Як стати стюардесою

Posted on

 Як стати стюардесою

Довгий час громадської думки бортпровідників, колись називали стюардеси, просто як «офіціантками в небі.» Хоча це правда, вони служать і продають прохолодні напої для пасажирів на рейсах, а також, як правило, їх комфорт, є набагато більше до цієї кар’єрі.

Основна робота стюардеси є збереження авіапасажирів і сейфа екіпажу. Він або вона реагує на будь-які надзвичайні ситуації , які відбуваються на борту повітряного судна і переконується все слідують Федеральне управління цивільної авіації (FAA) правила. 

Дізнайтеся про підготовку і дипломування стюардеси потрібно отримати. Потім візьміть  Attendant вікторина Flight ,  щоб з’ясувати , якщо ця кар’єра добре підходить для вас.

Резюме про Що ви повинні зробити, перш ніж ви можете працювати стюардесою

  1. Отримати роботу на авіакомпанії, щоб бути стюардесою
  2. Повна авіалінія надається формальна програма навчання (від 3 до 6 тижнів)
  3. Отримати сертифікат ФАУ демонструються Proficiency

Отримати найнята авіакомпанії

У багатьох професіях, необхідне навчання йде, перш ніж ви можете отримати роботу, але не для бортпровідників. Якщо ви хочете стати стюардесою, ваша тренування прийде після того, як авіакомпанія наймає вас. Компанія, протягом трьох-шести тижнів періоду, надати всю підготовку вам потрібно зробити свою роботу.

Авіакомпанії вимагають здобувачів мати, принаймні, середню школу або еквівалентності (GED) диплом. Багато, однак, буде тільки наймати кандидатів, які закінчили коледж, часто залежну або ступінь бакалавра в галузі гостинності, зв’язку, туризму та суспільних відносин. 

Роботодавці також віддають перевагу роботі кандидатів, які мають досвід роботи у відповідній роботі. Якщо ви хочете стати стюардесою, розглянути можливість отримання досвіду, працюючи в готелі або курорті або в ресторані.

Стюардеси повинні відповідати дуже конкретні фізичні вимоги, а також. Для того, щоб бути прийнятою в програму навчання стюардеса діяльності авіакомпанії, ви повинні бути не молодше 18 років, у відмінному фізичному здоров’ї, і досить високі, щоб досягти накладних бункерів багажу. Ваше бачення має бути корректируемой принаймні 20/40. Ваша вага може також бути проблемою. Хоча авіакомпанії не говорять, що вони не будуть наймати когось, хто має надлишкову вагу, вони визначають висоту, що один і вага повинна бути в пропорції. 

Нижче наведені специфікації від оголошень робочих місць для стюардес (Indeed.com):

  • «Здатність стояти протягом тривалих періодів часу з періодами відпочинку обмежена»
  • «Здатний пройти десять років перевірку, тест на наркотики перед прийомом на роботу, і судимість історія перевірити»
  • «Можливість обробляти широкий спектр ситуацій, в той час як в постійному контакті з громадськістю»
  • «Відповідальний за забезпечення сприятливих умов для клієнтів авіакомпанії під час польоту»
  • «Здатність ефективно рекламувати і продавати продукти на борту і генерувати додаткові доходи від клієнтів»
  • «Повинен мати два роки досвіду в сфері обслуговування клієнтів, гостинність, та / або продажу / мерчандайзингу промисловості»
  • «Повинно уявити професійний імідж, може не мати видимі татуювання, особи, множинний, або верхній пірсинг вуха, або екстремальний колір волосся або стиль»

Повна програма Стюардеса Навчання Airline-Надано

Після того, як авіакомпанія наймає вас, компанія буде надавати офіційне навчання в його льотної підготовки центрі. Протягом трьох-шести тижнів ви будете витрачати там, розраховувати на отримання класних занять за правилами польотів, обов’язки і діяльності компанії.

Поряд з іншими новими співробітниками, ви дізнаєтеся, як впоратися з надзвичайними ситуаціями, в той числі процедури евакуації літака і експлуатації аварійного обладнання, такі як евакуаційні гірки, кисневі маски, і флотаційних пристрою. Як ви ближче до кінця свого навчання в класі, ви будете приймати практичні польоти.

Отримати сертифікат демонструються Proficiency

Після того, як ви закінчите роботодавець спонсорованих навчання, директор по операціях в авіакомпанії буде подати заяву на отримання  сертифіката демонструються Proficiency від Федерального управління цивільної авіації (FAA). Після того , як агентство підтверджує свій запис, ви будете мати право на роботу на рейс.

Окремий сертифікат демонструються Proficiency потрібно для кожного типу повітряного судна. Крім того, бортпровідники повинні отримати щорічне навчання, щоб тримати їх сертифікації уточненими.

Ваші перші роки стюардесою

З вашої тренування завершена , і Ваш сертифікат в руках, ви можете думати , що скоро буде струменевим у всьому світі і заробляти на життя в той же самий час. Не так швидко. Незважаючи на те , будуть якісь – то можливості для роботи, ви не будете мати регулярний графік ще, і це буде деякий час , перш ніж ви отримаєте літати деякі з найбільш бажаних маршрутів. 

Нові стюардеси проводять принаймні один рік, і, можливо, до семи років, на те, що відомо в авіаційній галузі, як «статус заповідника.» Що це означає? Перебуваючи на «резервний статус», як за викликом. Ви повинні будете тримати Ваш нічний мішок упакований, так як ви повинні будете повідомити працювати в будь-який момент, коли ви викликали, щоб замінити відсутніх членів екіпажу або покрити додаткові рейси. Зрештою, ви будете мати можливість робити ставки на щомісячні завдання, але це приходить тільки з старшинству.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *