Головна друкарка Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Головна друкарка Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

А типи будинків друкарки або текстовий процесор документи зі свого домашнього офісу, часто використовуючи аудіо файлів в якості джерела. Ці надомні роботи охоплюють багато види транскрипції -з мікро робочих місць при введенні даних в спеціалізації , які вимагають додаткового навчання , таких як медична транскрипція .

Не кожен тип Transcriptionist роботи підходить на дому роботи; наприклад, суд звітності, як правило, робиться на місці. Проте, навички розроблені на місці ситуації можуть бути корисними в отриманні деяких з прибутковою надомної роботи, наприклад, в режимі реального часу транскрипції і субтитрів.

Головна друкарка Обов’язки та Обов’язки

Головна друкарка і обробка текстів завдання, як правило, вимагають здатності виконувати такі роботи:

 • Зв’язок з клієнтом або роботодавцем про специфікації роботи і питання.
 • Знати всі входи і виходи з різної обробки текстів додатків.
 • Використовуйте комп’ютер, щоб ввести в призначеннях.
 • Коригувати закінчив роботу і виправляти помилки в орфографії, граматики та пунктуації.
 • Друк і зробити копії готових робіт.
 • Пошта, доставки, або в електронному вигляді передавати завершення доручення клієнта або роботодавця.
 • Файл готових документів.
 • клієнти рахунків-фактури або представити звіт часу для роботодавця.
 • Зустріч клієнта або роботодавця терміни.

Крім основ спілкування, використовуючи відповідні інструменти торгівлі, і повернення або завантаження готової деталі на час, додаткові обов’язки можуть включати в себе розробку методу для точного відстеження доходів і витрат, створення системи реєстрації, яка проста у використанні, розуміння того, як слід таблиць стилів, і працювати з різними типами вихідного матеріалу, в тому числі чернетки, скоригований друкованого виду, і голосових записів.

Головна друкарка Зарплата

Друкарка і компенсація Transcriptionist варіюються в залежності від клієнта або роботодавця, галузі або області знань, і рівня досвіду. Головна друкарки може стягуватися додаткова плата за штуку або за годину, хоча деякі з них можуть бути оплачені за хвилину аудіо або за слово.

 • Серединна Заробітна плата : $ 19,11 / год
 • Топ 10% Заробітна плата : Понад $ 27,93 / год
 • Донні 10% Заробітна плата : менше $ 13,02 / год

Важливо: Головна друкарки , які договір з клієнтами повинен фактором витрат для настільного або портативного комп’ютера, програмного забезпечення обробки текстів, інтернет – сервісу, ергономічною клавіатури і стільця, час відстеження програмного забезпечення, онлайн або паперового словника, податку на прибуток, медичне страхування, а також , для аудіо переписувачів, навушників, програмного забезпечення транскрипції і педалі транскрипції для гучного управління аудіо.

Головна друкарка Освіта, навчання і сертифікація

Це корисно мати по крайней мере два роки досвіду на місці, але більшість на дому транскрипції робочих місць не вимагають послесреднего освіти або спеціальної сертифікації. Тим НЕ менше, для медичних робочих місць транскрипції , сертифікації або підвищення кваліфікації може бути необхідно, в залежності від вимог клієнта або роботодавця.

 • Основні класи : Місцеві професійні школи і коледжі пропонують машинопису і граматики англійської мови курси для тих , хто потребує курсах підвищення кваліфікації або додаткового навчання. Є також безкоштовні онлайн – курси , пропоновані організаціями , такими як Елісон , яка має курси машинопису , з основами граматики англійської мови та багато іншого. Навчання основ офісного програмного забезпечення є корисним для будь-якої домашньої друкарки, особливо тих , хто повертаючись в поле через кілька років.
 • Медична Транскрипція сертифікації та / або підвищення кваліфікації : Отримання сертифікації або підвищення кваліфікації в медичній транскрипції є обов’язковим , але, швидше за все, допомога при пошуку клієнтів. Асоціація з охорони здоров’я Документація Цілісність (AHDI) пропонує два різних типи сертифікатів для медичних Transcriptionists і затверджує програми , які забезпечують підвищення кваліфікації в цій області, наприклад, Ivy Tech, програма Медична Транскрипція редактор .

Головна друкарка Уміння і Компетенції

Ряд навичок і якостей мають вирішальне значення, щоб стати успішним будинком друкаркою:

 • Комп’ютерні навички : Знання , як зробити більше з комп’ютером , ніж з допомогою програмного забезпечення для обробки тексту необхідно для домашньої друкарки. Ця робота вимагає також можливості установки нового програмного забезпечення, увійдіть в систему компанії видалена, завантаження і усувати неполадки домашнього комп’ютера і підключення проблем.
 • Швидкий, точні набравши навички : Швидкість набору тексту для різних типів помилок і транскрипцій робочих місць можуть значно відрізнятися. Наприклад, швидкість настільки ж низько як 60 слів за хвилину може бути достатнім для введення даних початкового рівня роботи, в той час як в режимі реального часу транскрипції або в домашніх умовах Captioning робочих місць може знадобитися швидкість до 300 слів за хвилину.
 • Хороший слух і вміння слухати : Здатність розуміти акценти важливо при розмові з клієнтом або транскрибувати аудіофайли.
 • Коректура навички : Знання правильної орфографії, пунктуації та граматики є обов’язковим при доопрацюванні проекту або по електронній пошті клієнту.
 • Комунікаційні навички : Будьте доданків пам’ятку , які пишуть пропозицію , або говорити з клієнтом через чат або відео – конференцію , на будинку друкарок повинні висловлювати ідеї і напрямки чітко і лаконічно.
 • Організація / приоритизации навичок, самодисципліни і фокус : на дому друкарок немає боса , який говорить їм , що робити і коли це робити. Дуже важливо , щоб працювати розумні, бути організовані і дисципліновані, і чіпко відточують на проекті , що це пов’язано, а не переглядав майбутньої роботи або перевірки спортивні результати, прогнози погоди чи соціальних медіа.
 • Здатність підтримувати конфіденційність : Зберігання інформації про клієнтів безпеки і конфіденційності має вирішальне значення, особливо коли конфіденційні дані, такі як інформація про пацієнта, беруть участь.

Робота Перспективи

Згідно BLS, текстові процесори і друкарки є одними з найбільш швидко знижуються професій, а також маніпулятори введення даних і оператори ЕОМ. У період 2016-2026, число обробки текстів і набравши робочих місць , як очікується , скоротиться на 24800 або 33% з – за досягнення в області технологій і поширення аутсорсингу. Медичні зайнятості транскрипції прогнозуються зниження як добре , але з набагато меншою швидкістю 3% по порівнянні з 2016-2026 періоду.

З іншого боку, бум позаштатний або гіг економіки , понад 53 мільйонів американців сильно , як в 2015 році в відповідно до БСТ , може бути перевагою для домашніх друкарок і переписувачів. Як член гітарної економіки, ці робочі в змозі зловити помилки і переписування концертів , які були коли – то зробили в будинку співробітників.

Робоче середовище

Переписувачі або друкарки, які працюють з дому проводять більшу частину свого робочого часу, сидячи перед комп’ютером в офісі або вдома іншій області, створену для роботи, наприклад, кухонного столу.

Головна друкарок часто наймаються як фрілансери або незалежних підрядників, хоча можуть бути можливості для тимчасової зайнятості або на сайті позаштатної роботи. Деякі компанії розміщувати располагаемую роботу для своїх підрядників по претензії на перший прийшов, перший обслужений.

Головний медичні Transcriptionists зазвичай працюють для транскрипції-сервісних компаній, що надають послуги закладів охорони здоров’я.

Робочий розклад

Головна друкарок працювати за гнучким графіком, але багато зберегти регулярний графік, який пропонує гнучкість в останню хвилину пік проектів і домашніх надзвичайних ситуацій. Багато годин набору робочих, які задовольняють потреби клієнтів і почати в той же час кожен день.

Головні друкарки також запланувати час, щоб взяти короткий перерву кожні кілька годин, щоб ходити і розтягуватися, і тільки взяти на себе більше роботи, оскільки вони можуть реально впоратися.

Як отримати роботу

ШУКАТИ GIG І ЗАЯВКУ IT

Мережа з друзями, членами сім’ї та оточуючими і попросити введення до потенційних клієнтів. Ознайомтеся з ресурсами, такими як Upwork, Справді, і Flexjobs побудувати клієнтську базу.

ПІДГОТОВКА ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ SKILL

Потенційні клієнти зазвичай використовують тести кваліфікації в якості вихідного інструменту скринінгу. Підвищення швидкості друку і навички точності з безкоштовними тестами помилок і практика файлами для Transcriptionists.

ACE ІНТЕРВ’Ю

Будьте готові до польових інтерв’ю питань від потенційних клієнтів.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *