The Top Big Data ג’ובס

Posted on

The Top Big Data ג'ובס

ארגונים ברוב מגזרי המשק החלו לאסוף, לארגן, לאחסן, ולפרש כמויות אדירות של נתונים הקשורים לפעילות שלהם. בסקר שנערך לאחרונה על ידי NewVantage פרטנרס, 91.6% מכלל המנהלים נשאלו אמרו כי הם היו הגדלת השקעותיהם ב- Big Data. 91.7% מהמשיבים הללו אמרו כי הם חשים את השקעותיהן היו נחוצות כדי להפוך את פעילותם לתוך עסקים יותר זריזים תחרותיים.

מדובר בחדשות מעולות עבור מועמדים לתפקיד שמחפשים תעסוקה בתוך אחד משדות עבודת נתונים הגדולים העליונים.

איפה ג’ובס הנתונים הסופי הוא

בשל ההתרחבות המהירה של יישומי נתונים גדול, הביקוש לעובדים גדל באופן דרמטי בשנים האחרונות. LinkedIn מדווח על מחסור משמעותי של עובדי מדע נתונים ארציים בערים מרכזיות דווח כוח העבודה שלהם 2018: “מבחינה לאומית, יש לנו מחסור של 151,717 אנשים עם מיומנויות מדע נתונים, עם מחסור חריף במיוחד בניו יורק (34,032 איש), סן אזור מפרץ פרנסיסקו (31,798 איש), ולוס אנג’לס (12,251 איש).”
Top 7 משרות Data Big

1. מדען נתונים

לדברי PayScale, ישנן הזדמנויות בשפע עבור טכנולוגיית מידע מוכשרת (IT) מדעני נתונים מסוגלים כרייה לפרש נתונים מורכבים עבור תאגידים גדולים. שיתוף פעולה עם צוותי ה- IT צולבות תפקודית, הם לקמפל וליצור מודלים שונים של נתונים סטטיסטיים כדי ליידע התפתחותם של המלצות מערכות הקשורות ותוכניות פעולה.

כישורים מועדפים – נתוני IT מדענים צריכים ידע מתקדם של טכניקות כריית נתונים שונות כגון קיבוץ, ניתוח רגרסיה, עצי החלטה, מכונה וקטור תמיכה. תואר מתקדם (כגון תואר שני או דוקטורט) במדעי מחשב בדרך כלל נדרש עבור סוג זה של עמדה, בנוסף לשנים הקודמות של ניסיון עבודה בתחום שקשור.

שכר : מצוטט על ידי Glassdoor כמו 1 # ב 50 Best עבודתם רשימת אמריקה 2019, מדעני נתונים יכולים לדרוש משכורת ממוצעת של 108,000 $. ניקוד סיפוק בעבודה כולל של 4.3 / 5 היה גורם מפתח הדירוג העליון הזה.

2. מהנדס נתונים

מהנדסי נתונים, כמו PayScale מציין, לנצל את נקודות החוזק מדע המחשב והנדסה שלהם המצרפי, לנתח, ולטפל ערכות נתונים מסיביות. משימות נפוצות כוללות יצירת תרגום באלגוריתמים ממוחשבים לקוד אב טיפוס, פיתוח תהליכים טכניים לשיפור נגישות נתונים, ועיצוב דוחות, מרכזי שליטה, וכלים עבור משתמשי קצה.

כישורים מועדפים – מעסיק בדרך כלל דורש כי מועמדים לעבודה למשרות הנדסת נתונים סיימו בהצלחת תואר אקדמי במדעי מחשב, הנדסה, או שדה נלווה. הם גם מעדיפים מועמדים שיש להם שלוש עד חמש שנות ניסיון בתחום. מיומנויות טכניות רצויות כוללות ידע במערכה לינוקס, בקיאות עיצוב מסד נתוני SQL, וכן פקודה מוצקה של שפות קידוד כגון Java, Python, קפקא, כוורת, או סטורם. מיומנויות רכות כוללים יכולות תקשורת מעולה בכתב והן בעל פה, כמו גם את היכולת לעבוד הן באופן עצמאי והן על צוותים.

שכר : של Glassdoor 50 Best המשרות באמריקה 2019 מדורגת מהנדסי נתונים במצב -8 עם משכורת ממוצעת של 106,000 $ ו ציון שביעות רצון בעבודה של 3.9 / 5.

3. אנליסט נתונים

PayScale מתאר כיצד אנליסטים נתונים לאסוף מידע לפעולה על נושאים שונים על ידי עיצוב ויישום סקרים בקנה מידה גדול. זה התפקיד שלהם כדי לגייס משתתף בסקר, לקמפל ולפרש נתונים שהוגשו, ולהעביר את ממצאיהם בתרשימים מסורתיים ודוחה כמו גם פורמטים דיגיטליים.

כישורים מועדפים – אנשים מחפשים עבודת אנליסט נתונים חייבים להיות בעל ידע בתוכנות מחשב כגון Microsoft Excel, Microsoft Access, SharePoint, ומסדי נתוני SQL. אנליסטי נתונים גם צריכים מיומנויות תקשורת והצגה טובות, עם היכולת לתרגם ביעילות מידע קרוב-מסובך בעלי העניין בחברה.

שכר : אנליסטי נתונים, מדורג 31 על 50 Best משרות באמריקה 2019, לקחת הביתה משכורת ממוצעת של 60,000 $, ויש ציון שביעות רצון בעבודה של 3.9 / 5.

מהנדס אבטחת 4.

האבטחה מהנדס לשחק תפקיד חיוני IT תכנון אסון, סלידה, והפחתה. הם להפחית את החשיפה לסיכון הארגונית על ידי הקמת חומת אש במחשב, איתור ותגובה חדירות, ואת משפטית איכון בעיות אבטחה במערכות. הם גם ליצור וליישם תוכניות בדיקה עבור תוכנה חדשה או מעודכנת וחומרה ולהקים פרוטוקולים הגנה רב-שכבתית עבור רשתות מחשבים. (מקור: PayScale).

כישורים מועדפים – התואר ראשון בהנדסה, מדעי מחשב, או בתחום קשור שדרושים לתפקיד הזה, יחד עם כמה שנים של ניסיון עבודה רלוונטי, באופן אידיאלי, אישורי אבטחה בתעשייה. בנוסף ההבנה הטכנית שלהם של שפות מחשב ומערכות הפעלה, מהנדסי אבטחה צריכים גם להחזיק בפתרון בעיות מוצק יכולות מתמטיות ואת היכולת לעבוד באופן עצמאי.

שכר : מהנדסי אבטחה מדורגים 17 על 50 Best משרות באמריקה 2019, עם משכורת ממוצעת של 102,000 $ ו ציון שביעות רצון בעבודה של 3.8 / 5.

5. מנהל מסד

מנהלי מסד, מאומן ומיומן בניהול פרויקטים multitasking, לבצע אבחון ותיקון של מסדי נתונים מתוחכמים. הם גם לבחון בקשות עסקיות עבור נתונים ושימוש בנתונים, להעריך מקורות מידע כדי לשפר את נתוני הזנות ועזרו לתכנן ולהתקין חומרת אחסון. (מקור: PayScale)

כישורים מועדפים – פרסומות איוב למנהלי נתונים בדרך כלל לרשום תואר ראשון בתחומי טכנולוגיות מידע מינימום של חמש שנים בעמדת מנהיגות נתונים כפי כישורים מועדפים. מועמדים לעבודה עבור תפקידי ניהול מסד נתונים צריכים גם להיות בקיאים ב תוכנת מסד נתונים שונה כגון MySQL ו- Oracle.

שכר : מנהלי מסד השתכרו בממוצע 73,545 $ על פי Glassdoor.

6. נתוני אדריכל

אדריכלי נתונים להשתמש הידע שלהם בשפות מחשב מוכוונת נתונים לארגן ולשמור נתונים במסדי נתונים יחסיים ומאגרים ארגוניים, פיתוח אסטרטגיות אדריכלות נתונים עבור כל אזור נושא של מודל הנתונים הארגוניים. (מקור: PayScale)

כישורים מועדפים – והכשרה מקצועית פשוט ותכונות מילה שמעסיקים מחפשים אצל אדריכלי נתונים כוללים מיומנות טכנית מתקדמת (במיוחד בשפות כמו SQL ו- XML), חוש אנליטי מצוין, ויזואליזציה יצירתית, ומיומנויות של פתרון בעיות, וכיוון פרט חזק. רוב אדריכלי הנתונים הרוויחו לפחות תואר ראשון (ו, לעתים קרובות, תואר מתקדם) בתחום מדעי הקשורים במחשב.

שכר : אדריכלי נתונים הרוויחו קצת את המשכורות הגבוהות במגזר הנתונים הגדול, ממוצע של 113,078 $ על פי PayScale.

7. מגייס טכני

מגייסים טכניים מתמחים לחיזוי וסינון נתונים גדולים ומוכשרים, IT, ואנשי מקצוע טכני אחר עבור ברכות מועמד. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם תאגידים כדי להעריך את הצרכים שכירת שלהם, ולאחר מכן לחפש את השוק עבור המועמדים החזקים עבור מקומות עבודה ספציפיים. הם גם תומכים מועמדים המקצועיים הם מגייסים ברחבי בקשת העבודה, ראיונות, שכירה, ואת חפיפת תהליכים. (מקור: PayScale).

כישורים מועדפים – מגייסים טכניים צריכים ידע מוקדם על הכישורים הטכניים שמעסיק מחפשים אצל האנשים הפוטנציאליים שלהם. טובים “אנשי מיומנויות” הם גם חיוניות, שכן מגייסים טכניים מוצלחים צריכים לבנות יחסי קרבה חיוביות עם מועמדים לעבודה בשלבי מיון ראיונות.

שכר : Glassdoor מדורגת מגייסים טכניים כמו 28 # ברשימה שלהם של 50 המשרות הטובות ביותר באמריקה, עם ציון שביעות רצון בעבודה של 4.1 / 5 ו משכורת ממוצעת של 48,000 $.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *