Де знайти Законні Micro Вакансії

Posted on

Де знайти Законні Micro Вакансії

Коли ви переглядаєте веб-сайти для законних мікро робочих місць-невеликих завдань, які ви робите для оплати, бути в пошуках ознак роботи на будинку шахрайства. (Наприклад, ви повинні заплатити, щоб зареєструватися?) Є надійні сайти, які пропонують віддалені робочі місця, також відомі як краудсорсінг, і з часом вони виявилися надійними і простими способами, щоб заробити додаткові гроші.

Amazon Mechanical Turk

Один з оригінальних мікро роботодавців роботи, Амазонка Mechanical Turk списку завдань людського інтелекту (хіти), що віддалені працівники вибирають і повні за окрему плату, яка встановлена ​​робить запит. Доступні завдання включають в себе зображення і обробки відео, перевірка даних і очищення, збирання інформації, обробки даних і багато іншого.

Appen

Appen є переклад та мовні рішення фірми, яка також пропонує віддалений мікро робочих місць, які він називає «краудсорсінг». Проекти все зроблено за допомогою комп’ютера і діапазону розшифровки аудіо для дослідження користувацького досвіду для оцінки контенту.

Clickworker

Clickworker використовує краудсорсінг платформу для поширення завдань на віддалений робочий фріланс. Завдання можна зробити за допомогою комп’ютера або мобільного пристрою, і включають в себе класифікацію даних, копіювання редагування, коректура, веб-дослідження, брати участь в опитуваннях і багато іншого.

ySense

Робочі на ySense (раніше відомий як ClixSense) призначаються прості завдання для завершення онлайн разом з інструкціями. Ці завдання можуть включати в себе виконання пошуку Google, категоризації зображення і багато іншого.

EasyShift

Користувачі можуть завантажити додаток EasyShift на своєму мобільному пристрої і комплектних на основі розташування на дому або «зрушень». Більшість зрушень включає в себе фотографування предметів в магазинах для споживчих брендів, які прагнуть відстежувати свою продукцію, а також час виконання замовлення, як правило, 24 годин.

вісімка

Раніше відома як CrowdFlower, вісімка каже, що його місія «розширення можливості вчених даних на поїзд, тестування і мелодію їх машинне навчання для людського світу.» Її віддалені вкладники обирають проекти від стіни завдання, яка регулярно оновлюється. Деякі приклади завдань включають категоризацію соціальних повідомлень ЗМІ, помірність контенту і аудіо транскрипцію.

Fiverr

Зареєструватися як «Продавець» на Fiverr і стати частиною його спільноти фрілансерів, які пропонують послуги на вимогу, такі як графічний дизайн, цифровий маркетинг, лист, переклад, виробництво відео, озвучування артистизму, програмування і багатьом іншим. Покупці, як правило, підприємці та малі підприємства, які потребують допомоги будівельна і зростаючі їх бізнес.

польовий агент

Агенти завантажити мобільний додаток, вибрати роботу, яка поруч з ними, а потім завершити його протягом двох годин. Робота може включати в себе ціну і дисплей перевірку продуктів в магазинах, таємниця покупку, перевірку ділових місць і обстеження.

Gigwalk

Щоб стати Gigwalker, завантажити мобільний додаток і застосовувати на концерти в вашому районі, які відповідають вашим навичкам і інтересам. Більшість концертів включають перевірки того, що продукти відображаються і правильно оцінені в роздрібному продажі або що маркетингові заходи виконуються точно і в строк.

Quicktate і iDictate

Розшифруйте аудіо файли, які знаходяться у віці до п’яти хвилин кожен з Quicktate, або записати більше аудіо-файли з iDictate; вони обидва є частиною однієї і тієї ж компанії. Медичні робочі місця транскрипції платити більше, ніж загальні.

Scribie

Scribie є ще однією службою транскрипції. Стенографів віддалено працювати з файлами, які 6 хвилин або менше з міжремонтного 2 години.

Skyword

Письменники, відеооператори, дизайнери і фотографи можуть приєднатися до басейн Skyword по творцям контенту і завантажити портфоліо робіт. Ви повинні бути прийняті в канал, перш ніж вимагати призначення або представити свої ідеї. Ставки заробітної плати визначаються власниками каналів.

смарт натовпу

Раніше VirtualBee, Смарт натовпу з Lionbridge просить потенційних працівників, щоб зареєструватися, відповісти на питання і приймати оцінки, щоб визначити їх набори навичок. Контакти компанії Ви коли робота доступна; Ви приймаєте завдання, які ви хочете, і завершити їх в Інтернеті. Завдання включають дослідження даних, введення даних, тестування і багато іншого.

TaskRabbit

Більшість концертів цієї популярної цільової є в очних діяльності, як виготовлення поставок, очищення та випадковими заробітками. TaskRabbit має набагато ширший процес застосування, ніж інші мікро робочих місць (які, як правило, мають дуже мало), але робочі місця платити більше.

TryMYUI

TryMYUI тестери перевірити веб-сайти за допомогою рекордера екрану і забезпечити зворотний зв’язок про свій досвід. Кожен тест, який триває близько 20 хвилин, платить фіксовану ставку в розмірі $ 10. Завдання доступні для тестерів на основі їх демографії, і вони можуть очікувати, щоб отримати кілька призначень в тиждень.

тестування користувача

Подібно TryMYUI, тестери для тестування користувачів платять $ 10 витратити від 10 до 20 хвилин навігації веб-сайту і дати зворотний зв’язок, використовуючи екран і диктофон. Доступність Робота заснована на демографію тестера.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *