיל שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשתף את קישור טקסט או וידאו. אבל אתה מוגבל כמה אתה יכול לכתוב-כלל כמה פעמים בכל יום.

איך זה משתלם:  יש לך שתי אפשרויות תשלום: מזומן לחשבון PayPal או עם כרטיסי מתנה אמזון. Pay תלוי מספר הצפיות או לוחץ את הפוסטים שלכם במהלך הקמפיין. עלות לקליק משתנה על-סמך הקמפיין. אבל אתה יכול לקבל תמונה של כמה אתה יכול לקבל, כמו Mylikes ייתן לך אומדן של כמה כל קמפיין משלם מבוסס על חסידיו שלך.

שורה תחתונה: אפליקציה זו אינה עבור אנשים המשתמשים במדיה החברתיים בינוניות. במקום זאת, הוא מיועד למי להשתמש במדיה החברתיים הרבה. אם זה אתה, אתה יכול לעשות קצת כסף-כל עוד אין לך בעיה להמליץ על מוצרים.

ShopKick

סוג התכנית: קניות מתגמלות תכנית

דרישות טכניות: אייפון או אנדרואיד חכם

מיקומים: ארצות הברית

איך זה עובד: לאסוף “בעיטות” או נקודות כאשר אתה פשוט להזין חנויות, כגון Target, מייסיס, בסט ביי, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us, ו אקסון מובייל ו חנויות נוחות. באמצעות ה- GPS בסמארטפון שלכם, שהוא יודע את המיקום שלך שולח הצעות מתאימות. סריקת ברקודים עבור נקודות נוספות ואף יותר נקודות בעת ביצוע רכישות, אם כי כדי להרוויח נקודות על ידי רכישות עליך לקשר כרטיס האשראי שלך אליו.

איך זה משתלם: Pays נקודות לפדיון עבור כרטיסי מתנה והנחות.

שורה תחתונה: שלא כמו קצת קניות אחרות מתגמלות אפליקציות, זה אחד אינו מחייב רכישות, כך שאתה יכול לעשות כסף תוך פשוט השליחויות שלך.

Viggle

סוג התכנית: נאמנות / פרסי תכנית

דרישות טכניות: מכשירי אנדרואיד ואפל (כולל טבליות)

מיקומים: תושבים משפטיים של ארצות הברית, כולל פורטו ריקו

איך זה עובד: שימוש בסמארטפון שלכם יתחברו שעות-צפייה בטלוויזיה שלך ישולמו עבורו. כשאתה נכנסת אל Viggle, הוא רושם את אודיו, ומזהה את תכנית הטלביזיה. בעוד נקודות מתוגמלים עבור כל צפייה בטלוויזיה עד 12 שעות ביום, שזה אלה בחסות Viggle כי להרוויח הכי הרבה נקודות. משתמשים גם לקבל נקודות על ידי אינטראקציה עם מה שמשודר בטלוויזיה באמצעות מענה על שאלות טריוויה, הצבעה בסקרים, וכו ‘, ועל ידי שימוש במדיה חברתית מתייחס ללקוחות חדשים. לקוחות DirecTV לקבל בונוסים נוספים.

איך זה משתלם: Pays נקודות גמול כי עומדות לפרעון ב חברות כגון גרופון, 1-800-Flowers, Fandango ו- Foot Locker. Rewards לפוג אם נשאר בחשבון Viggle רדום במשך 12 חודשים רצופים. שווי התגמולים (לא כולל פרסים זכו בתחרויות) מוגבל 550 $, אלא אם כן הגבול הזה לא חל על ידי Viggle.

שורה תחתונה: אתה כנראה צריך לראות הרבה טלוויזיה להפוך שכר זה. בטטות כורסא, לשים לב!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *