מה שאתה צריך לשאול לפני החתימה עם סוכנות דוגמנות

Posted on

מה שאתה צריך לשאול לפני החתימה עם סוכנות דוגמנות

כדוגמא, אתה צריך להיות מראיין סוכנות הדוגמנות ככל שהם מראיינים אותך כמודל פוטנציאלי. כשאתה פוגש לראשונה עם סוכנות דוגמנות, תשאל אותך כל מיני שאלות על למה אתה רוצה להיות דוגמנית, הסוג של דוגמנות אתה רוצה, ולמה בחרת הסוכנות שלהם. שאלות בסיסיות אלה תסייענה גט הסוכנות להכיר אותך ואת האישיות שלך כדי שיוכלו לקבוע אם אתה בכושר טוב עבור העסק שלהם.

עם זאת, בדיוק כפי שהם אומדים לך מקום בחברה שלהם, אתה צריך להיות הערכת הסוכנות כדי לראות אם הם יהיו בכושר הטוב ביותר עבורך.

שאלות לשאול סוכנות דוגמנות

חשוב כמו השאלות המראיינות לך שהתשובות שלך, חשוב גם לזכור כי אתה מראיין על הרשות וכן. לפני החתימה עם סוכנות דוגמנות, אתה צריך להראות להם שאתה מקצועי, העוסקת ו מתלהב קריירת הדוגמנות שלך על ידי ביצוע מחקר רב ככל האפשר (להקדיש זמן איכות בגוגל אותם או קורא סביב) ועל ידי לשאול אותם את השאלות הנכונות.

תנו סוכנות להוביל את הראיון, אבל אל תפחד לומר מה שעובר לכם בראש כאשר הפעם הוא צודק. וזכור, אין בושה לשאול את הסוכן כדי לחזור על משהו או להסביר את זה עוד יותר. הצטרפות סוכנות היא עניין גדול, ואתה צריך להיות 100% בטוחים במה שאתה שנרשם.

הייה מוכן לעשות קצת הקשבה פעילה כמו שאתה שואל שאלות אלה. ייתכן גם רוצה להיות עם פנקס ועט בהישג יד כדי לרשום את תשובותיהם.

האם אני חייב ללמוד בבית ספר הדוגמנות שלך?

יש טועה דבר עם הולך דוגמנות הספר-אתה פשוט לא צריך דוגמנות כיתות להיות דוגמנית. אף אחד סוכנויות דוגמנות העליונות בניו יורק, פריז, מילאנו או טוקיו דורשים כי מודל הולך דוגמנות ספר בטרם חתם.

אם סוכנות מחייבת אותך להירשם לשיעורים שלהם לפני שהם ייצגו אתכם, אולי כדאי לך לחפש במקום אחר.

בוטיק סוכנות או סוכנויות גדולות?

נחיתה על חוזה עם סוכנות גדולה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אבל בגודל של הסוכנות הוא חשוב בדיוק כמו המוניטין שלה. סוכנויות גדולות עם דגמים רבים בסגל שלהם עשויות להיות זרם בלתי פוסק של לקוחות לדפוק על סף ביתם, אבל זה גם אומר שיש יותר תחרות בין הדגמים. כדגם חדש במיוחד, אתה לא יכול לקבל את תשומת הלב האישית שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך.

אז, אם אתה רק מתחיל, אתה עשוי לגלות כי סוכנות קטן, בסגנון בוטיק הוא יותר הסגנון שלך.

מי הוא חלק מן הלקוחות של הסוכנות?

שמיעה על הלקוחות המובילים של הסוכנות תיתן לך תובנה איכות הסוכנות, וכן את סוגי שווקים שהם מכסים. סוכנויות מסוימות להתמקד יותר מודלים מסוג זוהרים, בעוד שאחרים יכולים להזמין עוד מקומות עבודה עבור מודלים מסחריים או עריכה. אין היגיון בחתימה עם סוכנות אופנה עילית אם אתה בעיקר מודל מסחרי.

אילו סוגים של המשרות האם אתה ספר המודלים שלך?

זה שימושי לדעת את התפלגות סוגי עבודות בדוגמנות בסוכנות. כמה עולה המסלול וכמה עבודה הוא עריכה? כמו כן, לשאול על שיעור של עבודות מסחריות, חשיפה העיתונות הכתובה, קידום מכירות.

התשובה שלהם תעזור לך לקבוע אם מטרות הקריירה שלך תואמות את הסוכנות להציע.

מה תעריף העמלה שלך?

אתה צריך להבין את החוזה הם משתמשים. בארצות הברית, סוכנויות לגיטימיות להרוויח הכסף שלהם את העמלה. השיעור משתנה, אבל באופן כללי, סוכנויות לנכות 10% ל 20% ממה שאתה מרוויח. במילים אחרות, הם רק משלמים כאשר אתה מקבל תשלום. ייתכן שהסוכנות גם לחייב את הלקוח עד 20% נוספים כדמי שירות.

זכור כי מודלים נחשבים קבלנים עצמאיים ולא עובדים של הסוכנות. אמצעי זה שזה נורמלי לחלוטין עבור דגמים להשקיע עלויות סטארט-אפ משלהם כי אין לי מה לעשות עם הסוכנות, כגון שירותי צופיות מודל, פרופילים באתר, כרטיסי חינמון, ו Photoshoots. זה גם תלוי בך כדי להגיש את המסים ולעשות רבעוני תשלומי מס משוערים.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *