איך להיות דוגמנית אופנה

Posted on

איך להיות דוגמנית אופנה

השאלה הנפוצה ביותר כי סוכני סיירי דוגמנות לקבל ממודלים שאפתנים היא, “איך אני הופך דוגמנית?” יש כל כך הרבה מידע בספרים, באתרי אינטרנט, ומסתחרר סביב במידול בפורומים כי זה יכול להיראות מאוד מבלבל ו מכריע למודל חדש שזה עתה מתחיל. הנה חמישה צעדים פשוטים שיעזרו לכם להתחיל.

קח כמה תמונות בסיסיות

בהתחלה, את התמונות רק אתה צריך להציג מודלי סוכני סיירים כמה תמונות בסיסיות. הם מחפשים פרצוף נחמד-שניהם נורו מחייך ולא חייך-שמאל וימין פרופילים של הפנים והגוף, זריקה באורך מלא, וכן ירה בחזרה. תלבש צורה הולמת בגדים כמו ג’ינס סקיני או טייץ וגופייה פשוטה או חולצה. אם אתה מרגיש בנוח ללבוש בגד ים, בגד ים כולל יריות מעטים וכן; או בגד ים מקשה אחת או שני חלקים זה בסדר.

דוגמנים צריכים להראות סוכני רמת הכושר הגופני שלהם, ולכן מומלץ כי דוגמנים ללבוש בגד ים או תחתון בוקסר, או ג’ינס ללבוש בלי חולצה בלפחות אחת התמונות שלהם.

קבל מוערכות על ידי סוכן דגם מקצועי או סקאוט

דגמים חדשים רבים מתחילים במסע שלהם בגלל המשפחה והחברים שלהם אמרו להם שהם צריכים למדל, או שהם הבחורה או בחור הכי היפה בבית הספר. אנשים מסוימים עשויים אפילו זכו כמה תחרויות דוגמנות מקומיות. למרות שזה התחלה טובה, זה לא בהכרח לתרגם מה הסוכנויות מחפשות. זה חיוני כי אתה מקבל פוטנציאל הדוגמנות שלך מוערך על ידי סוכן מודל מנוסה או הסקאוט לפני שאתה משקיע יותר מדי זמן או כסף לתוך במרדף שלך. צעד זה יכול לקבל קצת מסובך כי קשה לקבוע אם הסוכן או הסקאוט מי בוחנת יש לך את הניסיון והידע כדי לעזור לך.

דגמים חדשים רבים מגלים כי הם חיים בשוק קטן שבו רב של הסוכנים מזוהים עם סטודיו דוגמנות ספר או צילום, וכתוצאה מכך, הם לא ניתן לקבל הערכה מדויקת כי הסוכנות מעוניינת יותר במכירת קורסים או Photoshoots .

זה לא אומר כי הסוכן אינו טוב או כי הקורסים או Photoshoots שהם מציעים הם רעים; זה רק אומר שאתה צריך לחשוב על מה מניע אותם לספר לך אם אתה יכול להיות מודל.

קבל כמו חשיפה כמה שיותר

סוכנויות רבות המתמחות רק בתחום אחד מסוים. חלקם עשויים לייצג רק אופנה עילית (עריכה) מודלים, ואחרים עשויים לייצג רק מסחרי, בתוספת בגודל, פטיט, או מודלים הילד. אם הסוכנות אחד אינו יכול לייצג אותך, אל תתייאשו; חשוב שאנשים יראו סוכנים רבים ככל האפשר על בסיס שגרתי.

אם אתם גרים באחד השווקים הגדולים, ייתכן שתוכל להשתתף שיחה פתוחה או ללכת לראות בסוכנות. אם אתה גר מחוץ לאחד השווקים הגדולים, הדרך הטובה ביותר לקבל חשיפה היא לשלוח את התמונות שלך כמו סוכנויות רבות ככל האפשר.

קבלת חשיפה יכולה להיות מאמץ מאוד זמן רב ויקר, במיוחד אם אתה יוצר עותקים של כל התמונות שלך דיוור אותם. עלות הדפסים, מעטפות, בולים יכול לגדול במהירות מעל אלף דולר. אפשרות נוספת היא לשלוח בדוא”ל את התמונות שלך, אבל עם אלפים תמונות להיות בדוא”ל סוכנויות מודל כל יום, זה קל להם ללכת לאיבוד בתמהיל.

כדי להגדיל את סיכוייך להיבחר שנחתם על ידי סוכנות, עבודה עם אנשים שיש להם ניסיון וקשרים ישירים לסוכנויות במגוון שווקים. ModelScouts.com הוא מקום מצוין להתחיל והצעות הדרך הלגיטימית ביותר וחסכונית כדי שתוכלו לקבל את החשיפה שאתה צריך להיראות על ידי סוכנים רבים ברחבי העולם, ובשנת הדרך המהירה אפשרי.

דע את שוק הדוגמנות הכי טוב בשבילך

המונח “שוק” מתייחס מיקומים גיאוגרפיים שונים בהם מודלים לעבוד ולהתפרנס. ניו יורק, לוס אנג’לס, פריז, טוקיו הן דוגמאות לשווקי דוגמנות גדולות. שוק יכול להתייחס גם בקטגוריה המראה הספציפי שלך נופל לתוך, כגון אופנה, מסחרי, בתוספת, או petite.

בעוד הדוגמניות שרואים במגזינים גדולים והליכת המסלולים עבור לקוחות מובילים העבודה בדרך כלל בכל שוק, מודלים מוצלחים רבים בעבודה רק בשווקים אחד או שניים. אם אינך מקבל מיוצג על ידי סוכנות בניו יורק או בפריז, אתה יכול מאוד להיות מושלם עבור טוקיו, סינגפור, או לשווקים אסיאתיים אחרים. עזרת פחית סוכן מנוסית להדריך אותך לשוק המתאים המראה הספציפי שלך.

להיות עקבי

איך להיות מודל מקצועי הוא תהליך ארוך ולעתים נדירות קורה בין לילה. אפילו דגמים שאומרים, “בדיוק הייתי בדרך למטה ברחוב ביום אחד למשנהו שהייתי על השער של ווג,” מגזימים. רבי הדגמים המובילים של היום לא מקבלים חתם לסוכנות מחוץ לשער. דוגמנית העל ג’יזל בונדשן נדחתה מעל 40 פעמים לפני שהיא סוף הסוף נחתמה לסוכנות. הישאר חיובי לזכור כי רק בגלל סוכנות לא הייתה מסוגלת לייצג אותך היום, זה לא אומר שהם לא יהיו מחר מעוניינים.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *