Paralegal Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Paralegal Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Асистенти навчені допомагати повіреним у наданні юридичних послуг. Вони могли б працювати для юридичних фірм, корпорацій, уряду, або в інших умовах практики, але завжди під контролем адвоката. Асистенти не можуть давати юридичні поради. Вони не можуть представляти інтереси клієнтів в суді, встановлюють юридичні послуги, або підписувати документи, які будуть подані до суду.

Близько 285600 асистенти працювали в США в 2016 році, з 73 precnt з них зайнятих юридичних фірм і компаній, що надають юридичні послуги.

Paralegal обов’язки і обов’язки

Не всі асистенти вважати, точно таку ж обов’язок. Це багато в чому залежить від того, хто вони працюють і які юридичні послуги роботодавець надає. Деякі обов’язки є загальними, проте:

 • Організація посередництва або експертні психологічні оцінок в сімейному праві розлучення і питання опіки
 • Участь в експериментальну підготовку в практиці судової
 • Забезпечення за кадром підтримки в залі суду під час слухань і випробувань, або в арбітраж, посередництво, адміністративні процедури і закриттів
 • Складання юридичних документів і благання, в тому числі наносяться повідомлень, повісток, клопотань, сертифікатів, договорів, довідок і скарг
 • Досліджуючи обставин справи шляхом опитування клієнтів і свідків і проведення юридичних досліджень в судовій практиці і прецедентів
 • Звернення з відкриттям-обмін певною інформацією між протиборчими сторонами в судовому процесі
 • Організація і управління файлами, документи і експонати
 • Подача документів з федеральними та державними судами

Незважаючи на те, що параюрідіческой  не може  зробити , це встановлено законом, що вони можуть зробити , це сильно залежить від їх роботодавців. Деякі адвокати знайти делегуючи завдання легше , ніж інші. Головна мета паралігала є звільнити час повірених тому адвокати можуть робити ці речі тільки адвокати можуть зробити, як консультують клієнтів і виступати в суді.

Paralegal зарплата

Paralegal зарплата може залежати від багатьох факторів, в тому числі досвіду, освіти, практика навколишнього середовища і географічне положення. Ті, хто працюють для федерального уряду, як правило, найбільш сильно компенсовані.

 • Медіана Річна зарплата: $ 50 940 ($ 24,49 / год)
 • Топ 10% Річна зарплата: Більше ніж $ 82050 ($ 39,45 / год)
 • Дно 10% Річна зарплата: Менш ніж за $ 31400 ($ 15,10 / год)

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці, 2018

Примітка : Асистенти , які працюють для фірм , розташованих в міських районах , як правило , заробляють більше , ніж ті , хто працює в невеликих містах і сільській місцевості більше. Деякі досвідчені асистенти з особливими навичками або обов’язків по управлінню може заробити в шести цифрах щорічно в великих містах, в той час як асистенти початкового рівня в сільській місцевості , може заробити в районі 25 000 $ в рік.

Освіта, навчання і сертифікація

Деякі помічники не мають ніякого формального навчання. Вони вчаться на роботу під керівництвом адвокатів, часто вступаючи на посаду параюрідіческой і додаткових обов’язків після того, виступає в якості юридичного секретаря або в іншій ролі підтримки протягом періоду часу. Це не завжди так, однако.

 • Освіта: Багато асистенти мають дворічні дипломи або ступеня чотирирічного бакалавра. Багато молодші коледжі пропонують курси по напрямку до параюрідіческой сертифіката.
 • Навчання: Навіть якщо вони не отримують його в класній кімнаті, асистенти повинні мати тверде знання юридичної термінології, федеральні і державні правила судочинства і матеріальне право. Асистенти можуть отримати ці знання, працюючи їх шлях від посади початкового рівня з юридичною фірмою або в інших юридичних послугах.
 • Сертифікація: Ця професія не сильно регулюється, так що наявність професійної сертифікації дійсно може допомогти кандидату роботи виділитися з інших претендентів.
 • Ліцензування: Далеко не всі держави мають вимоги до ліцензування або реєстрації для параюрістов.

Асистенти зі ступенем бакалавра в області параюрідіческой досліджень, або ступеня бакалавра в будь-якій області, в поєднанні з параюрідіческой сертифікатом, як правило, мають кращі перспективи кар’єрного росту.

Paralegal Навички і Компетентність

Не кожен здатний бути параюрідіческой. Деякі вроджені навички і риси можуть зробити все відмінність між успіхом і випалюванням.

 • Організаційні навички: Асистенти повинні володіти відмінними організаційними навичками , щоб управляти об’ємні файли і експонати, які можуть обчислюються сотнями для одного випадку.
 • Комунікаційні навички: Асистенти повинні регулярно взаємодіяти з клієнтами, експертами, працівниками суду, а також інші , ніж їх роботодавців повірених.
 • Сильні наукові дослідження та письмові навички: Ці навички необхідні для редакційних благань, наукових меморандумів, листування та інших документів.
 • Нерви стали: здатність тиску ручки та настання терміни можуть мати вирішальне значення в деяких спеціальностях , які включають велику кількість судових розглядів.
 • Здатність працювати в багатозадачному: Це крайня важких професії, і множинні випадки можуть вимагати дії в ті ж обмежені періоди часу. Ви , можливо , доведеться виконувати різні завдання на більш ніж одному випадку файл майже одночасно, приймаючи телефонний дзвінок з одного питання , а перебирати пробних експозицій на інший, і робити помилки , тому що ви перевантажені або відволікатися не варіант.

Робота Перспективи

Зростаючі обслуговуються групи заохочували юристи делегувати завдання, раніше відведені для адвокатів, створюючи більше можливостей для параюрістов. Бюро статистики праці передбачає, що позиції юриста збільшиться на 15 відсотків у порівнянні з 2016 до 2026, що набагато швидше, ніж в середньому.

Це зростання числа робочих місць може бути, принаймні, частково пов’язано з тим, що адвокати можуть проходити більше роботи по їх параюрістов за нижчою погодинної ставки, ніж вони будуть особисто стягувати плату за час, як клієнти чинять опір високі судові витрати.

Робоче середовище

Асистенти, як правило, працюють в тандемі з іншим персоналом, наприклад, адвокатів і допоміжного персоналу, тому будучи параюрідіческой щось професії людей. Взаємодія з клієнтом також дуже поширене в деяких областях права.

Переважна більшість цих робіт здійснюється в офісах, але асистенти іноді можуть бути призвані на судові розгляди з їх повірених роботодавцями, або подорожувати з інших причин, наприклад, для файлів документів або збір інформації.

Робочий розклад

Будучи параюрідіческой, як правило, положення повного робочого дня проводиться в робочий час, але понаднормові і вечірні години часто необхідні, коли терміни ткацького верстата і випробування неминучі, вимагають ретельної підготовки.

Як отримати роботу

GET СЕРТИФІКОВАНІ

Візьміть Національні Сертифікований помічник з правових питань / параюрідіческой експертизи (CLA / CP іспит) після того, як ви отримали свій диплом про закінчення коледжу або отримали сертифікат.

ВИБРАТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Це не рідкість для параюрідіческой встановити спеціальність або область експертизи після приєднання фірми в потужності початкового рівня. Вона могла б стати фахівцями в певних областях шляхом навчання на робочому місці. Зрештою, він може спуститися на те , що цікавить вас і які права та обов’язки ви найбільш комфортно. Ви можете подати заявку на роботу в цьому секторі.

Підготуватися до першого опитування

Ви можете зв’язатися з Національною асоціацією юридичних помічників або Національної федерації асоціацій Paralegal для отримання додаткової інформації про параюрідіческой кар’єрі.

Порівняння схожих завдань

Ті, хто зацікавлений в юридичних кар’єрах могли б також розглянути ці професії:

 • Аджастер: $ 65670
 • Посередник: $ 62270
 • Адвокат: $ 120910

Джерело: За даними американського Бюро статистики праці, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *