Як ставити цілі для вашого моделювання кар’єри

Posted on

Як ставити цілі для вашого моделювання кар'єри

Ви повинні ввести свою кар’єру з планом. Це допоможе вам залишатися зосередженим на шляху, і рухатися на кращий шлях. Для моделей , постановка мети конкретних допоможуть вам і ваш агенту зрозуміліше про робочі місця , які слідують зробити.

Майте на увазі, ваш агент повинен тримати свої цілі чесно, і визначити , чи є вони можливим для вашої модельної кар’єри. Якщо у вас є поставлені цілі , що ваш агент не вважає розумним, вони допоможуть вам заново оцінити їх , щоб створити більш реалістичний список. Існує ринок для всіх типів моделей. Але не всі моделі можуть виконувати всі види моделювання. Ось чотири цілі конкретних , які допоможуть вам кікстарта вашої модельної кар’єри і тримати вас на правильному шляху.

Визначте свій «Look»

У той час, «Я хочу бути моделлю,” це місце, щоб почати, ви повинні отримати більш конкретну інформацію про тип моделювання і роботи, яку ви хотіли б зробити, і більш конкретно, то, що ви будете в змозі зробити. Може бути, ви завжди хотіли бути моделлю топ, але ваш «погляд» більш комерційний характер. Зробіть своє дослідження на різних галузей промисловості і з’ясувати, які з них ви будете найкраще підходить для і включати його в цілепокладання. Це особливо важлива мета, щоб обговорити з вашим агентом, оскільки це суттєво впливає на тип робочих місць ви будете приймати.

Місця Ви хотіли б працювати

Якщо ви хочете бути купальниками моделі , можливо , у вас є певні екзотичні місця у вигляді для пляжних пагонів. Або, якщо ви хочете бути модель, ви могли б мріяти про ходьбі на злітно – посадкової смуги шоу під час Тижня моди в Парижі. З урахуванням цих цілей і відстеження їх допоможе вам залишатися зосередженим і тримати вас мотивовані на роботу до них. Багато рекомендують методи візуалізації для досягнення цілей, і представити себе моделювання дизайнер купальників на красиві звуки пляжу , як досить великий час!

Отримати багато Exposure

Як ваші фотографії бачили стільки людей, скільки можливо має важливе значення в конкурентному модельному бізнесі. Чим більше ви бачили модельними агентствами і клієнтами, тим більше можливостей ви будете мати, щоб підписати контракт і забронювати більше робочих місць. Найкраще місце, щоб побачити швидко легальними модельних агентств є ModelScouts.com.

Увійти з великим агентством

Для досягнення своїх цілей моделювання ви будете потребувати допомоги знає і досвідченого агента на вашому боці. Ваш агент допоможе вам отримати роботу, керувати замовлення, вести переговори вашої заробітної плати, дати вам цінні поради та моделювання розуміння, а також безліч інших важливих завдань. Якщо ви поділяєте ваші цілі моделювання з вашим агентом, вони дадуть вам реальну картину того, що необхідно скоригувати, а також найкращих способів їх досягнення ваших моделювання майбутнього тягне за собою і які цілі.

Тепер, коли у вас є якісь цілі у вигляді, наступний крок, щоб записати їх в легко доступне місце. Може бути, як список на вашому холодильнику, висить на дзеркалі у ванній, або набраний на комп’ютері – в будь-якому місці ви можете швидко отримати на них, щоб перечитувати їх. Постійні нагадування про ваші цілі будуть стимулювати вас приймати рішення, які будуть тримати вас в русі до них і в кінці кінців їх досягненню.

Чому цілі Матерія і як їх досягти

Нагадавши собі, чому ви встановили ці цілі в першу чергу є ще однією важливою тактикою для досягнення поставлених цілей. Поряд зі списком цілей, напишіть список, чому ці ваші цілі і те, що їх досягнення буде означати для вас. Може бути, свобода моделювання кар’єри означає для вас – свобода подорожувати і завжди працюють в різних місцях і управляти своїм часом інакше, ніж 9-5 роботи.

Або, наприклад, моделювання може бути просто хобі для вас, і в цьому випадку, ваша мета полягає в тому, щоб отримувати задоволення і насолоджуватися. Коли ви запропонували роботу моделювання ви дійсно не хочете , щоб прийняти , нагадуючи собі , що ваша мета полягає в тому, щоб насолоджуватися, допоможе вам прийняти рішення , щоб перетворити його вниз.

З іншого боку, якщо ваша мета полягає в тому, щоб заробити гроші, нагадувати собі про це буде переконати вас, що це в ваших інтересах, щоб прийняти цю роботу. Коли моделювання агент знає про ваші цілі, вони також будуть спрямовуючою силою, допомагаючи вам досягти їх, тому це так важливо, щоб підписати контракт з великим модельним агентством.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *