7 דרכים להגן על עצמך מפני הונאות עבודה ב- Home

Posted on

 7 דרכים להגן על עצמך מפני הונאות עבודה ב- Home

עבודה מהבית הופכת נפוצה יותר, כמו אנשים מבינים את היתרונות של לא שבנסיעה למשרד להביא הכנסה. עם זאת, חשוב להיות מודע עבודה מהבית בשעה וחסרונות והונאות, אשר יכול לשים אותך בסיכון. By ביודעין נותן את המידע האישי שלך שנוכל, אתה מפעיל את הסיכון לאבד את כל הכסף שלך ונכסים אחרים. הנה איך להגן על עצמך כדי להימנע מסוג זה של צרות.

יודע איך לזהות הונאה

ידע הוא ההגנה הטובה ביותר כאשר אתה הסיכון על האינטרנט בחיפוש אחר תעסוקה מהבית.

אז לפני שאתה עושה, לקחת את הזמן כדי ללמוד כיצד ניתן לדעת אילו הזדמנויות הן עבודה מהבית בשעה לגיטימית עבודות שהן עבודה מהבית בשעה הונאות. את פרסומי העבודה יותר עבודה מהבית בשעה ומודעות שאת קוראת יותר, הונאות תיתקלו ואת דפוס של הונאה יתבהרו.

זה, בתורו, יהפוך את העבודה מהבית בשעה הלגיטימית באמת העבודה טובה יותר לזהות. תתחיל להבחין סימני מסגירים של תרמית עבודה מהבית בשעה, בין שאר, בגלל האחידות של המגרשים שלהם.

להשתמש בשכל הישר שלך

בבואו לבחון הזדמנות, ראשון חושב שאם נראה רווחי מנקודת המבט של החברה, במיוחד אם זה נראה מאוד משתלם. איך יזמים של כסף איפור ההזדמנות אם הם משלמים לך כל כך הרבה עבודה כל כך מעט?

כמו כן, אם האסטרטגיה השיווקית של החברה מבוססת בעיקר על להופיע לגיטימי, כי סביר להניח כי הוא מציע תרמית עבודה מהבית בשעה או, לכל הפחות, הזדמנות להרוויח כסף לעניים. לכן כל עבודה שמקדמת את עצמו במודעות מנוע חיפוש כמו “לגיטימית עבודה מהבית בשעה עבודה” ככל הנראה הוא לא לגיטימי.

זכור אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה לא הזדמנות טובה. אבל הרמאים הם ערמומי, ולכן השכל הישר לבדו אינו מספיק.

לשמור את הרגשות שלך ב Check

הדרך הנפוצה ביותר כי רמאים למצוא קורבנות היא לשחק על הרגשות שלהם. כאשר אתה רוצה משהו רע, הרגשות שלך יכול להוביל אותך לקבל החלטות הגיוניות במרדף זה. מציאת עבודת עבודה מהבית בשעה לא קלה, כך תצטרך סבלנות וראש צלול. הייה זהיר במיוחד בכל הזדמנות שמנסה לשחק על הרגשות שלך באומרו לך “מגיע” משהו.

האם שיעורי הבית שלך

בגין על ידי לפקפק כל מה שאתה רואה, אז לעשות את המחקר שלך עם ראש צלול. גם אם הזדמנות נראית כנה, לא לשלוח כסף לכל ארגון ללא ביסודיות בודק את זה. זה כולל לגלות איפה זה מבוסס פיזי, כדי לקבוע אם קיים מידע ליצירת קשר, ויצירת קשר עם אותם באמצעות טלפון. תראה את זה על מדיה חברתית לעשות חיפוש באינטרנט עבור כל חוות דעת. זה בדרך כלל עוזר לעשות חיפוש באינטרנט עם השם של החברה ו “הונאה” או “ביקורת”. התוצאות לא עשויות להניב מידע קונקרטי הרבה, אבל זה יכול להיות נקודת התחלה. זכור כי רוב החברות לגיטימיות לא מחייבות מועמדים לעבודה וכי ההזדמנויות עסקיות לעולם ללא סיכון.

להיות מודע הזדמנויות מסוכנות

בעוד רמאי עבודה מהבית בשעה תמיד באים עם תוכניות חדשות, הם נוטים להשתנות על כמה נושאים. כמה הזדמנויות אלה יש להימנע, בעוד שאחרים עשויים להיות מקומות עבודה לגיטימי עבודה מהבית בשעה. עם זאת, לעתים קרובות הם לא, כדי להיות זהירים מאוד עם כל אלה:

 • מכירות ישירות או שיווק מדורג
 • תוכניות-תמיד הפירמידה להימנע!
 • ערכות הזניקו עסקים
 • כל דבר שקשור משיכת המחאות / חיווט כסף-תמיד להימנע!
 • בית הרכבה / מעטפת מלית-תמיד להימנע!
 • להפוך מחדש מוכר או סיטונאי מוצר
 • מערכות-תמיד מסחר במניות להימנע!
 • מדריכים של עבודות מהבית או עסקים
 • אם ניקח סקרים מקוונים
 • קניות מסתורין
 • הזנת נתונים מרכזי / שיחה

טכניקת הונאה מסובכת אחת היא להקים אתר שלם מוקדש הונאות עבודה מהבית בשעה חושפנית כי משפכי אנשים אל כמה מקומות העבודה “הלגיטימיות” עבודה מהבית בשעה, אשר, כמובן, הם לא לגיטימיים.

הזדמנויות הימנעו על פרסום במנועי חיפוש וב הודעות דוא”ל לא רצוי

השתמש בערוצים מסורתיים עבור חיפושי עבודה כדי למצוא עבודת עבודה מהבית בשעה, כגון לוחות עבודה, מנועי חיפוש עבודה, ועיתונים. אמנם אין מוביל ערבות נמצא במקומות האלה הם תמיד לגיטימיים, שנשלחים באימייל או למצוא מודעות באינטרנט בדרך כלל הם לא. תמיד ללכת ישירות לאתר העסקתו של חברה אם אתה מוצא הזדמנות עבודה במקום אחר. לא רק אתה יכול לבדוק אם זה לגיטימי, אתה יכול ללמוד עוד על העמדה והחברה.

זכור כי חברות שכירה לעבודה מבית עבודות לגיטימיות מחפשות אנשים מוכשרים, אמינים שיעשו את העבודה. הקרנת המועמדים הוא תהליך גוזל זמן, ולכן אלה השלכת רשת רחבה באמצעות גוגל, לחפש מודעות מנוע, או פרסום במדיה חברתית הם לא כפי צפוי להיות לגיטימי.

לא משלמים עבור הזדמנויות

מעסיק לא מחייב לעובדים לעבוד עבורם, והונאות שהתחזו הזדמנויות עסקיות לגיטימיות תבקשנה כסף. המגרש הוא שעסקים צפויים עלויות הזניקו. עם זאת, עסקים אמיתיים הם בדרך כלל לא בורסות פשוטות של כוח אדם בלתי לתשלום, כמו בבית ההרכבה וערכות מלית-מעטפה. בית עסק אמיתי הוא פתח לאורך זמן עם תכנון ומחקר זהירים, לא מקוון שנרכש מראה בלתי נראה. יש הרבה משאבים אמין חינמי רשימת חברות לגיטימיות מציע עבודה מהבית עבודות על ידי התעשייה.

הונאות דווח

אם אתם חושדים כי אתה כבר scammed, לדווח על כך באופן מיידי. אם נתת את המידע הפיננסי, פנה לבנק או כרטיס האשראי שלך החברה לדווח על כך שהתובע שלך בכלל או כל מספר של רשויות אחרות.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *