Як показати роботодавцю Ви додали значення в роботі

Posted on

Як показати роботодавцю Ви додали значення в роботі

Одна з найбільш важливих речей, які ви можете зробити під час пошуку роботи є показати менеджер по найму, що ви можете принести компанії. Роботодавці шукають кандидат, які будуть додавати цінність для їх організації, а також одне із завдань менеджера з персоналу є переконатися, що люди, яких вони наймають є головними виконавцями, які будуть процвітають в положенні. Ви можете зробити його простіше для них, показуючи, що ви дуже добре кваліфіковані для роботи.

Ваше резюме, супровідний лист і інші матеріали роботи можуть продемонструвати, як ви додали значення в своїх колишніх позиціях. Якщо ви будете обрані для інтерв’ю, приклади частки ваших досягнень, щоб продемонструвати, як буде ідеальним вибором для цієї ролі.

Порада: ясно показує, яким ви досягли успіху в попередніх позиціях, ви будете допомогти роботодавцям зрозуміти , чому ви були б цінним співробітником.

Як показати потенційний роботодавець Вашого значення

Визначення «успіх» у своїх колишніх позиціях. Перш ніж навіть писати про продуктивність праці, подумайте про те , як вимірювали успіх в ваших попередніх ролях. Якщо ви працювали в продажах, успіх може бути визначений за кількістю клієнтів , яких ви мали. Якщо ви вчитель, ваш успіх може бути визначений в частково сортах ваших студентів і результати тестів. Переконайтеся , що ви знаєте , що успіх виглядали в кожній позиції ви відбулися.

Складіть список способів , якими Ви досягли успіху . Після того, як ви визначили «успіх» у своїх попередніх роботах, скласти список раз ви пішли вище і за її межами , щоб доставити його. Наприклад, ви можете відзначити місяць , коли ви придбали ряд нових клієнтів, або час , коли ваші студент тести значно покращилися протягом року.

Кількісно цей успіх. Якщо у вас є список досягнень і досягнень, подумати про те , щоб кількісно оцінити цей успіх . Числа допомагають наймати менеджерів бачити , як саме ви можете розмістити фотографії цінність для компанії. Ці цифри не повинні ставитися до прибутковості. Замість цього, вони можуть ставитися до економії часу, витрат на зниження або процесів поліпшення. Наприклад, якщо ви адміністративний помічник, ви можете пояснити , що ви перейшли з офісу в електронній файлової системи , яка врятувала компанію близько $ 1000 в рік в паперовій продукції.

Складіть список нагород ви отримали. Згадка яких – або нагород чи інші форми визнання ви отримали на роботі також показує , що ваш роботодавець визнав свою значимість для компанії.

Використовуйте значення , пов’язане з ключовими словами. Використовуйте активні дієслова і інші ключові слова у вашому резюме і супровідного листа , які допомагають показати , як додана вартість в той час як в попередніх компаніях. Деякі слова , які ви могли б використовувати включають в себе:

 • Досягнуті / номінована / вона
 • створений
 • Зменшення / збільшилася
 • розроблено
 • сформовано
 • покращений
 • запущений
 • Дохід / прибуток
 • Збережено
 • Відповідно до бюджету

Коли і як Згадка Вашої значення

Виділіть ваші досягнення в вашому резюме

В історії роботи секції Вашого резюме, не просто перерахувати свої обов’язки для кожної попередньої роботи. Замість цього, включають в себе приклади того , як ви додали значення для кожної компанії. Один з способів зробити це, щоб використовувати пункти кулі , щоб підкреслити ваші досягнення в кожній ролі.

Можна виділити деякі з ваших найбільш значних прикладів доданої вартості в вашому резюме резюме , якщо у вас є. Наприклад, редактор може написати резюме резюме , яке говорить, «позаштатний редактор з 10 – річним досвідом перегляду статей, нарисів і книг. Редагування в середньому 200 сторінок на тиждень в протягом декількох десятків нагород авторів і журналів «. Це резюме резюме квантіфіцірует успіх редактора з точки зору її здатності обробляти великий обсяг сторінок і кількість клієнтів. Він також підкреслює свій досвід з якістю запису.

Поділіться історією в супровідному листі

У супровідному листі, виділити два або три навичок або здатності , які демонструють , як ви право , придатні для роботи . Для кожного навику, кажучи вже про час ви використовували його для досягнення успіху для вашої компанії.

Наприклад, ви могли б сказати, що ви вчитель, який має хороші навички управління в класі. Ви могли б вказати вам керувати класами до 35 студентів, і ви виграли три нагороди навчання для ефективного управління класом.

Порада: При кількісній оцінці вашого успіху і підкреслюючи ваші нагороди, ви будете показати роботодавець , що ваша попередня організація цінує вас.

Під час співбесіди

В інтерв’ю, ви могли б отримати конкретне питання, наприклад, «Скажіть нам, як ви додали значення в попередніх роботах.» Якщо ви робите, приклади успіхів на акції зі списку ви створили до інтерв’ю.

Можна також згадати, як ви додали значення при відповіді на інші питання інтерв’ю. Наприклад, якщо ви перед собою ставите на роботу в якості господині і інтерв’юер запитує, чи можете ви справлятися зі стресом на роботі, ви могли б згадати середнє число людей, яких ви сиділи в будні дні і у вихідні дні на попередній хостессінге роботі. Це покаже роботодавцю, ви можете управляти Зайнято середу ресторан.

Приклади Як Показати ви додану вартість

Використовуйте ці зразки для натхнення при написанні резюме та супровідний лист і при підготовці до інтерв’ю.

Зразок зайнятості Історія Розділ резюме

ДОСВІД РОБОТИ
Старший координатор заходів , ABC Події, Boston, MA 2017 даний час

 • Планові і страчені понад 125 заходів, в тому числі корпоративних відступів, збору коштів та семінарів для груп до 300 людей.
 • Керовані бюджети подій до 50000 $, завершивши заходи в рамках бюджету на 100% часу.
 • Отриманий в середньому 4,81 з 5 зірок від клієнтів.

Весільний переполох помічник координатора , Клер Сміт Весілля, Хартфорд, штат Коннектикут 2015-2017

 • З сплановано і спільно страчені понад 25 весіль з партіями до 250 людей.
 • Відповідає за управління відносинами з більш ніж 20 постачальниками по всій більшою Нової Англії області.
 • Керовані бюджети до 100 000 $.
 • Підвищено від помічника помічника координатора в зв’язку з моїм відмінним бюджету і організаційних навичок.

Зразок Пункт із супровідним листом

Ви заявляєте в описі роботи, яку бармен з великим досвідом роботи в швидко мінливому середовищі. Я дуже комфортно і знайомий з роботою в великих, гучних ресторанах. Як господиня в ABC ресторані протягом трьох років, я сидів в середньому 300 столів в день. Коли я перейшов на бігун, а потім бармена в барі XYZ і розливі, я служив 200-400 клієнтів вечорами у вихідні дні. Мій керівник одного разу нагородив мене «Співробітник місяця» через свою здатність впоратися тиску зайнятої робочої середовища.

Приклад відповіді на питання інтерв’ю

Нижче наведено приклад відповіді на питання інтерв’ю «Чому ми повинні найняти вас?»:

У мене є багато фамільярності роботи в середовищі запуску, такі, як ваші. Мені подобається можливість бути інноваційним та творчим, який забезпечує стартап. Ви сказали, що в роботі лістингу ви хочете інноваційний мислитель, який може використовувати творчий потенціал для підвищення ефективності. Це та робота, я люблю робити. Наприклад, в моїй попередній посаді директора операцій, співробітники часто спізнювалися на зустрічі. Я зрозумів одне рішення полягає в створенні більш ефективної системи планування для нарад. Я перейшов в наш офіс на нову систему планування, яка знижує пропущені зустрічі і помилки в розподілі приміщень на 20%. Я також запропонував три навчальні курси в новій системі, так що там була маленька помилка користувача, навіть в перший тиждень використання системи.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *