Paralegal Перкі – Кращі речі про Будучи Paralegal

Posted on

Paralegal Перкі - Кращі речі про Будучи Paralegal

Параюрідіческой промисловість значно змінилася з 1970-х років, коли будучи референтом першим виявляється як сумлінні кар’єри. вимоги клієнта, економічна необхідність, і вибухове зростання зробили параюрістов популярного вибір кар’єри, і там ніколи не були кращий час, щоб бути параюрідіческой. Вісім переваг кар’єри юриста намітити кілька основних моментів роботи в цій галузі.

зростання Pay

Paralegal компенсація постійно зростав в останнє десятиліття, незважаючи на горбок на дорозі в глибинах 2009-2010 спаду. Як асистенти виконувати більш широкий і складний коло завдань (асистенти навіть представляти інтереси клієнтів в суді в деяких країнах і адміністративних трибуналів), доходи юриста продовжують рости. Середня зарплата параюрідіческой становить $ 50561 на рік, але асистенти часто роблять більше через бонуси. Понаднормові години можуть також додати значні грошові кошти на зарплату паралігала в.

Вибухова Перспектива зайнятості

Параюрідіческой родовище є одним з найбільш швидко зростаючих професій на земній кулі. Міністерство праці США, Бюро статистики праці прогнозує, що зайнятість параюрістов та юридичних помічників рости на 15 відсотків протягом десятиліття, що закінчується в 2026 році, набагато швидше, ніж в середньому по всіх професій. Серед чинників, що стимулюють це зростання є попит з боку клієнтів на більш дешеве, більш ефективне надання юридичних послуг. Так як погодинні ставки, стягнуті адвокати, як правило, мають подвійні або потроїти темпи параюрістов для однієї і тієї ж завдань, юридичної фірми економіка мандати більш широке використання параюрістов мінімізувати витрати. В результаті параюрідіческой кар’єра є одним з найбільш гарячих робочих місць, які не є юристів в юридичній галузі.

Easy Кар’єра Вхід

На відміну від адвокатів, які повинні завершити сім років формальної освіти і здати іспит бару в юридичній практиці, ви можете стати параюрідіческой всього за кілька місяців навчання. Крім того, асистенти не повинні бути присутніми на цегельних і мінометних установи; ви можете отримати. Асистенти зі ступенем бакалавра в області правових досліджень або відповідного ступеня або ступеня бакалавра в будь-якій області і параюрідіческой сертифікат з параюрідіческой програми ABA затверджених мають більшість можливостей для працевлаштування.

інтелектуальний виклик

Paralegal робота інтелектуально складна і включає в себе цілий ряд навичок високого рівня. Найбільш успішні асистенти є вирішувати проблеми та інноваційні мислителі. Асистенти повинні стати експертами в предметній області за фахом області та юридичних процедур майстер, наукових досліджень, розробки і інших навичок. Вони повинні залишатися на вершині постійно мінливих законів і нових правових тенденцій і подій, в той час як взаємодія з адвокатами, яка протистоїть адвоката, постачальників, співробітників, клієнтів та інших. Робота змінюється, і кожен день приносить нові проблеми.

висхідна Prestige

Як асистенти виконувати більш складну і цікаву роботу, параюрідіческой престиж зростає. не помічник вже не просто помічники адвоката; вони беруть на себе роль управління в корпорації, провідні ролі в юридичних фірмах і підприємницьку роль в незалежному параюрідіческой бізнесі. Протягом багатьох років, асистенти перевершать образ прославленого юридичної секретаря стати шанованими членами юридичної команди.

Можливість допомагати іншим

Кар’єра в якості паралігало пропонує унікальну можливість допомогти іншим. Ці можливості варіюються в залежності від області практики параюрідіческой в. Наприклад, особисті травми асистенти допомагають травмовані позивачі отримують компенсацію за свої втрати; асистенти допомагають клієнтам патент на інтелектуальної власності і захищати свої унікальні ідеї і сімейне право асистентів допомагають клієнтам в розлученні і опіки випадках конфліктів загрожують. Асистенти в громадських інтересах допомоги сектора бідних і знедолені верстви населення з юридичними питаннями, починаючи від захисту від домашнього насильства в допомогу готують волі.

клієнт Контакт

У той час як асистенти працюють під керівництвом адвоката, багато асистенти мають безпосередній контакт з клієнтами. Наприклад, асистенти інтерв’ю потенційних клієнтів, щоб оцінити достоїнства своєї справи, підготувати клієнтів для випадінь і перехресного допиту в суді, робота з клієнтами для збору документів і даних, допомога клієнтам в підготовці відповідей виявлення і служать в якості точки клієнта контакту протягом випадок або угоди. У деяких областях практики, такі як розлучення, опіку над дітьми, а також тілесні ушкодження, асистенти «тримати руку клієнта» через важкий час. Для багатьох параюрістов, неформальна консультування і підтримка, яку вони надають проблемні клієнт деякі з найбільш корисних аспектів роботи.

Зміна юридичної служби Структура

В останні кілька років, правова промисловість спостерігається радикальне зрушення в юридичних послугах доставляються. Адвокати більше не мають монополії на закон. Нові закони відкривають двері для асистенти, щоб виконувати більш широкий круг завдань, ніж будь-коли раніше, наприклад, представлення інтересів клієнтів в адміністративних слуханнях, надаючи послуги безпосередньо населенню (наприклад, підготовка юридичних форм або складання заповіту) і запуск віртуальних непрофесійних фірм, які підтримують адвокат у всіх областях практики. Оскільки багато організацій і групи натисніть щоб забезпечити рівний доступ до правосуддя недооцінених осіб, асистенти будуть служити ключову роль в підтримці держмито в чеку.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *