Як почати працювати з дому

Posted on

Easy Work-From-Home Computer Джобса

Може бути, працюючи на дому вашої мрії, але ви не знаєте, як зробити це ваша реальність. Розглянемо плюси і мінуси кожного з них через призму вимог вашому житті, ваших навичок і бажання, а потім почати робити план. Прочитайте ці 4 способами людина може працювати з дому.

Увімкніть свою поточну роботу в телероботи позиції

Перший варіант для розгляду є той, який включає в себе найменшу кількість змін, приймаючи оновлюйте в офісі роботу і перетворити його в положення телероботи.

І дослідження і відображення перших кроків до переходу на поточне положення від роботи в офісі на надомну. Дізнайтеся все, що потрібно знати про телероботі політиці вашої компанії, то думати про те, як вони можуть (або не може) бути застосовані до вашої роботи.

Якщо ви думаєте, у вас є хороша нагода, наступний крок повинні написати дистанційне пропозицію для вашого боса.

Знайти Нова робота на дому Робота

Так що, якщо здається, що перетворюючи поточну роботу в Telecommuting один довгий постріл, наступний кращий спосіб почати працювати з дому, щоб знайти нову роботу. Якщо ви залишаєтеся в своїй області досвіду, ви, ймовірно, зробити більше грошей, ніж якщо ви намагаєтеся щось інше. Однак, якщо ваша кар’єра область просто не пропонує багато можливостей для телероботи, вам, можливо, доведеться викреслити щось нове.

Почніть свій власний бізнес на дому

Домашній бізнес має багато переваг. Він може приймати різні форми – все, від бовтатися гальки в якості консультанта в роботі, яку ви вже робите (AKA фріланс), щоб почати новий бізнес з нуля до покупки існуючого бізнесу або франшизи працювати в прямих продажах, продажу друзям і родині , Кожен з цих варіантів буде мати різні початкові витрати, зобов’язання в установлені строки, а також виплати.

Pick Up Extra Cash з дому

Якщо ви насправді не для цілого зміни життя / кар’єри, але все одно, як поповнити свій дохід, спробуйте підробляв з дому. Ось кілька способів, які ви можете зробити додаткові гроші у вільний час далеко від дому:

  • Введення даних з дому
  • Інтернет Microjobs
  • Короткі завдання (Віртуальний і реальний світ)
  • онлайн Присяжні
  • Тестування Веб-сайт
  • Зробити гроші з вашим мобільним телефоном

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *