Скільки коштує стати моделлю?

Posted on

Скільки коштує стати моделлю?

Однією з областей, що створює велику плутанину для нових моделей є площею зборів, витрат і витрат запуску. Існує багато обману і дезінформації навколишнього моделюють витрати і що модель повинна і не повинна платити за, як вони починають. Ця дезінформація особливо поширена в модельних форумах та інших інтернет-ресурсів. Нові моделі можуть отримати подивом точки подачі і ніколи не переслідуючи свою мрію. Не дозволяйте цього трапитися з вами.

Коли ви вперше почати свою подорож, щоб стати моделлю, вам дійсно потрібні тільки дві прості речі: знімки і експозиція. Купуючи ці речі не повинні бути дорогими, і з невеликою кількістю ноу-хау, це може навіть бути дешевим.

Основні моментальні знімки

Перший крок в моделюванні подорожі повинен бути прийняти деякі основні знімки. Ці фотографії можуть бути дуже простими, і вони можуть бути прийняті на один або член сім’ї. Ви хочете носити простий одяг і дуже мало макіяж в цих знімках.

Отримати витримки Моделювання агентів і скаутів

Якщо у вас є знімки, вам потрібно, щоб отримати ці знімки побачених як багато агентів і розвідників, як це можливо. Це вплив допоможе вам підписати контракт з модельним агентством-першої головною метою кожної молодої моделі. Є кілька стратегій для вирішення цього кроку, і кожен з них має свої переваги і недоліки.

Ви можете роздрукувати свої фотографії і фізично відправити їх на всі органи, але це буде повільний і найдорожчий спосіб підійти до цього кроку. Ви також можете надсилати свої знімки для всіх установ. У той час як електронна пошта є безкоштовною альтернативою платити за поштові витрати, це не завжди настільки ж ефективним, лист, швидше за все, будуть проігноровані або випадково пропустили, ніж фізичний пакет, який доставляється в офіс. Нарешті, ви можете розмістити свої фотографії на веб-сайти моделі скаутинг, якщо ви дізналися про будь-яких агентів або розвідниками, які активно шукають моделей.

Якщо у вас є знімки і стратегії для отримання впливу, що в значній мірі це! З достатнім зусиллям і трохи удачі, ці дві речі отримати вашу ногу в двері моделювання світу.

Після того, як агентство хоче підписати Вас

Заробляючи увазі агентства є причиною для будь-якої нової моделі, щоб відзначити, це тільки позначає початок вашої кар’єри моделі. Після того, як агентство висловило зацікавленість в поданні, ви, ймовірно, буде дано цілий ряд нових завдань, багато з яких коштуватиме грошей. Вам можуть сказати, що вам потрібно, щоб найняти фотографа, візажиста чи стиліста. Ви можете попросити, щоб зробити відбитки ваших фотографій, створення композитних карт, розмістити свої фотографії на сайті агентства, і так далі. Деякі агентства можуть навіть сказати вам, що ви повинні прийняти моделювання класів в школах, які викладають ті види навичок.

Це час для вас, щоб зробити вдих і з’ясувати, кращий шлях для вас.

Багато нові моделі чули «якщо ви повинні нічого платити, що це афера» або «якщо агентство любить вас, вони будуть платити за все.» Однак, це не завжди так, і питання про витрати ніколи, як вирізати і сухий, як люди хотіли б думати. Ви не повинні відмовлятися від себе або в агентстві, коли тема витрат йде вгору, але ви повинні ретельно подумати про те, що ви попросили зробити і те, що краще для вашої кар’єри.

Кілька речей, які потрібно мати на увазі, є:

  • Яка репутація агентства? Чи є агентство відомо для розробки нових моделей і отримувати їх замовлення? У них є зв’язки з великими агентствами в великих ринках моделювання? Який їхній план, як продати вам?
  • Якщо вам потрібні нові фотографії, попросіть агентство для списку різних фотографів, вони будуть рекомендувати. Якщо вони наполягають на тому, що ви використовуєте їх в будинку фотографа, будьте обережні. Це може бути попереджуючим знаком, що вони заробляють більше продажів фотосесій, ніж вони отримують вам замовлення. Агентство не повинно отримувати дохід від ваших фотосесій.
  • Чи є агентство частина модельної школи? Моделювання класи можуть бути корисними для деяких моделей, але вони не повинні бути вимогою для вас, щоб підписати контракт з агентством.
  • Ви в великому ринку, як Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Мілан або Париж? Або ви в меншому, місцевому ринку? Більшість моделей не починаються на вершині в агентствах великий Нью-Йорк або Париж. Швидше за все, вони вивчають бізнес, розвивати їх зовнішній вигляд, і будувати свої книги в невеликих ринкових агентствах. У той час як велике агентство в Нью-Йорку може запропонувати просувати свої витрати, агентства на невеликих ринках, менш імовірно, є ресурси для фінансування нових моделей. Проте, якщо у вас є можливість працювати з агентством в меншому ринку, не проходять його. Малі ринкові установи можуть бути цінним активом для вашої кар’єри.

Агентства Мій Advance Витрати, Але Ніколи Фінанси

Коли ви увійшли в агентство, ви зважаєте незалежним підрядником. Ви не є співробітником агентства. Ваші послуги в якості моделі за контрактом з агентством. По суті, ви є єдиним власником власного бізнесу. Таким чином, всі витрати, понесені буде ваша відповідальність. Сказавши, що є випадки, коли агентство може бути готове просувати деякі з цих витрат, щоб ви почали. Після того, як ви почати бронювання робочих місць, агентство буде віднімати те, що належить їм з вашого рахунку.

Навіть після того, як ви почнете працювати і книги багато робочих місць, ви будете мати поточні витрати, такі як нові фотосесії, принти для вашої книги, кур’єрів, зборів агентства веб-сайту, агентство комісій, відрядження витрат, міжміського телефонного зв’язку і т.д. Ці витрати не є унікальним для нових моделей навіть встановлених супермоделі мають аналогічні витрати, час від часу. Тим не менш, це буде (сподіваюся) будуть невеликі витрати в порівнянні з доходу, який ви будете заробляти. Крім того, пам’ятайте, що будь-які ділові витрати не будуть обкладатися податком.

Кожна модель і кожне Агентство є різними

Коли мова йде про моделювання зборів запуску і витрат, важливо мати на увазі, що кожна модель і кожен орган відрізняється. Якби ви запитали 100 успішних моделей, як вони починали, ви, ймовірно, отримаєте 100 різних історій. Деякі, можливо, мали певні переваги, які ви не можете особисто повторити, але більшість з них, ймовірно, не було. Більшість моделей працювали дуже важко отримати, де вони знаходяться, і шляхом зіставлення їх працьовитістю, ви можете отримати там, як добре.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *