מיקרו ג’ובס כיצד להרוויח כסף עושה להם

Posted on

מיקרו ג'ובס כיצד להרוויח כסף עושה להם

עבודת מייקרו היא, כמו המילה מרמזת, משימה מקבלת שכר קטנה. מילה טובה יותר עבור עבודות מיקרו עשוי להיות למעשה “הופעות”, משום שהמילה “משרות” מרמז- תעסוקה, ולא בעבודות מיקרו הן עבור העובדים אלא רק עבור קבלנים עצמאיים.

הגדרת מיקרו ג’ובס

הרעיון הבסיסי של עבודות מיקרו, קבלת סכום קטן עבור משימה קטנה, רץ על פני רבים סוגים אפשריים של עבודות מיקרו. אלה עשויים לכלול:

משימות בפורום: משימות קטנות אלה, או microtasks, יכול להיעשות אך ורק באינטרנט, אין צורך באינטראקציה בעולם האמיתי. צרכים של שירותים אלה לפרסם באתרים העבודה מיקרו למצוא מישהו שמוכן לעשות את המשימה. של אמזון הטורק המכאני הוא אחד הכי האתרים הפופולריים מציעים סוג זה של עבודת מייקרו.

משימות מהעולם האמיתי: בדומה משימות באינטרנט קונים כי השירות לפרסם באינטרנט לעובדים, המשימה לא הושלמה באינטרנט אבל באופן אישי. אתרים המקדמים סוגים אלה של עבודות מייקרו הם בעצם שוק עבור בעבודות מזדמנות. Taskrabbit היא אחת משימות אתרי אמת עבודה הפופולריות יותר. עם זאת, Taskrabbit ודומות לה בדרך כלל מציעים משימות באינטרנט, כמו גם.

מיקור המונים פרויקטים: משתמש בפלטפורמה crowdsourcing באינטרנט, חברות להעסיק עובדים לעשות חלק קטן אחד של פרויקט גדול. עובד בדרך כלל להיכנס לאתר האינטרנט של חברה ולבחור מתוך משימות זמינות. Clickworker היא חברה שעושה שימוש crowdsourcing עבור מגוון רחב של משימות.

בדיקת שמישות אתר: בודקי שימושיות מרחוק בודקים אתרים ואפליקציות לנייד בתשלום סט (בדרך כלל סביב 10 $), בדרך כלל באמצעות מכשיר הקלטה של מסך או קול.

שירותי שוק מקוונים: אני n עבודות מייקרו אלה, עובדים להציע שירותים קטנים (בדרך כלל תמורת תשלום סט) וקונים לגלוש בשוק כדי למצוא אנשים המציעים את השירותים שהם צריכים. האתר גובה עמלה מן הקונה, המוכר או שניהם.

תגמל תוכניות: עבודות מייקרו מסוימות עשויות שלא להציע תשלום בכסף אלא נקודות או משהו אחר. המשימות הללו לעתים קרובות כרוכים בשיווק מוצרים לעובד.

סקרים: סקרים השלימו כעבודת עבודה מהבית בשעה בסביבה כבר זמן מה הוא, אולי, את עבודת מייקרו המקורית.

איך מיקרו ג’ובס מתבצעים

עבודות מיקרו רבים, במיוחד אלה של פרויקטים הזנת נתונים crowdsourced, נעשים באופן מקוון לחלוטין ממחשב. עם זאת, כמה עבודות מייקרתו עשויים להיעשות הן בעולם האמיתי והן באינטרנט ועלולות דורשות טלפון סלולרי. לדוגמה, חברה אולי כדאי לך ללכת לחנות ולצלם תצוגה של מוצר או לערוך בדיקת מחיר ולהגיש את המידע באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי שלך.

איך מיקרו ג’ובס Pay

ככלל, עבודות אלה לשלם סכומים קטנים מאוד, אבל הם צריכים לדרוש מעט מאוד זמן. ג’ובס עשויה לשלם בכל מקום בין 1 סנט עד 50 $, ואת הרעיון הוא כי העבודה הנדרשת צריך להיות בפרופורציה עם דמים מוצעים. עם זאת, על מנת לעשות כסף, אתה צריך לעבוד מהר ולקחת על משימות רבות ככל שתוכל.

מאחר והשימוש בהם נעשה על חוזה (ולא עובד) בסיס, אין ערובה כי עבודות מיקרו אלה לשלם שכר מינימום. רוב החברות לשלם במזומן (בדרך כלל באמצעות חשבון PayPal) אבל כמה לשלם במשהו אחר מאשר במזומן, כרטיסי מתנה כלומר, נקודות גמול, שירותים, ביטקוין. לעתים קרובות לשלם מחושב בדולרים אך ניתן להמיר למטבע אחר כאשר שלמו לחשבון PayPal.

הגדרות קשורות

  • מיקור המונים : בדומה ולפעמים בשימוש כמילה נרדף עם עבודת מייקרו, מיקור המונים קרוב מעסיק עבודה בהתנדבות.
  • משימות אתר : פורומים באינטרנט כי קונים ומוכרי Connect של שירותים קטנים.
  • Microlabor: בדומה ולפעמים בשימוש כמילה נרדפת עם Crowdsourcing, משולמת העבודה מיקרו, אם כי בדרך כלל בכמויות קטנות.
  • אתרי הצעה: אתרים כמו Elance , שבו עובדת להציע על פרויקטים, הם דוגמאות לאתרי הצעה; ההבדל בינם לבין העבודה מיקרו הוא סולם השכר ואת המורכבות של הפרויקטים.
  • קבלן עצמאי: עובדי מיקרו הם קבלנים עצמאיים אבל בסוף הנמוך של סולם השכר.
  • BPO: מיקור חוץ של תהליכים עסקיים.
  • הזנת נתונים : כמה חברות הזנת נתונים להעסיק פועלת מיקרו באמצעות פירוק פרויקטי הזנת נתונים גדולים לתוך משימות שונות נעשו על ידי מגוון של אנשים.
  • מיקור חוץ : שימוש העבודה מיקרו הוא סוג שונה של מיקור חוץ מ אופשורינג או homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *