Несподівані речі ви можете продати в Інтернеті

Posted on

Несподівані речі ви можете продати в Інтернеті

Завдяки Інтернету, давно минули ті дні тягати свої речі до переднього двору, лавіруючи деякі ознаки і сподіваючись, що це не дощу, так що люди будуть приходити купувати непотрібні речі. Тепер у вас є так багато варіантів для продажу своїх товарів в Інтернеті.

І є так багато, щоб продати! Немає більше ви обмежені продажем видів речей, які ви знайдете в старомодному дворі продажу. Ось 7 чудес, які ви можете продати в Інтернеті, щоб принести в деяких додаткових грошових коштах.

Ваша сім’я і ваша Одяг

Після того, як центральна частина двір продажів, продажу одягу не тільки легше за допомогою Інтернету, більш прибутковим. У колишні часи ви були в ціні речі низького рівня через обмежений розміру клієнтської бази ентузіастів продажу ярда, які також були, ймовірно, ощадливий згустку. Тепер, якщо у вас є хороший матеріал, ви можете отримати хороші ціни на нього в Інтернеті.

Тому що діти виростають з одягу так швидко, батьки часто як купувати і продавати свій одяг онлайн. Але немає ніяких підстав обмежувати себе тільки продажі своїх дітей з вирощених предметів. ThredUp, один з перших роздрібних покупки і продажу вживаного одягу в Інтернеті, почав як спосіб продажу дитячого одягу, але тепер вона розширилася до жіночого одягу та аксесуарів. Як це працює, ви замовляєте «СК мішок,» упакувати його з бездефектними, топ пунктів фірмових і відправити його за допомогою передплаченого етикетки. ThredUp визначить вартість ваших товарів і платить Вам через PayPal або передплаченого Visa. Там немає ніякої гарантії, що ваші речі будуть прийняті, і є плата, щоб повернули ваші деталі. Тим не менш, компанія не має оцінювач прибув на сайті, так що ви можете визначити, якщо ваші елементи, ймовірно, будуть прийняті.

фотографії

Якщо ви любите фотографувати (і ви гарні в цьому), ви можете заробити гроші, продаючи фотографії в Інтернеті. Багато в чому Інтернет є великий зрівнювач можливостей. Це не має значення, так що ваші облікові дані, так само, як, наскільки хороша ваша робота.

Є десятки інтернет-агентств фотографії, де ви можете завантажувати свої фотографії, відео або ілюстрації і оплачуються кожен раз, коли хтось завантажень один. Або розглянути питання про проникнення бізнесі реальної фотографії нерухомості з однієї з інтернет-компаній, які пропонують цю послугу агентів. Це не дуже прибуткове, але це дозволить вам побудувати портфель, який може бути використаний в подальшу роботу з ріелтор у вашому місцевому ринку.

Якщо ви художник в душі, продають відбитки вашої роботи, але нехай інтернет-компанії робити всю нудну роботу друку, обрамлення і доставки його до своїх клієнтів.

Ваші весільні товари

Якщо у вас великий або навіть середнього розміру весілля, ви, ймовірно, витратили багато грошей на речі, які ви ніколи не очікується, купити або використовувати знову. Так що тепер це просто одна велика щасливою пам’ять, ви все ще потрібні свічники і міжряддя бігун, щоб згадати його?

Якщо немає, то ви можете використовувати Інтернет , щоб продати ці речі в Інтернеті з іншими нареченими і відправити їх за допомогою служби , як Tradesy (який бере комісію) або відправляючи їх на Ebay. Інший спосіб використовувати Інтернет, щоб продавати речі на місцевому рівні шляхом онлайн – оголошень на сторінках сусідських як сусідство або на Facebook і Craigslist. Коли покупці можуть підібрати предмети і не платити за доставку, ваші речі можуть принести більш високу ціну.

Звичайно, весільна сукня є великим пунктом квитка. Якщо ви не відчуваєте себе занадто сентиментальними про продаж його, є багато місць, щоб продати своє весільне плаття онлайн. Ви можете зробити краще продавати його в Інтернеті, а не на місцевому рівні, тому що ви будете мати більше коло потенційних покупців. Крім того, краще продати його незабаром після весілля, поки ще в стилі, ніж чекати кілька років. Тут є місця, щоб продати своє весільне плаття онлайн:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

На додаток до цих місць, ви могли б спробувати продати сукню з використанням місцевих онлайн-продажів ярда або товкучці сайти в соціальних медіа. Багато наречених прочесати ці сайти для угод, особливо для всіх аксесуарів. Ви менше шансів знайти іншу наречену в вашому регіоні, який тільки ваш розмір і хто хоче ваше плаття. Але якщо ви робите, це може врятувати вас комісію.

Ваша думка

Ви знаєте, що вони говорять про думку вірно? У кожного є один. В такому випадку, ваша думка, ймовірно, не один з найцінніших речей, які ви можете продати. Однак думки можуть вільно прийти, так чому б не зробити трохи грошей з вашого боку у вільний час.

Продаж свою думку, брати участь в опитуваннях в Інтернеті було прибуткове можливість в Інтернеті для майже так само довго , як вона існує. Тепер, коли гроші рішень стільникового телефону додатків це легше , ніж коли – або , щоб заробити гроші з опитуваннями , коли у вас є трохи часу , щоб вбити; наприклад , коли ви чекаєте , щоб забрати свою дитину в школі або на громадському транспорті.

Що ви насправді продажу є точка зору когось у вашій демографічної групи. Коли ви зареєструєтесь, щоб заповнити обстеження ви повинні дати багато інформації про себе: місце розташування, освіту, інтереси, купівельні звички, вік, стать і т.д. Вам буде відповідати з опитуваннями про продукти і послуги, які стають мішенню люди, як ви. Так скільки обстеження ви отримаєте, залежить від того, скільки маркетологів зацікавлені в тому, звертаючись до людей, як ви і як і багатьма інші, які відповідають вашій демографії роблять обстеження.

Майте на увазі, однак, деякі з підводних каменів брати участь в опитуваннях : опитування не завжди платять готівкою. Іноді вони платять в подарункові карти або купони. Іноді вони платять призові бали. Існує, як правило , заробляють пороги для прийому платежів. Інтернет обстеження також має потенціал , щоб бути шахраями. Щоб уникнути цих робіт на дому шахрайства, не дають вашої кредитної картки або банківського рахунку в будь-якому обстеженні. Не платіть за можливості або списки опитування компаній. Вони завжди сигнали шахрайства.

Місця Візьміть Інтернет Surveys:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • Swagbucks .com

Ваша експертиза

Багато цінніше, ніж ваш погляд ваш досвід. Є багато різних способів продати свій досвід. Якщо у вас є спеціальні знання тільки про якомусь предметі, там, звичайно, хтось там готові платити за це. Питання полягає в тому, як ринок і монетизувати свої знання.

Ти можеш:

 • опублікувати книгу
 • робота в якості онлайн вчителя
 • створити свій власний інтернет, електронне навчання на сайті , як Udemy
 • створити веб – сайт або блог або стати вільним письменником
 • або побудувати незалежну кар’єру в якості консультанта.

Всі вони приймають інвестиції часу і , можливо , грошей , щоб погасити в довгостроковій перспективі. Тим НЕ менше, якщо ви хочете швидко почали продавати свій досвід, спробуйте протестувати веб – сайти або відповідати на питання на сайтах , як PrestoExperts або Createpool .

Ваше волосся

Ринок людського волосся це великий бізнес, і інтернет робить його легким для майже будь-якого, хто має необхідний тип волосся, щоб продати своє волосся.

Так що бажаний тип волосся? Він повинен бути довгим, товстим і здоровим. Мінімальна довжина становить 6 дюймів, але чим довше, тим краще. Вага є ключовим фактором у вартості; Однак він не може бути точно визначений, поки волосся не ріжуться, тому товщина, яка вимірюється по колу волосся, коли смугасті, може бути хорошим датчиком для товщини. 1 або 1,5-дюймовий кінський хвіст буде вважатися тонким. Що стосується здоров’я, то ідеал «незаймані волосся», що волосся, які ніколи не були пофарбовані, випросталася, хімічно оброблені або навіть підірваний сухий. Якщо ви курець, що може зменшити вартість вашого волосся. Колір не як важливий фактор, але рідше, природний колір волосся (наприклад, світлого і червоний), тим цінніші для волосся.

Скільки волосся коштує? Мінімум можна було б очікувати для незайманих волосся становить близько $ 10 на дюйм. Номери незайманих волосся можуть принести лише $ 5 на дюйм або не може бути просто не для нього ринку. Місця, щоб продати волосся онлайн є ринками, тому продавці купують рекламу для свого волосся і покупців зв’язатися з ними. Як правило, торгові майданчики не беруть комісію, але уважно прочитати умови обслуговування. Ось деякі з інтернет-майданчиків для волосся:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Грудне молоко

Що старе ново. Ще раз Інтернет дозволяє новий поворот на старої практики. Перш ніж формула була винайдена, жінки, які не могли годувати своїх дітей могли б найняти няньку, щоб забезпечити грудне молоко для своєї дитини. Це не зроблено зовсім так само, більше, але тепер з молокоотсосамі і інтернет є ринок для грудного молока. Шалені жінки можуть перекачувати і заморозити і корабель їх грудне молоко і платити за нього.

Ось деякі місця, щоб продати грудне молоко в Інтернеті:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *