Що таке функціональне резюме?

Posted on

Що таке функціональне резюме?

Що таке функціональне резюме, і коли ви повинні використовувати один влаштуватися на роботу? Функціональне резюме фокусується на ваші навички та досвід, а не на вашій хронологічній історії роботи. Це, як правило, використовується, що шукають роботу, які змінюють кар’єри, які мають прогалини в трудовому стажі, або чия робота історія не має прямого відношення до роботи. Таким чином, конкретні навички та здібності підкреслити, виділити здатності претендента.

Це відрізняється від традиційного, хронологічного резюме, яке показує графік зворотного досвіду роботи з короткими поясненнями кожного завдання. В результаті, фокус зміщується від назви роботи і кількість часу, який минув з реальними навичками заявник має.

Чи є функціональне резюме Правильною для Вас? 

Робота пошукових систем є багато варіантів, коли мова йде про створення їх резюме. Так як функціональне резюме фокусується на навичках над датами, він ідеально підходить для кандидатів, які мають пробілу між завданнями, є на початку своєї кар’єри (або є тільки досвід інтернатури на базі), або робить кар’єру перемикач.

Функціональне резюме менш широко використовуються, ніж хронологічний резюме, в якому перераховано історії роботи кандидата, починаючи з останнім займаною посадою. Рекрутери і інтерв’юери воліють цей формат, так що якщо у вас немає причин для використання функціонального резюме, вибрати хронологічну один. Ще одним варіантом є поєднання резюме, який пропонує найкраще з обох світів. У комбінаційному резюме, ваші навички будуть виділені першим, а потім слідують вашої історія роботи.

Поради з написання Функціональне резюме

Розглянемо резюме резюме. Розглянемо в тому числі резюме резюме на початку вашого резюме , який фокусується на навичках , які Ви маєте , які мають відношення до роботи. Це відмінний спосіб , щоб сформувати шлях роботодавець бачить вас (і резюме) на перший погляд.

Організація по темі. При написанні функціонального резюме, організувати своє резюме за темами, а не просто список завдань в зворотному хронологічному порядку. Ці теми можуть бути навички та кваліфікації , зазначені в резюме (наприклад, «Рекрутинг Experience» і «Обслуговування клієнтів Досвід»). Угруповання свої навички разом, роботодавець може легко побачити , що у вас є необхідні навички для роботи, навіть якщо ваша робота менш зірковим (або менш пов’язані з роботою під рукою).

Використовуйте ключові слова. Обов’язково використовуйте наступні ключові слова з опису роботи в вашому резюме. Ви можете використовувати ці ключові слова назви для підзаголовки або в маркіровані списки , де ви описуєте свої навички і досягнення більш детально. Це допоможе роботодавцю побачити , що ваші здібності добре відповідають вимогам роботи.

Згадка відповідних проектів. Також НЕ забудьте включити будь-які проекти – особисті або професійні – які мають відношення до роботи. Проекти демонструють ваш успіх в розробці і виконанні завдань.

Тим НЕ менше , включає історію роботи. Незалежно від того, ви, ймовірно , по- , як і раніше необхідно включити історію зайнятості. Увімкніть цей параметр в нижній частині вашого резюме, так що роботодавець буде приділяти більше уваги на свої навички , а не вашої історії роботи.

Написати сильне мотиваційний лист. Увімкніть сильне супровідний лист , щоб піти з вашим резюме. Використовуйте супровідний лист , щоб розширити навички та здібності у вас є , що робить вас сильним кандидатом на цю посаду. Це допоможе зменшити будь-які проблеми роботодавець може мати про вашу історії роботи.

Функціональний приклад резюме

Це приклад функціонального резюме.

Заявником
321 Джексон – стріт в
Сан – Хосе, Каліфорнія 55555
(123) 456-7890
the.applicant@email.com

Phlebotomist

Успішний досвід в середовищі крові банківського догляду

Орієнтовані на конкретні результати, високоенергетичні, практичні професійні навички в області управління, контроль якості, розробки програм, навчання і обслуговування клієнтів.

Ключові навички включають в себе:

 • кров банківської
 • Гарантія якості
 • AABB акредитації
 • Сумісність з FDA цГМФ

ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ

ОСВІТНІЙ

 • Полегшена освітні проекти від 2016-2018 для центрів крові Північної Каліфорнії.

кровопускання

 • Асоційовані члени команди в Вені-проколи, догляд за реакції донорів і надання ліцензованого штатного розкладу, щоб розширити свої обов’язки з управління документацією регулювання послуг крові (BSDS), а призначений самодостатнім крові мобільного пристрою (СКУ).

ДОТРИМАННЯ

 • За умови щоденного оперативного контролю огляд / якості звітності освіти, як це відноситься до накладаються нормативним вимогам уряду в медичному середовищі.

ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ТА НАГЛЯД

 • Успішно керував підтримку контракту протягом шести AT & T Broadband систем, розташованих в районі затоки до кар’єри в кровопускання. Кероване планування, контроль якості, нарахування заробітної плати, спеціальні проекти і оцінки для забезпечення належного кінця-лінії і сигналу демаркації.
 • Зниження плинності кадрів, представив двосторонній зв’язок з співробітниками на місцях, підвищеної зовнішній вигляд співробітників, і очолювали розширення співробітників (охорона здоров’я) вигоди.

ТЕХНОЛОГІЯ

 • Головний пункт контакту для AT & T телефон і ABC-афілійованих телевізійних станцій в порівнянні зі скаргами та діагностики проблем зв’язку або на місці або віддаленого мовлення.

ОСВІТА ТА ПОВНОВАЖЕННЯ

САН – ХОСЕ державний університет , Сан – Хосе, штат Каліфорнія.

 • Асоційований прикладних наук в ЕКГ-Phlebotomy, 2014
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *