Nasıl Home Başlangıç ​​İşleyişine

Posted on

Kolay İş-From-Ev Bilgisayarı İşler

Belki evde çalışmaya rüya, ama bu sizin gerçeğe dönüştürmek için nasıl emin değiliz. Hayatının, yeteneklerinizi ve arzuları talepleri merceğinden her birinin olumlu ve olumsuz yanlarını düşünün, o zaman bir plan yapmaya başlamak. Bir kişinin evden işe yarayabilecek bu 4 yollarla okuyunuz.

Bir Uzaktan çalışma Pozisyon içine Geçerli İş çevirin

dikkate İlk seçenek in-ofis işi sizin akımını alıp bir evden pozisyona çevirerek, değişimin az miktarda içerir biridir.

Ve araştırma ve düşünme ev merkezli bir ofis işinden mevcut konumunuzu geçiş için ilk adımlardır. Bu kudreti işinize uygulanabilir (veya olmayabilir) nasıl düşünmek daha sonra şirketinizin teleçalışma politikaları hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenin.

Eğer iyi bir nedeniniz varsa, bir sonraki adım patron için evden öneri yazmaktır.

Bul Yeni Bir İş-at-Ev İşi

Bir evden birine mevcut işinizi dönüm bir ihtimal, evden çalışmaya başlamak için bir sonraki en iyi yol olduğunu görünüyor Yani yeni bir iş bulmaktır. Eğer tecrübe alanınızda dahilinde kalmak, büyük olasılıkla farklı bir şey denerseniz daha fazla para yapacak. kariyer alanı sadece evden fırsatları çok şey sunmuyor Ancak, yeni bir şey haline dışarı grev gerekebilir.

Kendi Home Business Başlangıç

Bir ev iş birçok avantajı vardır. Birçok şekillerde olabilir – Sıfırdan doğrudan satış çalışan arkadaşlar ve aile için satış için varolan iş ya imtiyaz satın alma yeni bir iş kurma için zaten (AKA freelance) do çalışmalarında danışman olarak bir tabela asılı her şeyi . Bu seçeneklerden biri farklı başlangıç ​​maliyetlerini, zaman taahhütlerini ve rüşvet olacaktır.

Home Ekstra Nakit Pikap

Eğer bütün bir hayat / kariyer değişikliği için gerçekten değilsin, ama yine de sevdiği ek gelir için istiyorsanız, evden ek iş deneyin. Burada evden boş zamanlarında ekstra para kazanmanın çeşitli yolları vardır:

  • Evden Veri Girişi
  • çevrimiçi Microjobs
  • Kısa Görevler (Sanal ve Gerçek Dünya)
  • çevrimiçi Jüriler
  • Web sitesi Testi
  • Cep Telefonu ile Para Kazanmak

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *