Типи супровідних листів

Posted on

Типи супровідних листів

Коли ви в пошуку роботи, дуже важливо вибрати відповідне супровідний лист для воріт листи в. Існують різні типи супровідних листів, в тому числі п’яти найбільш поширених типів: листи додатків, запрошення супровідних листів, листи інтересу, мережі, і ціннісне пропозицію букв.

У супровідному листі ви використовуєте, буде визначатися тим, наскільки ви подаєте безпосередньо на роботу або просто шукаєте роботу пошук допомоги від фізичних осіб у вашій професійній мережі.

Зробіть Ваш лист Specific

Не забудьте вибрати тип супровідного листа, який відображає, як ви подаєте заяву на роботу або виду допомогу в пошуку роботи ви запитуєте.

Ваше супровідний лист повинен бути розроблено спеціально для цієї конкретної мети. Якщо це супровідний лист додається до резюме в прийомі на роботу, він повинен бути налаштований для кожної позиції, яку ви шукаєте. Найм менеджери можуть розпізнавати, коли супровідний лист претендента є родовим один, що він або вона використовується для застосування декількох позицій. Такі супровідні листи, які показують відсутність турботи або глибокого інтерес до компанії, можуть привести до вашого резюме передається без погляду.

Типи супровідних листів

  • Лист Застосування:  лист додатка написано застосовувати для конкретної вакансії. Це традиційне супровідний лист, який відправляється з резюме , щоб влаштуватися на роботу.
  • Напрямок Супровідний лист:  Супровідний лист реферала згадує ім’я людини , який направив Вас на роботу. Це може бути відмінним способом , щоб отримати інтерес роботодавця, в зокрема , якщо особа забезпечуючи напрямок , як відомо, компанії ви зацікавлені в роботі.
  • Лист про зацікавленість:  Лист інтересу, також відомому як розвідувальне лист, довідується про можливі вакансії в конкретній компанії.
  • Мережеві листи:  Мережеві листи запросити поради пошуку роботи і допомогу. Вони можуть бути адресовані до колег, особам , ви зустрілися на професійних конференціях та інших галузевих заходах, або людина , до яких ви підключені через професійні сайти соціальних мереж , як LinkedIn.
  • Значення пропозицію Лист:  Значення пропозицію являє собою коротку заяву , що пояснює , що робить кандидат унікальним.

Як уже згадувалося вище, ваші супровідні листи повинні бути спрямовані на потенційних робочих місць, які Вас цікавлять. Це означає, що, перш ніж писати лист, супровідний лист напрямки, лист зацікавленості, або ціннісне пропозицію лист, ви повинні зробити свою домашні завдання і дослідження компанії ви відправляєте ваш лист. Озброївшись цими знаннями, ви можете продемонструвати в своєму листі, як ваш Skillset і досвід роботи буде сильно сприяти організації повинні вони найняти вас.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *