Qualcomm Internship Огляд програми

Posted on

Qualcomm Internship Огляд програми

Qualcomm , провідний розробник і впровадження передових бездротових технологій, продуктів і послуг, була створена в 1985 році і є штаб – квартирою в Сан – Дієго, штат Каліфорнія Qualcomm має безліч граней і підрозділів , всі з яких зосереджують свою увагу на наданні найбільш інноваційних бездротових рішень для людей в усьому світі.

стажування

Кожен Qualcomm стажер працює безпосередньо з наставником, який буде направляти їх на протязі всієї своєї практики. Наставники, які допомагають їх підопічні швидко дізнатися культуру організації і ознайомитися з наявними ресурсами для того, щоб отримати індивідуальні проекти завершені вчасно. Надаючи наставництва своїх стажистів, Qualcomm надає безцінні ресурси, щоб допомогти студентам вчитися і рости в кар’єрі, яка відповідає їх інтересам.

Qualcomm пропонує 8: 57-місячні стажування для студентів протягом всього навчального року. Ці інтернатури досвід дає реальний досвід і шанс для студентів, щоб дізнатися деякі дивовижні технології, щоб вони могли в повній мірі використовувати знання, придбані в класі і транспорті, в очній майбутню кар’єру. Qualcomm пропонує більш 800 стажувань і кооператив досвіду для студентів кожного року.

Qualcomm пропонує наступні навчання і зберігаються ресурси освіти протягом досвіду стажування студента:

  • Кожен стажист отримує підготовку в галузі розвитку лідерства, управлінських навичок, управління часом і передових технології бездротового зв’язку через сеанси живих аудиторного компанії Qualcomm, веб-програми та комп’ютерне навчання.
  • Кожен стажист матиме можливість налаштувати свій професійний розвиток за рахунок використання інтернет-інструментів розробки для вирівнювання їх навчання, щоб допомогти цілі і завдання зустрічаються компанії.
  • Стажери отримують можливість навчатися, слухаючи деякі з найбільш досвідчених і професійних людей в бізнесі через Виконавчий спікер серії компанії Qualcomm.
  • Qualcomm забезпечує чудовий центр навчання, який забезпечує студентів з місцем, де вони можуть дізнатися про компанію та її технологій, а також рішень в області розвитку для місцевих, регіональних та міжнародних офісів.
  • Qualcomm також надає велику бібліотеку, яка заповнюється з освітніми та технічними ресурсами, щоб допомогти стажистам розширити свої знання і знайти шляхи вирішення проблем, які вони можуть зіткнутися при завершенні проектів для компанії.

пільги

Qualcomm забезпечує студент з відмінним на робочому місці навчання та освітні можливостями, які допоможуть їм отримати знання і навички, необхідні для Qualcomm і аналогічних компаній, розглядати їх в якості потенційних кандидатів для майбутніх відкриттів роботи в цій галузі. Qualcomm повідомляє, що близько 60% їх стажистів наймаються як штатних співробітників після закінчення коледжу.

місця

Багато інтернатури розташовані в штаб-квартирі компанії Qualcomm в Сан-Дієго, штат Каліфорнія Є також можливості, доступні для студентів в інших американських і міжнародних офісах. Стажери, які RELOCATE отримає повністю обставлений тимчасове житло і польоти зі свого університету. Персональний консультант переселення також буде призначений стажистом до їх стажування.

Qualcomm має 150 + місцях з офісами в Австралії, Австрії, Бельгії, Бразилії, Канади, Китаю, Фінляндії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Індонезії, Ірландії, Ізраїлю, Італії, Японії, Мексики, Нідерландів, Філіппін, Росії, Саудівської Аравії Аравія, Сінгапур, Південна Африка, Південна Корея, Іспанія, Швеція, Тайвань, Таїланд, Туреччина, ОАЕ, Великобританія, Сполучені Штати і В’єтнам, щоб назвати тільки деякі з них. Заявники повинні перевірити, щоб побачити, де існують поточні можливості інтернатури Qualcomm і як застосувати до них.

Застосовувати

Для того, щоб знайти можливості стажування та почути те , що співробітники та студенти говорять про свій досвід роботи в компанії Qualcomm, обов’язково відвідайте їх веб – сайт .

При виборі для телефону або в особі інтерв’ю, компанія Qualcomm настійно рекомендує кандидат в повній мірі підготуватися до досвіду, щоб допомогти дати собі перевагу над іншими претендентами в цьому високо конкурентному ринку праці.

Для отримання додаткової інформації , будь ласка , ознайомтеся з Часті розділ на веб – сайті компанії Qualcomm.

При подачі заявки на стажування обов’язково ознайомтеся з 5 способів поліпшити резюме і П’ять простих способів поліпшити ваше супровідний лист до подачі документів.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *