Top 10 Робота на дому Робота для вчителів

Posted on

Top 10 Робота на дому Робота для вчителів

Коли ви отримуєте в 5 ранку, щоб їздити на роботу після перебування півночі робити в класі підготовчого, роботи, яка дозволяє працювати в вашій піжамі звучить досить чертовски добре. Він також може здатися малоймовірним, очевидно, ви не можете навчити, не виходячи з власного будинку, чи не так? Телеробота робочих місця є привабливими для працівників всіх видів занять, а й для вчителів, особливо, можливості для побудови кар’єри в цифровий інструкції міцніти і різноманітніше щороку.

Завдяки технології, це цілком можливо поєднати любов освіти з очною роботи на дому способу життя. Це особливо вірно, якщо ви готові змішати ролі побудувати нову кар’єру, наприклад, змішуючи освітній консалтинг з деякими інтернет-навчання, і т.д.

Якщо ви роздумуєте про те, щоб великі зміни; ви колишній учитель або пенсіонера, або ви шукаєте роботу за межами традиційної класної кімнати, один або декілька з цих 10 робіт на будинку робочих місць для вчителів, можливо, відповідають всім вимогам.

Інтернет Учитель

Для вчителів, які до сих пір люблять свою роботу, але хочуть працювати на дому, онлайн навчання відкриває нові можливості для кожного фокуса. Деякі віртуальні вчителі зосередитися на студентів додому школи, наприклад, в той час як інші можуть зосередитися на дорослих учнів або корпоративних програм навчання.

Інформація про зарплати віртуальних навчальних порівняно з зарплатами навчання в-класі важко знайти, але, судячи з реклами роботи і окремих повідомлень, K-12 викладачів мають бути готові прийняти скорочення зарплати, щоб навчити будинку. Проте, якщо ви обмірковуєте перехід на місце з більш низькою вартістю життя або ви плануєте поповнити свою викладацьку зарплату з іншим фокусом або два, цей концерт може бути для вас.

Інтернет Tutor

Якщо ваша спеціальність ESL, інформатика, або СБ підготовчого, онлайн репетиторство може бути прибутковим способом заробити на життя з дому, або колодок вашої зарплати в повсякденній роботі. Такі технології, як Skype і інші програми для відеоконференцій стало простіше, ніж коли-небудь, щоб реплицировать Репетиторство сесію в очних і вирізати коммутируют.

Інтернет ад’юнкт-професор / Інструктор

Штатні гиги важко прийти в ці дні, але один вгору для послесреднего педагогів є те, що віртуальні робочі професора / інструктора, ймовірно, буде продовжувати зростати. Відносно низький рівень оплати за ад’юнкт-професорів набагато легше живіт, коли ви можете навчити, не виходячи з власного будинку.

запис Coach

У доповіді 2016 року PayScale, 44 відсотків керівників заявили, що навички письма були важкі навички найбільше не вистачає в нових градів. Ви можете допомогти переломити тенденцію по роботі зі студентами та корпоративними клієнтами, щоб освіжити в цих важливих навичках. Подібно репетиторство, написання коучингу гигов скористалися технологіями, такими як відеоконференції, що робить його легше, ніж коли-небудь, щоб спілкуватися зі студентами дистанційно.

Навчальний план Розробник

Chegg описує розробникам навчальних програм таким чином: «Якщо клас був театром, навчальна програма Розробник буде драматургом , який створює історію і пише діалог» Якщо ви витратили багато часу в класі навчання ваших власних матеріалів, ви знаєте , що працює , а що ні. Покладемо , що досвід з користю, і побудувати другу кар’єру в якості розробника навчальних програм. Основні роботи рад завжди є списки для розробників навчальних програм. Деякі з них , як Дійсно, дозволить вам фільтр для домашніх можливостей.

Навчальні матеріали Provider

Якщо у вас вже є свої навчальні матеріали, відточені роками проб і помилок в класі, чому б не поділитися , що багатство знань і зробити вашу працю окупиться знову і знову, в той же час? Вчителі Pay вчителя дозволяє поділитися своїми планами уроків, заходів, клас декор і більше, і заробляти гроші.

Ви, ймовірно, не нажити стан з сайту, але ви могли б зробити пару додаткові сто в місяць, що дуже зручно при запуску після класної кар’єри – деякі продавці, здається, роблять дуже добре.

«Я в даний час зробити набагато більше продажів навчальних ресурсів , ніж я б, якби я продовжував викладати,» пише Рейчел Лінетт на Edutopia . « У відповідності з ТРТ, верхній продавець склав понад $ 2 млн 164 вчителів заробили понад $ 50 000, і ще тисячі принести в кілька сотень доларів на місяць, що може зробити велику різницю , коли ви живете на зарплату вчителя.»

Навчальні / редактор

Освітнє видавництво є природним для вчителів, які залишають клас. Позаштатний автор / редактори зазвичай команда погодинної заробітної плати в розмірі $ 15-75, в залежності від інтенсивності в фокусі, глибина досліджень, необхідних, і рівень записи / звітності має бути зроблено.

Але якщо позаштатна життя не приваблює, не розраховуйте на можливість роботи в компанії. Все більше число роботодавців у всіх галузях промисловості охоплює гнучкі графіки, в тому числі повний робочий день телероботи ролі і контрактних завдань. Якщо ви готові зробити деякі ретельний пошук роботи, ви можете знайти ідеальну освітній автор / редактор роботу дозволяють працювати з дому.

тест Scorer

Educational Testing Service (ETS) завжди шукає в Інтернеті і на місці випробування бомбардирів для TOEFL, GRE та інші тести. Це , як правило , неповний робочий день і циклічний характер , оскільки потреба змінюється протягом року.

Blogger / Writer

Як уже згадувалося раніше, тверді навички письма оцінюються. Якщо ви готові до чогось зовсім нове, ви можете помістити свої здібності, щоб використовувати в якості блогера чи письменника, зосередивши увагу на освітні теми або будь-які теми близькі і дорогі вашому серцю, про який у вас є багато знань. Для того, щоб почати роботу в цій галузі, підготувати для початку качки, перш ніж натиснути вимикач і залишити клас назавжди. Повний час кар’єра записи побудована на зв’язку, і ви повинні будете будувати свою мережу, перш ніж зробити.

Консультант з питань освіти

Це маленький брудний секрет професійному житті, що консультанти часто заробляють більше, ніж співробітники для надання аналогічного досвіду. Якщо у вас є підприємницький дух, ви можете побудувати бізнес коучинг вчителів і адміністраторів.

Зверніть увагу , що ця робота не повністю на дому, як ви , ймовірно , необхідно проконсультуватися з клієнтами безпосередньо. Тим НЕ менше, свій власний бос приходить з великою гнучкістю (а також відповідальність). Якщо це звучить як – то , що вас цікавить, Анджела Уотсон пропонує хорошу ґрунтовку для початківців освітніх консультантів на її сайті, наріжний камінь для вчителів .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *