Те, що ви повинні запитати до підписання контракту з модельним агентством

Posted on

Те, що ви повинні запитати до підписання контракту з модельним агентством

В якості моделі, ви повинні інтерв’ю модельного агентства так само, як вони вас інтерв’ю в якості перспективної моделі. Коли ви вперше зустрілися з модельним агентством, вони будуть задавати вам всякі питання про те, чому ви хочете бути моделлю, типу моделювання ви хочете, і чому ви вибрали саме їх агентство. Ці основні питання допоможуть агентству дізнатися вас і вашу особистість, щоб вони могли визначити, якщо ви добре підходите для їхнього бізнесу.

Проте, так само, як вони проклейки вас за місце в своїй фірмі, ви повинні бути оцінки агентства, щоб побачити, чи будуть вони найкраще підходять для вас.

Питання Поставити Модельне агентство

Як важливо, як інтерв’юер питання до вас і ваших відповідей, це також важливо пам’ятати, що ви інтерв’ю агентству, а також. До підписання контракту з модельним агентством, ви повинні показати їм, що ви професіонал, займається і порушених про вашу кар’єру моделювання, роблячи як багато досліджень, як це можливо (провести деякий час погуглити їх або зателефонувавши по телефону навколо) і задаючи їм правильні питання.

Нехай агентство вести інтерв’ю, але не бійтеся сказати, що у вас на думці, коли прийде час. І пам’ятайте, немає ніякого ганьби в з’ясуванні агента повторити те чи пояснити його далі. Вступ в агентство є великою проблемою, і ви повинні бути 100% впевнені, що ви підписавшись на.

Будьте готові зробити деякий активне слухання, як ви задаєте ці питання. Ви навіть можете мати блокнот і ручку під рукою, щоб записати свої відповіді.

Чи повинен я взяти участь у вашій модельну школу?

Існує нічого поганого в тому, щоб йти в школу моделей, ви просто не потрібно моделювання класів, щоб стати моделлю. Жоден з провідних модельних агентств в Нью-Йорку, Парижі, Мілані або Токіо не вимагають, що модель йде в школу моделювання перед підписанням.

Якщо агентство вимагає від вас зареєструватися для їх класів, перш ніж вони будуть представляти вас, ви можете шукати в іншому місці.

A Boutique агентство або Larger агентство?

Посадка договору з великим агентством має бути вашим головним пріоритетом, але розмір агентства настільки ж важливо, як і його репутація. Великі агентства з багатьма моделями на їх список може мати нескінченний потік клієнтів стукає на порозі їхнього будинку, але це також означає, що є конкуренція між моделями. У новій моделі особливо, ви не могли б отримати особисту увагу, що потрібно для подальшого вашої кар’єри.

Таким чином, якщо ви тільки починаєте, ви можете виявити, що менше, бутик-агентства більше вашого стилю.

Хто Деякі з клієнтів Агентства?

Слух про головних клієнтів агентства дасть вам уявлення про якість агентства, а також види ринків, які вони охоплюють. Деякі агентства більше зосередитися на моделюванні гламурного типу, в той час як інші можуть забронювати більше робочих місць для комерційних або редакційних моделей. Там немає сенсу в підписанні з високої моди агентства, якщо ви в першу чергу комерційна модель.

Які види Jobs Do You Книга для ваших моделей?

Це корисно знати розбивку типів моделювання робочих місць в агентстві. Скільки злітно-посадкова смуга і скільки роботи редакційна? Крім того, запитайте про відсоток комерційної діяльності, впливу друкованих ЗМІ та рекламної.

Їх відповідь допоможе визначити, якщо ваші кар’єрні цілі відповідають тому, що агентство може запропонувати.

Які ваші комісії ставок?

Ви повинні розуміти, договір вони використовують. У Сполучених Штатах, законні установи роблять свої гроші від комісії. Ставка варіюється, але в цілому, агентство віднімати 10% до 20% від того, що ви заробляєте. Іншими словами, вони платять тільки коли вам платять. Агентство також може стягувати плату клієнт додатково до 20% в якості плати за послугу.

Майте на увазі, що моделі вважаються самозайнятих підрядників, а не співробітники агентства. Це означає, що це абсолютно нормально для моделі інвестувати в свої початкові витрати, які не мають нічого спільного з агентством, такі як модель скаутських служб, профілі веб-сайту, акомпанементу карти і фотосесіях. Крім того, до вас, щоб подати свої податки і зробити щокварталу оцінені податкові платежі.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *