Tech Робота: Вакансії в сфері інформаційних технологій (IT)

Posted on

Tech Jobs : Jobs in Information Technology (IT)

Вибухове зростання числа робочих місць в індустрії інформаційних технологій почався тільки близько двох десятиліть тому, і він ледь сповільнилося з тих пір. У той час як « точка бомби епохи » кінця 1990 – х до початку 2000 – х років зробив свою справедливу частку збитку, тим більше недавній спад , який почався в грудні 2007 року і закінчилася в червні 2009 року ледь сповільнило його.

Як цікаво, як це має виглядати в минулому, однак, дізнавшись про здоров’я майбутнього цієї галузі є набагато більш важливим для людей, що розглядають з інформаційних технологій роботи.

Там дуже хороші новини на цьому фронті, якщо ви серед них, або якщо ви вже працюєте в цій галузі. Бюро статистики праці США прогнозують продовжували вище середнє зростання числа робочих місць для технологічного сектора протягом наступних кількох років.

Відповідальний за це зростання змінюються технології та адаптації організацій з них. Наприклад, підвищена адаптація хмарних обчислень і кібербезпеки призведе до збільшення зайнятості, а також зростання інших технологій, включаючи охорону здоров’я ІТ, мобільні мережі, дані та управління також сприятиме сильної перспективі області інформаційних технологій.

Основні факти про ІТ-індустрії

 • Станом на 2014 налічувалося 3,9 млн осіб, що працюють в ІТ-професій. Це включає тих, хто працює в комп’ютерних системах проектування і пов’язаних з ними послуг галузі – те, що ми зазвичай називаємо ІТ-індустрії – а також людей, роблячи пов’язані з технологією роботи в інших областях.
 • Робота людей, що працюють в ІТ-професій, як очікується, зросте на 12 відсотків з 2014 по 2024 488500 робочих місць будуть додані в цей період.
 • Традиційно, спостерігається відсутність різноманітності в цій області. Жінки і меншини серйозно недостатньо. Велика кількість білих, азіатів, і чоловіки працюють в цій галузі, в той час як відносно небагато афроамериканці, латиноамериканці, і жінки роблять, в порівнянні з іншими приватними підприємствами ( « Різноманітність в області високих технологій ,” США рівних можливостей зайнятості комісії) .
 • Компанії, що входять в ІТ-індустрії є компанії, які пропонують на замовлення комп’ютерне програмування, дизайн комп’ютерних систем, управління комп’ютерним обладнанням, а також інші комп’ютерні послуги. ІТ робочих місць можна знайти за межами цієї галузі, а також. Галузі, прокат технічних робітників включають в себе інформацію, освітні послуги, адміністративні та допоміжні послуги, провідні телекомунікації, уряд, фінанси і страхування, видавнича програмне забезпечення і управління компаніями і підприємствами.
 • Хоча є інформаційні технології робочих місць по всій країні, більшість можливостей зосереджені навколо певних областей. Верхнє місто США для технічної зайнятості Raleigh-Durham, Північна Кароліна. Інші місця , які ви можете розглянути переміщення , щоб поліпшити свої шанси знайти технічну роботу в Нешвіллі, штат Теннессі; Остін, штат Техас; і Форт – Коллінз, штат Колорадо.

Tech Кар’єра

Якщо ви хочете приєднатися до ІТ-індустрії, у вас є багато варіантів.

Давайте спочатку подивимося на комп’ютерних та інформаційних технологій , професій. Хоча багато людей цих професій працюють в ІТ – індустрії, багато з них також працює в інших секторах. Те , що робить ці заняття привабливими, в доповненні до відмінної перспективі роботи, потенційні доходи. ІТ – фахівці заробили середній річний оклад в розмірі $ 82860 в травні 2016 року Compare це медіанна річний заробітну плату в розмірі $ 37040 для всіх професій.

Комп’ютерні та ІТ-професії технічні роботи, які включають робити речі, як впровадження технології, проектування комп’ютерних мереж, кодування, а також розробка програмного забезпечення та веб-сайтів.

Дев’ять професій нижче, мають відмінні перспективи.

 • Комп’ютер та інформатика науковий
 • Комп’ютерні мережі Architect
 • Комп’ютерний фахівець підтримки
 • Аналітик комп’ютерних систем
 • адміністратор бази даних
 • Інформація аналітик безпеки
 • Мережа та адміністратор комп’ютерних мереж
 • Розробник програмного забезпечення
 • Веб-розробник

Бюро статистики праці США прогнозує зростання зайнятості, який або швидше, або набагато швидше, ніж, в середньому по всіх професій на період, який почався в 2014 році і завершиться в 2024 році Там немає причин ми не очікуємо, що ця тенденція до збережеться і в майбутньому, оскільки технологія продовжує розвиватися, і фахівці, які знають, як створити і реалізувати це необхідно. Слід зазначити відсутність в цьому списку є програмістами, рід занять, які будуть відчувати падіння 8 відсотків до 2024 року.

ІТ-фахівці працюють в кожній галузі, ви можете думати, але вони, не дивно, що більшість добре представлені в індустрії інформаційних технологій. Вони складають 56 відсотків усіх працюючих в цій галузі, однак.

А як щодо інших 44 відсотків? Вони є менеджери, бухгалтери , адміністративні працівники, оптові і виробництво торгових представників , рекламних торгових представників , представників по обслуговуванню клієнтів , а також інших працівників , які підприємства повинні функціонувати.

Якщо ви не в комп’ютерно-орієнтованих кар’єри, чому ви повинні розглянути можливість роботи в ІТ-індустрії? Роблячи цей вибір дозволить Вам користуватися перевагами, які приходять з успіхом. Non-технічні працівники, як і ті, чия робота пов’язана з комп’ютерами, також можуть насолоджуватися високий рівень зайнятості та оплати праці.

Найкращі Роботодавці Tech

Якщо ви хочете зробити кар’єру в індустрії інформаційних технологій, то чому б не встановити ваші пам’ятки високо? Ви можете мати більше шансів отримати роботу з невеликою компанією, але ваша кінцевою метою може бути роботою з одним з великих гравців галузі. Ось деякі з них.

Розглянемо спочатку компанії з найвищими доходами. Це топ високотехнологічних компаній в Fortune 500:

 1. яблуко
 2. Компанія Hewlett-Packard
 3. IBM
 4. Амазонка
 5. Microsoft
 6. Google

( ” The Top Technology компанії з списку Fortune 500 .” Фортуна .

2015)

Далі, тут наведено список найбільш швидко зростаючих технологічних компаній – тому що , якщо ви збираєтеся зробити кар’єру в швидко зростаючої галузі як ІТ, чому б не прагнути до роботи з компанією , яка має надзвичайно багатообіцяюче майбутнє? Найбільш швидко зростаючих технологічних компаній, згідно з Forbes, є:

 1. LinkedIn
 2. яблуко
 3. Qlik технології
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

дні Технології працівників, як правило, довго. Маючи роботодавець, який розглядає свої працівник також може зробити цей час приємним. За відгуками співробітників, це кращі технологічні компанії для роботи на:

 1. facebook
 2. Google
 3. World Wide Technology
 4. Швидкі Компанії
 5. LinkedIn
 6. саман

( ” 25 кращих Tech компаній для роботи в 2016 році, за словами співробітників .” Business Insider 6 грудня 2016) .

Хтозна, якщо в інформаційній технології Кар’єра право для вас

Якщо ви хочете, щоб зробити кар’єру в області інформаційних технологій, ваш вибір багато: ви могли б проводити ІТ-професії в ІТ-індустрії, ІТ-професії в іншій галузі, або НЕ-тек заняття в ІТ-індустрії. Там повинно бути щось тут для вас, незалежно від того, що кар’єра є найбільш підходящим на основі ваших схильностей, інтересів та інших особистісних якостей.

Є що-небудь не подобається? Якщо прості 9 до 5 робочих місць, що ви після цього, ви повинні розглянути інше поле. ІТ-фахівці часто працюють довгі години. Близько 20 до 25 відсотків працівників професій, перерахованих роботи більше 40 годин на тиждень. І в залежності від конкретної професії, ви, можливо, доведеться витрачати час на виклик у разі виникнення надзвичайної ситуації, що тільки ваш досвід може вирішити.

Education and Training

How you prepare for an IT career plays a big role in your success. As with any career, you need to acquire the hard skills that will allow you to do your job. For many occupations, this means earning a bachelor’s degree. You should attend a strong technical college program.

In an ever-changing field like this one, you will constantly have to upgrade your skills. With those long work hours, you may have little time to do this. Taking online courses can help you keep your skills up-to-date.

Certifications are quite valuable in the IT industry. They serve as proof to employers that you are qualified to perform a particular job. Usually, professional associations and software companies oversee the certification process, which requires candidates to pass an exam after learning a skill, computer language, or software program. Having the right credentials can make you more competitive as a job seeker or as a professional trying to advance to a better-paying and more responsible position.

Which certifications should you get? Time and money will force you to narrow down your options. It is best to go after the ones that will make you most competitive in the hottest technologies. For instance, if you want to build your career in big data, you might pursue these certifications:

 • Cloudera Certified Administrator for Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Data Scientist (CCP: DS)
 • Cloudera Certified Professional Data Engineer

What Skills Do You Need?

As an IT professional, you may need to have knowledge about development tools, programming languages, and operating systems. It is impossible to know everything, but a good place to start is with high-demand skills like the Unix Operating System, Linux Operating System, and Java Programming Language.

Knowing a variety of programming languages can help garner you high earnings. Begin with the highest paying languages, including Ruby, Objective C, and Python.

Getting Hired: How to Find an IT Job

When searching for an information technology job, you can use general job search websites like Indeed.com. There you will find job announcements culled from various sources, including other job listing sites and company websites. Employers also post job openings directly to Indeed. In addition, you can share your resume there so employers seeking someone with your qualifications can find you.

You can also use niche sites that are specifically for employment opportunities in the IT industry. The benefit of using sites like this is that it allows you to narrow down your focus and spend your time more efficiently.

Networking is essential when it comes to locating open positions. If you aren’t on LinkedIn, you should be. It will allow you to connect with people in your field or those who know people who are.

A finely-tuned resume or curriculum vitae, while it won’t get you hired, will get a potential employer to notice you. Online portfolios are a must for web designers and developers who need to show off their work. If you are trying to build a freelance career, you should get ​client testimonials.

While a resume or portfolio will bring you to a potential employer’s attention, your performance at a job interview can get you the job you desire. As with any profession, you should always prepare for a job interview and think about out how you will respond to any possible question — including illegal ones.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *