איך להתחיל לעבוד מהבית

Posted on

זו מלאכה קלה מבית המחשב ג'ובס

אולי עובד בבית הוא החלום שלך, אבל אתה לא בטוח איך לעשות את זה במציאות שלך. קחו למשל את היתרונות והחסרונות של כל דרך העדשה של הדרישות של החיים שלך, הכישורים שלך, ואת הרצונות, ואז להתחיל לעשות תוכנית. קראו 4 דרכים אלה אדם יכול לעבוד מהבית.

הפעל את העבודה הנוכחית שלך למצב תקשור מרחוק

האפשרות הראשונה היא להביא בחשבון את אחת המערב את הסכום הנמוך ביותר של שינוי, לוקח הנוכחית שלך ב- Office עבודה והפיכתו בעמדה מבית.

ומחקר השתקפות הם הצעדים הראשונים לביצוע מעבר למיקום הנוכחי שלך מתוך עבודה במשרד מהבית. למד את כל מה שיש לדעת על מדיניות telework של החברה שלך ואז לחשוב על איך עוצמתו אלה (או אולי לא) להיות מיושם העבודה שלך.

אם אתה חושב שיש לך מקרה טוב, השלב הבא הוא לכתוב הצעה מבית עבור הבוס שלך.

מצא ניו עבודה ב- Home איוב

אז אם נראה כי הפיכת העבודה הנוכחית שלך לתוך אחד מבית הימור, הדרך הטובה ביותר הבאה להתחיל לעבוד מהבית הוא למצוא עבודה חדשה. אם אתה נשאר בתוך התחום של החוויה שלך, אתה תעשה סביר יותר כסף מאשר אם תנסה שונה משהו. עם זאת, אם אזור הקריירה שלך פשוט לא מציע הרבה הזדמנויות תקשוב מרחוק, ייתכן שתצטרך למחוק למשהו חדש.

התחל בית עסק משלך

בית עסק יש יתרונות רבים. זה יכול ללבוש צורות רבות – החל להסתובב רעפים כיועץ בעבודה אתה כבר עושה (AKA עצמאי) כדי לפתוח עסק חדש מאפס ל רכישת עסק קיים או הזיכיון לעבוד במכירות הישירות, למכור לחברים ובני משפחה . כל אחת מהאפשרויות הללו יצטרכו עלויות סטארט-אפ שונים, התחייבויות זמן, וזכייה.

פיק אפ מזומנים מיותרים מהבית

אם אתה באמת לא בעד שינוי בחיים / קריירה כולה, אבל אתה עדיין זקוק כדי להשלים את ההכנסה שלך, לנסות מחלטר מהבית. הנה כמה דרכים אתה יכול לעשות כסף בזמנך הפנוי מהבית:

  • הזנת נתונים מהבית
  • באינטרנט Microjobs
  • משימות קצרות (Virtual וריאל עולם)
  • המושבעים באינטרנט
  • בדיקה של אתרים
  • להרוויח כסף עם הטלפון הסלולרי שלך

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *