Як розмістити свої фотографії модельних агентств

Posted on

Як розмістити свої фотографії модельних агентств

По суті, є чотири способи відправки фотографій на локальні і міжнародні модельних агентства. Ви можете відправити їх безпосередньо по електронній пошті або по електронній пошті, щоб ваш існуючий агентство по відправити їх, є інтернет-модель скаутів компанії відправити їх для вас, або спробувати щастя з соціальними медіа.

Наявність досвідченого агента або професійну модель скаутів компанії зробити роботу за вас завжди кращий підхід. Проте, якщо ви хочете зробити це самостійно, це важливо зробити це правильно. Багато нові моделі не розуміють, що це не тільки фотографії, які агентства дивляться. Крім того, як ви уявляєте свої фотографії до них, що питання.

Якщо ви відправляєте свої фотографії в недбалих модах, то це змушує агент цікаво, якщо у вас немає належної уваги до деталей навичкам потрібна моделі. Якщо ви випадково у вашій листуванні, а не професійні агенти можуть вважати, у вас є підвищене почуття власної гідності. Є також деякі інші поняття, які потрібно мати на увазі при подачі фотографій в модельному агентстві.

Перевірка Як Агентство приймає Матеріали

Перед відправкою фотографій в кілька агентств, перевірте, щоб побачити, як вони хочуть, фотографії, представлені. Деякі з них можуть приймати тільки фотографії по електронній пошті і іншим тільки поштою.

Дотримуйтесь їх вказівками в листі, щоб продемонструвати вашу уважність. Якщо ви відправляєте фотографії по електронній пошті, і вони приймають тільки поштою фотографії ви показуєте агенти, які не знають, як слідувати інструкціям.

Перевірте, що Агентство приймає Ваш тип

Обов’язково тільки відправити фотографії в агентства, які беруть тип моделі ви. Якщо у них є тільки отвори для моделей плюс розмір, і ви не плюс розмір, ви просто витрачаєте агентства і ваш час. Ви також запустити ризик розвитку репутації unattentive.

дотримуйтеся факти

Як заманливо, як це може бути, щоб сказати агентам, як довго ви мріяли стати моделлю, вони потрібні тільки певної інформація:

  • Твоє ім’я
  • вік
  • висота
  • Розміри (бюст, талія, стегна і для жінок, і талія і піджак розмір для чоловіків)
  • Поточне місцезнаходження
  • Контактна інформація (номери телефонів, адреса електронної пошти)
  • Громадянство (де був виданий паспорт)
  • Агентства в даний час представляти вас, якщо такі є

При відправці фотографій по електронній пошті, не забудьте включити всю цю інформацію у вашій електронній пошті. Якщо ви відправляєте поштою фотографії, важливо мати цю інформацію на зворотному боці кожного і кожної фотографії.

Таким чином, якщо ваші фотографії відокремитися один від одного або супровідного листа, то агенти будуть знати, хто ви і як з вами зв’язатися.

Перевірте розмір фотографій

Якщо ви відправляєте свої фотографії по електронній пошті, переконайтеся, що вони не дуже великі. 1 МБ на фото повинно бути максимальним, 500 КБ краще. Якщо ваші фотографії занадто великі, вони можуть зайняти занадто багато часу, щоб завантажити і вашу адресу електронної пошти може в кінцевому підсумку видаляється, перш ніж ваші фотографії проглядаються.

Чи не надсилайте свої фотографії в поштовий файл і не включають в свій особистий веб-сайт. Агенти, ймовірно, не відкрити файл або натисніть на посилання через проблеми безпеки з прив’язкою і стиснення файлів.

Адреса Кожне агентство Індивідуально

Витратьте час, щоб звернутися кожен орган окремо у вашій електронній пошті або супровідному листі. Наприклад, почніть лист або лист з «Дорогий ABC моделей.»

Ніколи не відсилають загальну масову електронну пошту з адреси електронної пошти численних агентств, перерахованих в розділі «CC» по електронній пошті. Ніхто не любить думати, що вони були не ваш перший вибір.

Подумайте про ваших фотографій і інформації, як ваше резюме. Вам необхідно адаптувати його для кожної компанії ви претендуєте на. Фото матеріали не відрізняються в тому, що ви повинні взяти час, щоб справити враження агентів.

Зверніть увагу до деталей

Агенти подобаються інтелектуальні моделі. Обов’язково доказ вашої переписки. Bad граматики і орфографії запропонує їм, що ви не можете бути правильним вибором.

Моделі можуть стати громадськими діячами, виступаючи і взаємодіючи з людьми. Якщо ви не в змозі сформулювати свої думки ясно, агенти не можуть зв’язатися з вами.

Якщо ви відправляєте свої фотографії поштою, переконайтеся, ваш конверт акуратно і розбірливо. Ніколи не кладіть фотографії в сполучній, фотоальбом або папку. Серце наклейка, фантазія кольоровий папір, або милі повідомлення на конвертах або всередині пакету дозволить агенти знає, що ви не могли б бути досить зрілими, щоб впоратися роботою моделювання.

Оновлення свою голосову пошту і Перевіряти папки Спам

Після того, як ви знайшли час, щоб представити свої фотографії, і ви звернули увагу на кожну деталь, не зіпсувати його, маючи непрофесійне повідомлення голосової пошти або відсутнього по електронній пошті.

Ваше голосове повідомлення повинно бути коротким і по суті. Ви повинні вказати своє ім’я, і ​​сказати, що ви передзвоніть якомога швидше. Говоріть повільно і вимовляти ваші слова під час запису.

Перевірте свою поштову скриньку регулярно, щоб переконатися, що це не повний. Крім того, перевірте свою електронну пошту від спаму та небажаної папку регулярно для повідомлень електронної пошти, які можуть бути автоматично розгромлені там.

Бути професіоналом в кожній стадії

Пам’ятайте, що модельні агентства шукають повний пакет. Це займе більше, ніж просто гарний зовнішній вигляд, щоб бути успішною моделлю. Моделі повинні бути професіоналом у всіх аспектах їх поведінки. Якщо агентство обговорює між вами і іншою моделлю, тим більше професійні дії і появою моделі будуть більше шансів бути найнятим.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *