תיאור תפקיד קלדנית בבית: שכר, מיומנויות, & More

Posted on

תיאור תפקיד קלדנית בבית: שכר, מיומנויות, & More

מתעד את סוגי מעבדים הביתה קלדנית או הוראה מהמשרד בביתם, באמצעות קבצי אודיו קרובות כמקור. עבודות מהבית אלו מכסים רבים סוגים של שעתוק עבודות מיקרו מאיזה סמרטוט ב הזנת נתונים להתמחויות הדורשים הכשרה נוספת כגון שעתוק רפואי .

לא כל סוג של עבודת transcriptionist מתאים לעבודה מהבית בשעה; למשל, דיווח בית המשפט בדרך כלל נעשה על-אתר. עם זאת, את הכישורים שפותחו באתר מצבים יכולים להיות בעל ערך בהשגת חלק מהעבודה מהבית משתלמת כגון שעתוק בזמן אמת תמלול.

חובות קלדנית בבית & אחריות

עבודות קלדנית בית ועיבוד תמלילים בדרך כלל דורשים את היכולת לעשות את העבודה הבאה:

 • תקשר עם הלקוח או המעסיק על עבודת מפרט ושאלות.
 • לדעת את כל הפרטים הקטנים של מגוון אפליקציות עיבוד תמלילים.
 • השתמש במחשב מרכזי הקצאות.
 • להגיה עבודה מוגמרת לתקן טעויות כתיב, דקדוק, וסימני פיסוק.
 • דפס להכין עותקים של יצירה שלמה.
 • דואר, לספק, או באופן אלקטרוני לשדר הקצאות השלימו ללקוח או המעסיק.
 • קובץ מסמכים מוגמרים.
 • לקוחות חשבונית או להגיש דו”ח זמן מעביד.
 • מועדי לקוח או מעסיק פגוש.

מלבד היסודות של תקשורת, באמצעות הכלים המתאימים של הסחר, וחזרת או העלאת היצירה סיימה בזמן, אחריות נוספת עשויה לכלול מפתחי שיטה מדויקת למעקב אחר ההכנסות והוצאות, יצירת מערכת תיוק זה קל לשימוש, להבין כיצד אחרי גיליון סגנון, ועבודה עם סוגים שונים של חומר המקור, כוללים טיוטות מחוספסות, עותק קשיח מתוקן, והקלטות קוליות.

בית קלדנית שכר

קלדנית ופיצוי transcriptionist משתנה בהתאם לסוג הלקוח או המעסיק, תעשייה או תחום ההתמחות, ואת רמת הניסיון. קלדניות בית משולמים בדרך כלל ליחידה או לפי שעות, אם כי חלקם עשויים להיות משולם לדקה אודיו או למילה.

 • השכר החציוני : 19.11 $ / שעה
 • שכר 10% למעלה : יותר מ 27.93 $ / שעה
 • שכר 10% התחתונים : פחות מ 13.02 $ / שעה

חשוב: קלדניות בית אשר חוזה עם גורם חובת לקוחות בעלויות עבור מחשב שולחני או מחשב נייד, תוכנת עיבוד תמלילים, שירותי אינטרנט, מקלדת מעוצבת ארגונומית כיסא, תוכנת מעקב זמן, מילון מקוון או נייר, מס הכנסה, ביטוח בריאות, ו עבור transcribers אודיו, אוזניות, תוכנת תמלול, ואת דוושת רגל תעתיק לבקרת שמע דיבורית.

השכלת קלדנית בבית, הדרכה, ואישורים

זה מועיל היו לפחות שתי שנות ניסיון באתר, אבל רוב מקומות עבודה תעתיק ביתי אינם דורשים השכלה על-תיכונית או הסמכה מיוחדת. עם זאת, עבור עבודות תמלול רפואיות , הסמכה או הכשרה מתקדמת ייתכן שיהיה צורך, בהתאם לדרישות הלקוח או המעסיק.

 • חוגי יסוד : בתי ספר מקצועיים מקומיים ומכללות קהילתיות להציע הקלדה וקורסי דקדוק באנגלית למי שצריך רענון או הכשרה נוספת. ישנם גם קורסים מקוונים בחינם המוצעים על ידי ארגונים כמו אליסון כי יש קורסי הקלדה עיוורת , את יסודות הדקדוק באנגלית , ועוד. הכשרה ביסוד של תוכנות אופיס היא מועילה לכל קלדנית בבית, במיוחד למי reentering השדה לאחר מספר שנים.
 • הסמכת תמלול רפואית ו / או הדרכה מתקדמת : הסמכת קבלה או השתלמות תעתיק רפואי היא אופציונלית, אך היא עשויה לסייע כאשר מחפשת לקוחות. אגודת בריאות תיעוד היושרה (AHDI) מציע שני סוגים של תעודות עבור transcriptionists רפואי ומאשר תוכניות המספקות הכשרה מתקדמת בתחום, למשל, של אייבי טק תכנית עורך התמלול הרפואי .

מיומנויות קלדנית בבית & מיומנויות

מספר הכישורים והתכונות הם קריטיים כדי להפוך קלדנית בבית מוצלחת:

 • כישורי מחשב : לדעת איך לעשות יותר עם מחשב מאשר באמצעות תוכנת עיבוד תמלילים הוא הכרחי עבור הקלדנית בבית. עבודה זו מחייבת גם את היכולת להתקין תוכנה חדשה, להתחבר למערכת של חברה מרחוק, להעלות קבצים, ונושאי מחשב וקישוריות פתרון הביתה.
 • Fast, מיומנויות הקלדה מדויקות : הקלדה מהירה עבור סוגים שונים של עבודות הקלדה ותמלול עשויות להשתנות במידה ניכרת. לדוגמא, מהירות נמוכה כמו 60 מילות לדקה עשויות להספיק עבודת הזנת נתונים ברמה בסיסית, ואילו תעתיק בזמן אמת או ב- Home תמלול עבודות עשויות לדרוש במהירויות של עד 300 מילות לדקה.
 • כישורי השמיעה והקשבה טוב : היכולת להבין מבטאים חשוב כאשר מדברים עם לקוח או לתעתוק קבצי אודיו.
 • גהת מיומנויות : ידע של איות נכונה, פיסוק, ודקדוק היא חובה כאשר השלים פרויקט או דואר אלקטרוני ללקוח.
 • מיומנויות תקשורת : בין אם כתיבת תזכיר , כתיבת הצעה , או לדבר עם לקוח באמצעות צ’אט או ועידת וידאו , ב- Home קלדניות צריכות להביע רעיונות וכיוונים ברורים וענייני.
 • ארגון / תעדוף מיומנויות, משמעת עצמית, ומיקוד : קלדניות ב- Home אין בוס שאומר להם מה לעשות ומתי לעשות את זה. חשוב לעבוד חכם, להיות מאורגן וממושמע, ו בעקשנות לחדד על הפרויקט זה בגלל, ולא מעיין עבודה קרובה או מעיינים בתוצאות אירועי ספורט, תחזיות מזג אוויר, או מדיה חברתית.
 • היכולת לשמור על סודיות : מידע ללקוח שמירה על הסודיות שלהם היא קריטית, במיוחד כאשר נתונים רגישים, כגון מידע לחולה, הוא מעורב.

התחזה עבודה

לדברי BLS, מעבד קלדניות מילה הן בין העיסוקים הפוחתים המהיר, יחד עם keyers הזנת נתונים ומפעילים מחשב. במהלך התקופה 2016-2026, מספר המשרות עיבוד והקלדת המילה צפוי לקטון 24,800 או 33% בגלל ההתקדמות הטכנולוגית וריבוי מיקור חוץ. תעסוקת שעתוק רפואית צפויה ירידה גם אך בקצב איטי בהרבה של 3% לעומת התקופה 2016-2026.

מצד השני, את העצמאי או משגשג כלכלת חלטורה , יותר מ -53 מיליון אמריקאים חזקים כמו של 2015 על פי BLS , יכול להיות יתרון קלדניות, רשמים הביתה. כחבר של כלכלת החלטורה, עובדים אלה נמצאים בעמדת הופעות הקלדה ומתעתקת קרע כי נעשו פעם בתוך הבית על ידי עובדים.

סביבת עבודה

Transcribers או קלדניות שעובדים מהבית לבלות את רוב זמן עבודתם בישיבה מול מחשב במשרד ביתי או אזור אחר להגדיר עבור עבודה כגון שולחן מטבח.

קלדניות בית מועסקות לעתים קרובות כפרילאנסרים או קבלנים עצמאיים, אם כי ייתכנו הזדמנויות תעסוקה זמנית או עבודה עצמאית באתר. חברות מסוימות לפרסם עבודה זמינה עבור הקבלנים שלהם לטענה על בסיס כל קודם לבוא, כל קודם.

בית transcriptionists רפואי בדרך כלל לעבוד עבור חברות תעתיק שירות המספקים שירותים למוסדות בריאות.

סידור עבודה

קלדניות בית לעבוד שעות גמישות, אך רבים לשמור על לוח זמנים קבוע המציע גמישות עבור פרויקטים למהר ומקרי חירום בבית של הרגע האחרון. שעות העבודה סט רבים שמתאימים לצרכים של הלקוחות ולהתחיל באותו זמן כל יום.

קלדניות בית גם לתזמן זמן לקחת פסק זמן קצר כל כמה שעות להסתובב ולמתוח, ורק לקחת על עצמו כמו הרבה עבודה כמו שהם יכולים להתמודד מציאותיים.

כיצד לקבל את העבודה

מצא GIG ולהגיש בקשה IT

רשת עם חברים, בני משפחה, ושותפים ולבקש ההיכרויות ללקוחות פוטנציאליים. היעזרו במקורות כגון אודסק, ואכן, ואת Flexjobs לבנות בסיס לקוחות.

בדיקות מיומנות PREP FOR

לקוחות פוטנציאליים להשתמש בבדיקות מיומנות בדרך כלל ככלי סינון ראשוני. לשפר את מהירות ההקלדה ומיומנויות דיוק עם בדיקות הקלדה חופשית וקבצי תרגול עבור transcriptionists.

ראיון אייס

הייה מוכן להתמודד עם שאלות ראיון מלקוחות פוטנציאליים.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *