Способи заробити гроші з вашим смартфоном

Posted on

Способи заробити гроші з вашим смартфоном

Наступні способи заробити гроші з телефоном не обов’язково спосіб заробити реальне життя, але, якщо вони використовуються розумно-вони можуть допомогти вам відшкодувати частину вартості вашого рахунку мобільного телефону і, можливо, покласти кілька зайвих доларів витрат в вашу кишеню.

Як і в інших мікро робочих місцях, ідея цих додатків, щоб зробити додаткові гроші, так що будьте обережні, що ви насправді не втратити гроші в процесі. Нижче перераховані вісім додатків, які ви можете використовувати, щоб заробити гроші, які варіюється від краудсорсингу реклами в соціальних мережах, так що ви можете порівняти і знайти ті, які дійсно дозволять вам зробити деякі додаткові доходи.

EasyShift

Тип програми: Проблемно-орієнтований краудсорсінг, відомий сайт microlabor

Технічні вимоги: iPhone

Місцезнаходження: Сполучені Штати, хоча наявність зрушень в деяких районах може бути обмежена

Як це працює: Завантажити додаток і створити обліковий запис , щоб почати приймати «зміна.» Як ви закінчите зміни, ви заробляєте окуляри. Ви також можете отримати більш оплачувані завдання , а також. Типи робочих місць це краудсорсінг компанія пропонує , як правило, для споживчих брендів , які прагнуть відстежувати свою продукцію, тому фотографії продукції з чеками цін є основою цієї компанії.

Як це платить: платить готівкові гроші на рахунки PayPal. Зрушення платежів в діапазоні від $ 2 до $ 20. Вони виплачуються в протягом 48-годинного періоду.

Підсумок: В той час як це є по всій країні, так як багато хто з її зрушень на основі визначення місця розташування, його здійсненність для вас дійсно залежить від того, скільки з них близькі до вас. Ви не хочете витрачати годину часу подорожі заробити $ 2.

польовий агент

Тип програми: цілеспрямований краудсорсінг

Технічні вимоги: iPhone

Місце проживання: Сполучені Штати, Канада, Норвегія і Австралія

Як це працює: Після завантаження програми, ви повинні вибрати роботу. Список включає в себе робочі місця , такі як опитування, опитування, розміщення брошури, чеки цін і оглядової продукція. Завдання повинні бути завершені в протягом двох-годинного вікна. В якості агента, ви набираєте очки для задач , які ви успішно завершені. Але ви також втратите окуляри для будь-яких незавершених робіт.

Як це платить:  Оплата за роботу ви входите в діапазоні від $ 3 до $ 12 кожен у готівці. Ви повинні мати обліковий запис PayPal, так як це, де ваша плата осідає.

Підсумок: Додаток не так, як інші , тому що заявники отримують роботу на перший прийшов, перший обслужений. Але деякі робочі йдуть на основі ієрархії, тому якщо у вас є більше очок, ви будете мати право на додаткові робочі місця. Це означає , що ви не будете витрачати надто багато часу на роботу ви не отримаєте.

Embee Mobile

Тип програми: Мобільні нагороди

Технічні вимоги: Доступні для більш ніж 300 операторів мобільного зв’язку, в тому числі AT & T і Verizon.

Місце проживання: понад 100 країн

Як це працює: Встановіть свій «мобільний вимірювач продуктивності» і заробити подарункові карти

Як це платить: Подарункові карти

Підсумок: Користувачі встановлюють додаток з Google Play і в Сполучених Штатах заробити подарункові карти від таких місць , як Amazon, Піца Доміно і Dell. За межами Сполучених Штатів, пункти можуть бути продані для мобільного ефірного часу. Це не у всіх містах, так що ви повинні встановити , щоб побачити , якщо він буде працювати там , де ви знаходитеся.

Gigwalk

Тип програми: цілеспрямований краудсорсінг

Технічні вимоги: iPhone (Android додаток планується)

Місце проживання: більше 6000 міст в Сполучених Штатах

Як це працює: Люди увійти в систему і знайти «гигов» або завдання. Ці завдання можуть бути майже всі, але деякі з них є типовими перевірки цін, тестування додатків, перевірка даних, фотографування, таємниця покупок і опитування. Вони застосовуються для вирішення цих завдань для клієнта шукає роботу і, якщо обрані, уявити роботу. Вони отримують зворотний зв’язок від своїх клієнтів. Позитивний зворотний зв’язок дозволяє їм отримати доступ до більш високооплачуваним концертам.

Як це платить: платить готівкові гроші на рахунок PayPal. Завдання , як правило , платять $ 3 до $ 5; Однак для досвідченого Gigwalkers є деякі завдання , які платять до $ 100. Оплата завдань проводиться в протягом 7 днів. Gigwalkers повинні платити комісійні збори PayPal, але можуть вибрати більш високий мінімальний виграш , щоб мінімізувати їх частоту.

Підсумок: Кілька речей , які повинні бути прорахований , щоб визначити , наскільки прибутковим це прибуткове додаток буде для вас: не тільки час, необхідний для виконання завдання, але час, який потрібно застосувати до завдань і подорожі потрібно повні концерти. При ціні $ 3 до $ 5, кабріолет , ймовірно , не платять далеко їхати. Конкуренція, проте, більше для концертів , які не вимагають поїздок або які знаходяться в густонаселеному районі.

iPoll

Тип програми: Огляди

Технічні вимоги: iPhone і Android платформ

Місцезнаходження: Сполучені Штати, хоча можуть бути деякі міжнародні дослідження доступні час від часу

Як це працює: Завантажити безкоштовний додаток; заповнити анкету з інформацією , такі як ваше ім’я, адреса, стать, день народження, і статус зайнятості. Вам буде зв’язатися по електронній пошті, повідомлення поштовху, або телефону , щоб брати участь в опитуваннях , які відповідають вашому профілю.

Як це платить: платить в пунктах винагороди, які можуть бути викуплені за готівку на рахунку PayPal або подарункові карти. Існує поріг виплати в розмірі $ 35.

Підсумок: Взагалі, я не великий любитель обстежень , тому що вони можуть зайняти багато часу , тільки нагороду мало. Той факт , що ви можете зробити це на вашому телефоні, однак, означає , що ви можете зробити їх в часі , які могли б бути витрачені марно, як очікування для дітей , щоб закінчити діяльності або в залі очікування. Це , так би мовити, скільки обстеження будуть відправлені Вам не під вашим контролем, так що якщо ваш профіль не відповідає багато обстежень, ви не можете зробити це до порогу.

повідомлення розвідки

Тип програми: медійна реклама Соціальна

Технічні вимоги: iPhone і Android з соціальними рахунками ЗМІ на Twitter, Tumblr, і / або YouTube

Місцезнаходження: Anywhere

Як це працює:  Ви можете пов’язати свої соціальні профілі ЗМІ на ваш рахунок після установки його. Потім ви маєте можливість вибрати зі списку кампаній , що мають відношення до вашого профілю. Все , що вам потрібно зробити , це поділитися посиланням текст або відео. Але ви обмежені , скільки ви можете кілька разів пост-зазвичай кожен день.

Як це платить: У  вас є два варіанти оплати: готівка на рахунок PayPal або з Amazon подарункових карт. Оплата залежить від кількості переглядів або кліків , повідомлення отримати в ході кампанії. У вартість змінюється за клік на основі кампанії. Але ви можете отримати уявлення про те , скільки ви можете отримати, як і Mylikes дасть вам оцінку того , скільки кожна кампанія платить на основі ваших послідовників.

Підсумок: Ця програма не для людей , які використовують соціальні медіа помірно. Замість цього, вона призначена для тих , хто використовує соціальні медіа багато. Якщо це ви, ви можете зробити деякі гроші, поки у вас немає ніяких проблем , які схвалюють продукти.

Shopkick

Тип програми: Shopping програма винагороджує

Технічні вимоги: iPhone або Android смартфон

Місце проживання: Сполучені Штати Америки

Як це працює: Відібрати «кайф» або точки , коли ви просто вводите магазини, такі як Target, Macy ‘ s, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us і Exxon Mobil і зручні магазини. Використання GPS на вашому смартфоні, він знає своє місце розташування і посилає відповідні пропозиції. Сканування штрих – кодів для додаткових точок і навіть більше очок , коли ви робите покупки, хоча , щоб заробити очки від покупок , які необхідно пов’язати з вашої кредитної картки до нього.

Як це платить: платить окуляри погашаються за подарункові карти і знижки.

Підсумок: В відміну від деяких інших покупок винагороджують додатки, це один не вимагають покупок, так що ви можете робити гроші , а просто виконувати ваші доручення.

Viggle

Тип програми: Лояльність / винагороджує програму

Технічні вимоги: пристрої Android і Apple (включаючи таблетки)

Місце проживання: Юридичні жителі Сполучених Штатів, в тому числі Пуерто – Ріко

Як це працює: Використовуйте свій смартфон , щоб увійти ваші телеперегляду годин і платити за нього. Коли ви увійти в Viggle, він записує аудіо та ідентифікує ТВ – шоу. У той час як точки винагороджені за будь-перегляд ТБ до 12 годин в день, це Viggle спонсорований то , які отримують найбільшу кількість очок. Користувачі також отримують очки, взаємодіючи з тим, що по телевізору, відповідаючи на прості запитання, голосування в опитуваннях і т.д., а також за допомогою соціальних засобів масової інформації та залучення нових клієнтів. Клієнти DirecTV отримати додаткові бонуси.

Як це платить: платить призові бали, які підлягають погашенню в таких компаніях, як Groupon, 1-800-Flowers, Fandango і Foot Locker. Нагороди закінчуються , якщо розпірки рахунків Viggle покояться в протягом 12 місяців поспіль. Величина винагороди (не включаючи будь-які призи , виграні в конкурсах) обмежена до $ 550, якщо це обмеження не знято Viggle.

Підсумок: Ви , ймовірно , доведеться дивитися багато телевізор , щоб зробити цю плату. Couch картопля, прийняти до відома!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *