כיצד לטפל מכתב פתיחה

Posted on

 כיצד לטפל מכתב פתיחה


בהתייחסו מכתב כיסוי יכול להיות מסובך אם אתה מגיב רישום עבודה ואו שאין להם שם של איש קשר או לא יודע את מינו של המנהל המגייס.

קודם כל, לנסות לברר את השם ומין של איש הקשר. ישנם מעסיקים יחשבו גרוע של המבקש, אשר אינו לוקח את הזמן כדי ללמוד את שמו של המנהל המגייס.

עם זאת, אם אתה עושה קצת מחקר עדיין לא בטוחים למי אתה פונה מכתבך, עדיף להיות בטוח ולהשתמש ברכת גנריות. זה גם מקובל להתחיל מכתב בלי ברכה.

אפשרויות לטיפול מכתב פתיחה

כאשר אתה לא בטוח מי לשלוח מכתבי הכיסוי שלך, יש לך כמה אפשרויות. הראשון הוא לברר את שמו של האדם התחברת. אם השם אינו כלול על רישום העבודה, אתה עלול לחפש את הכותרת של המנהל המגייס באתר החברה.

אם אתה לא יכול לגלות את השם של איש הקשר אצל החברה, אתה יכול גם לעזוב את הברכה מן המכתב המלווה שלך ולהתחיל עם בפסקה הראשון של מכתבך, או להשתמש ברכה כללית.

כיצד לטפל מכתב פתיחה ללא שם איש קשר

יש מגוון של ברכות מכתב פתיחה כלליות שבהן תוכל להשתמש כדי לטפל במכתבך. ברכות מכתב פתיחה בכלל אלה אינם דורשים ממך לדעת את שמו של המנהל המגייס.

בסקר שנערך בקרב יותר מ 2000 חברות, אוכף מכללה נמצאה כי מעסיקים העדיפו הברכות הבאות:

  • מנהל מגייס היקר (40%)
  • / Madam (27%)
  • לכל מאן דבעי (17%)
  • מנהל משאבי אנוש יקר (6%)
  • להשאיר את המקום ריק (8%)

האם זכור כי מונח כמו “כדי מאן דבעי” אולי נראה מיושן, כך האפשרויות הטובות ביותר עשויות להיות גם להשתמש “מנהל מגייס יקר” או לא לכלול ברכה בכלל. כל שעליך לעשות הוא להתחיל עם הפיסקה הראשונה של מכתבך.

כיצד לטפל מכתב פתיחה עבור שם ללא מין-Specific

אם יש לך שם אבל לא בטוח של המגדר של האדם, אפשרות אחת היא לכלול הן את השם הפרטי ואת שם המשפחה בהצדעה שלך, ללא כל סוג של כותרת המגלה מין:

  • היקר סידני Doe
  • Dear טיילור סמית

עם סוגים אלה של שמות מגדרית משמעית, LinkedIn יכול להיות משאב מועיל. מאחר שאנשים רבים לכלול תמונה לפרופיל שלו, חיפוש פשוט של שם חברה של האדם בתוך LinkedIn שעלול להפוך את התצלום של איש הקשר.

שוב, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט של החברה או להתקשר לעוזר המנהלי של החברה כדי לקבל מידע נוסף, כמו גם.

מה שהכותרת תשתמש

גם אם אתה יודע את השם ומגדר של האדם שאליו אתה כותב, לחשוב היטב על מה הכותרת תשתמש בהצדעה שלך. לדוגמא, אם האדם הוא רופא או בעל תואר דוקטור, אולי כדאי לך לפנות את מכתבך “ד”ר השם המשפחה” ולא “גב ‘ השם המשפחה” או “מר השם המשפחה.” כותרות אחרות עשויות להיות ‘פרופ’, ‘הכומר,’ או ‘Sgt.,’ בין היתר.

טיפ : כאשר אתם פונים מכתב למעסיק נקבה, להשתמש בתואר “גב”, אלא אם כן אתה יודע בודאות כי היא מעדיפה כותרת אחרת (כגון “מיס” או “גב ‘”).

“גב” הוא כותרת כללית כי אינו מציינת מצב משפחתי, כך זה עובד עבור כל מעביד נשי.

איך לעצב את דברי ברכה

לאחר שבחרת ברכה, לאחר מכן תוכל ליהנות מעי גס או פסיק, רווח, ולאחר מכן להתחיל את הפיסקה הראשונה של מכתבך. לדוגמה:

מנהל מגייס יקר:

בפסקה הראשון של מכתב.

כיצד כתובת אי-מייל מכתב מלווה

מנהלי עובדים מקבלים הרבה מיילים בכל יום. תעשה את זה קל להם לסרוק הדוא”ל שלך ומעקב על ידי הכללת שורת נושא ברורה חתימה עם פרטי הקשר שלכם. חשוב לטפל לכסות את המכתב כראוי הודעות דוא”ל, כולל שם האדם שכירת לתפקיד אם יש לך קשר, כדי להבטיח כי מכתבך מקבל לב.

בשורת הנושא של הודעת דוא”ל

אין להשאיר ריק שורת הנושא. יש סיכוי טוב שאם מנהל גיוס מקבל דוא”ל ללא שורת נושא, הם למחוק אותו אפילו בלי לטרוח לפתוח אותה. במקום זאת, לכתוב נושא ברור המציין כוונותיך.

פרט את העבודה אתה מתראיין בשורת הנושא של הודעת הדואר האלקטרוני שלך, כך המעסיק יודע מה התפקיד שאתה מעוניין גם כן. הם עשויים להיות גיוסים למשרות מרובות, ואתה רוצה אותם כדי לזהות את המיקום אתה מעוניין בקלות.

בהתייחסו לאיש הקשר

יש מגוון של ברכות כיסוי מכתב שאתה יכול להשתמש בהם כדי להתייחס הודעת הדואר האלקטרוני שלך. אם יש לך איש קשר בחברה, להתמודד עם המכתב לגב ‘או מר LASTNAME. אם אתה לא ניתנת איש קשר, לבדוק אם אתה יכול לקבוע את שם נמען הדוא”ל.

אם אתה לא יכול למצוא איש קשר בחברה, אתה יכול גם לעזוב את הברכה מן המכתב המלווה שלך ולהתחיל עם בפסקה הראשון של מכתבך או להשתמש ברכה כללית.

גוף של דוא”ל Cover Letter

הגוף של כיסוי מכתבך מאפשר למעסיק יודע מה העמדה אתה מתראיין, ומדוע המעסיק צריך לבחור לך לראיון. זה מקום שבו תוכל למכור את עצמך כמועמד. ביקורת בעבודה השליחה וכוללים דוגמאות של התכונות שלך שמתאימות במיוחד אלה שהם מחפשים.

חשוב : כאשר אתה שולח מכתב פתיחת הדוא”ל, חשוב לעקוב אחר ההוראות של המעסיק בנוגע למשלוח המכתב נלווה וקורות חיים.

ודא כי מכתבי כיסוי הדוא”ל שלך הם כתובים היטב כמו כל מסמך אחר שאתם שולחים.

סיכום

אם חיברת את קורות החיים שלך, להזכיר את זה כחלק המסקנה שלך. ואז לסיים מכתב הכיסוי שלך על ידי אמירת תודה המעסיקה עבור שוקל אותך לתפקיד. כלול מידע על איך תוכל לבצע מעקב. כלול סגירה, ואז לרשום את השם שלך ואת חתימת הדוא”ל שלך.

חתימה

חתימת המייל שלך צריכה לכלול את שמך, מלאת כתובת, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרונית, ו- LinkedIn בפרופיל URL (אם יש לך אחד) ולכן קל עבור שכירת מנהלי ליצור קשר.

לדוגמא:

FIRSTNAME LASTNAME
רחוב כתובת
עיר, מדינה מיקוד
דוא”ל
טלפון
LinkedIn

עוד טיפים מכתב מלווה

סקירת דוגמאות מכתב כיסוי: קשה לכתוב מכתבים נלווים מאפס. כדי להפוך את החיים לקלים יותר – וכדי לוודא שאתה לא שוכח כל כללי עיצוב מציקים – ראשית, עיין דוגמאות מכתב כיסוי. שליחת גרסת אימייל במקום? תראו כמה דוגמאות של מכתבים נלווים הדוא”ל כדי להתחיל.

התאמה אישית של מכתב הסיכום: למה אישית מכתב הכיסוי שלך בכל פעם שאתה להגיש מועמדות לעבודה? כי גם כותרי עבודה דומים יש דרישות שונות. מטרת מכתב פתיחה היא להראות את המנהל המגייס שאתה המועמד הטוב ביותר לתפקיד המסוים הזה. התאמה אישית של המכתב המלווה שלך יעזור לך להדגיש את היכולות שלך והניסיון ואיך הם מתאימים לדרישות התפקיד.

בדיקת איות של שמות: לבסוף, לפני שליחת המכתב המלווה שלך, לוודא באופן מוחלט כי יש לך מאוית השם של המנהל המגייס בצורה נכונה. זהו סוג של טעות קטנה שיכולה לעלות לך ראיון עבודה.

להגיה בזהירות מכתבך: בין אם אתה שולח דוא”ל או העלאה או מצרפים מכתב פתיחה להדפסה, חשוב לוודא כי המכתב ולחדש הכיסוי שלך כתובים וכן כל תכתובת עסקית אחרת. אם אתה יכול, יש להגיה ידיד לפני שתלחץ על ‘שלח, להרים כל שגיאות הקלדה או טעויות דקדוקיות.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *