Як стати Fashion Model

Posted on

Як стати Fashion Model

Найпоширеніший питання, що модельні агенти і розвідники отримують від честолюбних моделей, «як я можу стати моделлю?» Існує так багато інформації в книгах, на веб-сайтах, і закрученою навколо в моделюванні форумах, що це може здатися дуже заплутаним і переважною для нової моделі, хто тільки починає. Ось п’ять простих кроків, щоб допомогти вам почати роботу.

Візьміть деякі основні моментальні знімки

На початку, тільки фотографії ви повинні представити моделювання агентів і скаутів деякі основні моментальні знімки. Вони шукають хороший особа постріл і посміхатися і не усміхаючись, лівий і правий профілі вашого обличчя і тіла, повна довжина постріл, і назад постріл. Знос облягаючі одягу, як вузькі джинси або легінси і простий безрукавці або футболкою. Якщо вам зручно носити купальник, включають в себе кілька купальник пострілів, як добре; або один цілісний або складається з двох частин купальника відмінно.

Чоловічі моделі повинні показати агенти їх рівень придатності, тому рекомендується, що чоловічі моделі носити плавки або труси, або носити джинси без сорочки, щонайменше, однієї зі своїх фотографій.

Отримати Оцінюється по професійної моделі агента або Scout

Багато нові моделі починають свої пошуки, бо їхня сім’я і друзі сказали їм, що вони повинні моделювати, або що вони найкрасивіша дівчина або хлопець в школі. Деякі люди, можливо, навіть виграв кілька місцевих змагань з моделювання. Незважаючи на те, що це відмінний старт, це не обов’язково означає, що агентства шукають. Дуже важливо, що ви отримаєте свій модельний потенціал оцінений дослідної модель агент або розвідником, перш ніж вкладати занадто багато часу і грошей в погоню. Цей крок може отримати трохи складно, тому що важко визначити, чи є агент або розвідник, який оцінює вас є досвід і знання, щоб допомогти вам.

Багато нові моделі вважають, що вони живуть в маленькому ринку, де багато хто з агентів не пов’язані з модельною школою або студією фотографії, і, як наслідок, вони не можуть отримувати точну оцінку, тому що агентство більше зацікавлене у продажу курсів або фотосесій ,

Це не означає, що агент не є добрим чи що курси або фотосесій вони пропонують погані; це просто означає, що ви повинні думати про те, що мотивують їх, щоб сказати вам, чи можете ви бути моделлю.

Отримайте як багато впливу, як це можливо

Багато агентства спеціалізуються тільки в одній конкретній області. Деякі з них можуть представляти тільки високу моду моделі (Editorial), і інші можуть представляти тільки комерційний, плюс розмір, мініатюрний, або дочірні моделі. Якщо один орган не може представляти вас, не впадайте у відчай; це важливо, щоб побачити, як багато агентів, як це можливо, і на регулярній основі.

Якщо ви живете в одному з основних ринків, ви можете бути в змозі бути присутнім на відкритому виклик або йти-см в агентстві. Якщо ви живете за межами одного з основних ринків, кращий спосіб отримати подвергание, щоб відправити свої фотографії, як багато агентств, як це можливо.

Отримання експозиції може бути дуже трудомістким і дорогим заходом, особливо якщо ви робите копії всіх ваших фотографій і відправки по електронній пошті. Вартість друкованих видань, конвертів і поштових марок може швидко додати до понад тисячу доларів. Інший варіант полягає в електронній пошті свої фотографії, але з тисячами фотографій які по електронній пошті модельних агентств кожен день, це легко для них, щоб заблукати в міксі.

Для того, щоб збільшити свої шанси бути підписані агентством, робота з людьми, які мають досвід і прямі зв’язки з установами в різних ринках. ModelScouts.com є прекрасним місцем для початку і пропонує найбільш легітимною і економічно ефективний спосіб для вас, щоб отримати експозиції вам потрібно побачити багатьох агентів по всьому світу, і найшвидшим способом.

Знайте Кращий Моделювання ринку для Вас

Термін «ринок» відноситься до різного географічному положенню, в якому моделі працюють і заробляють на життя. Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Париж і Токіо є прикладами основних ринків моделювання. Ринок також може відноситися до категорії Вашого особливий погляд потрапить, такі як мода, комерційна, плюс або мініатюрна.

У той час як супермоделі ви бачите в великих журналах і гуляють злітно-посадочні смуги для топ-клієнтів, як правило, працюють на кожному ринку, багато успішних моделі працюють тільки в одному або двох ринках. Якщо ви не отримаєте в обличчя агентства в Нью-Йорку чи Парижі, ви цілком могли б бути ідеальними для Токіо, Сінгапуру та інших азіатських ринків. Досвідчений агент може допомогти направити вас до правильного ринку для конкретного виду.

Будьте наполегливі

Стати професійною моделлю є тривалим процесом і рідко відбувається відразу. Навіть моделі, які говорять: «Я просто йшов по вулиці один день, а потім я був на обкладинці Vogue,” перебільшують. Багато хто з сучасних топ-моделей не отримали контракт з агентством з ворота. Супермодель Жізель Бундхен була відкинута більш 40 раз, перш ніж вона, нарешті, підписав контракт з агентством. Залишатися позитивним і пам’ятайте, що тільки тому, що агентство не в змозі уявити вам сьогодні, це не означає, що вони не будуть зацікавлені завтра.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *